VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Trade&Invest 1, s.r.o.

Žilina · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností

3 025 €tržby 2018+12 681 €zisk 2018

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

3 025 €tržby 2018
+12 681 €zisk 2018
  1. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -11 425 €
  3. 18 : tržby 3 025 €, výsledok hospodárenia 12 681 €
  4. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -501 €
  5. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -569 €
  6. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -569 €
  7. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -534 €
  8. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 148 €
  9. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 690 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Trade&Invest 1, s.r.o. (IČO 50155296), sídlo Žilina, je v registri zapísaná od 3. 3. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ Trade&Invest 1

Podľa Registra právnických osôb koná za Trade&Invest 1 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločník Trade&Invest 1

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Trade&Invest 1
Podiely spoločníkov na vkladoch Trade&Invest 1 JUDr. Erik Končok 100,0 %. Spolu 5 000 €. JUDr. Erik Končok: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • JUDr. Erik Končok100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
JUDr. Erik Končokod 3. 3. 2016 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Trade&Invest 1

Za rok 2018 má Trade&Invest 1 v závierke tržby 3 025 €, a výsledok hospodárenia +12 681 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20183 025 €
Výsledok hospodárenia 201813 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2024161 tis. €
Vlastné imanie 20243 236 €
Záväzky 2024158 tis. €98,0 % majetku
Pridaná hodnota 2024−180 €
Zisková marža 2018+419,2 %medián odvetvia +3,6 %
Súčet výsledkov za 9 rokov−79 €2016 až 2024
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Trade&Invest 1

Súvaha Trade&Invest 1

Všetky čísla zo závierok Trade&Invest 1 (9 rokov)
Čísla zo závierok Trade&Invest 1 po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2024—690 €161 101 €3 236 €157 865 €−180 €—
2023—148 €30 886 €2 546 €28 340 €−360 €—
2022—−534 €8 253 €2 398 €5 855 €−360 €—
2021—−569 €9 057 €2 932 €6 125 €−360 €—
2020—−569 €9 501 €3 501 €6 000 €−360 €—
2019—−501 €9 945 €4 071 €5 874 €−360 €—
20183 025 €12 681 €12 056 €6 256 €5 800 €2 623 €+419,2 %
2017—−11 425 €559 642 €−6 425 €566 067 €−527 €—
2016——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí Trade&Invest 1?

Peniaze od štátu: Trade&Invest 1

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Trade&Invest 1

Dátum vzniku Trade&Invest 1 je 3. 3. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/65205/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016majetok 5 000 €
  3. Nový spoločník: JUDr. Erik KončokSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Trade&Invest 1

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Reklamné a marketingové služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Trade&Invest 1 v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

Trade&Invest 1 je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 41 078 € (11 030 závierok), Trade&Invest 1 má 3 025 €, čo je 7 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 1 168 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Trade&Invest 1 670. z 710.

V odvetví v okrese Žilina1 168aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou11 030Slovensko, rok 2018
Medián tržieb odvetvia41 tis. €rok 2018
Medián ziskovej marže+3,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Trade&Invest 1, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Žilina ›

Sídlo Trade&Invest 1: Žilina

Trade&Invest 1 sídli na adrese Framborská 3605, 010 01 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 468 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 948.

Subjektov v obci Žilina21 468aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 948aktívnych
V tom istom odvetví1 168okres Žilina

Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

Trade&Invest 1: IČO, sídlo a základné údaje

Trade&Invest 1, s.r.o. (IČO 50155296) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 3. 3. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je JUDr. Erik Končok. Za rok 2018 sú v závierke tržby 3 025 € a výsledok hospodárenia +12 681 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831)
Základné imanie5 000 €
Vznik3. 3. 2016
ObecŽilina
OkresOkres Žilina
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Trade&Invest 1, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2018 mala 3 025 €, typická firma odvetvia 41 078 € (medián z 11 030 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Sieť prepojení firmy Trade&Invest 1

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Trade&Invest 1

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Trade&Invest 1

  • Tendre123súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
  • Končiace zmluvy25zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
  • Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 324 tis. €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

WEMOVE INVESTMENT, a.s. v likvidáciiL.A. Crash, s. r. o.Advokátska kancelária JUDr. Erik Končok, s…STAVOINDUSTRIA Liptovský Mikuláš, a.s.KG Dlabača, s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Žilina

Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Žilina

LICITOR development, s.r.o.B10 Slovensko, a.s.PP REAL, s. r. o.B10 reality, s.r.o.Pod Zábrehom, a. s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk