VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

CONSTRUCTSTEEL s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

2 400 €tržby 2024 ▼ 52 %+1 965 €zisk 2024

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 400 €tržby 2024 ▼ 52 %
+1 965 €zisk 2024
  1. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -300 €
  2. 17 : tržby 10 100 €, výsledok hospodárenia 455 €
  3. 18 : tržby 14 350 €, výsledok hospodárenia 422 €
  4. 19 : tržby 7 885 €, výsledok hospodárenia 758 €
  5. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 098 €
  6. 21 : tržby 11 975 €, výsledok hospodárenia 1 167 €
  7. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -78 €
  8. 23 : tržby 5 000 €, výsledok hospodárenia 4 892 €
  9. 24 : tržby 2 400 €, výsledok hospodárenia 1 965 €
  10. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -55 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

CONSTRUCTSTEEL s. r. o. (IČO 50151886) mala v roku 2024 tržby 2 400 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci CONSTRUCTSTEEL

osobné náklady v roku 2021 boli 41 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konateľ CONSTRUCTSTEEL

Podľa Registra právnických osôb koná za CONSTRUCTSTEEL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.

Spoločník CONSTRUCTSTEEL

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch CONSTRUCTSTEEL
Podiely spoločníkov na vkladoch CONSTRUCTSTEEL Ing. Marek Fašang 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Marek Fašang: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Marek Fašang100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Marek Fašangod 23. 2. 2016 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok CONSTRUCTSTEEL

Za rok 2024 má CONSTRUCTSTEEL v závierke tržby 2 400 €, o 52,0 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +1 965 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 14 350 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20242 400 €▼ −52,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20241 965 €zisk
Majetok (aktíva) 20254 142 €
Vlastné imanie 20259 120 €
Záväzky 2025−4 978 €-120,2 % majetku
Pridaná hodnota 2025−55 €
Zisková marža 2024+81,9 %medián odvetvia +6,6 %
Súčet výsledkov za 10 rokov4 128 €2016 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát CONSTRUCTSTEEL

Súvaha CONSTRUCTSTEEL

Všetky čísla zo závierok CONSTRUCTSTEEL (10 rokov)
Čísla zo závierok CONSTRUCTSTEEL po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−55 €4 142 €9 120 €−4 978 €−55 €—
20242 400 €1 965 €3 837 €9 175 €−5 338 €2 321 €+81,9 %
20235 000 €4 892 €6 421 €7 209 €−788 €4 922 €+97,8 %
2022—−78 €1 434 €2 317 €−883 €−78 €—
202111 975 €1 167 €6 449 €2 394 €4 055 €1 302 €+9,7 %
2020—−5 098 €1 237 €1 237 €—−10 098 €—
20197 885 €758 €13 335 €6 335 €7 000 €831 €+9,6 %
201814 350 €422 €10 577 €5 577 €5 000 €422 €+2,9 %
201710 100 €455 €5 155 €5 155 €—455 €+4,5 %
2016—−300 €5 027 €4 700 €327 €−300 €—

Riziko: zaplatí CONSTRUCTSTEEL?

CONSTRUCTSTEEL a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom CONSTRUCTSTEEL z roku 2020.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202012. 8. 2020

História firmy CONSTRUCTSTEEL

Dátum vzniku CONSTRUCTSTEEL je 23. 2. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/109192/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016majetok 5 027 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva SR. Firma vznikla 23. 2. 2016.
  4. Nový spoločník: Ing. Marek FašangSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti CONSTRUCTSTEEL

  • Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť
  • Výkon činnosti autorizovaného stavebného inžiniera v kategórii: Inžinier pre statiku stavieb
  • Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladovanie a uskladňovanie
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.

CONSTRUCTSTEEL v odvetví architektonické a inžinierske činnosti

CONSTRUCTSTEEL je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 49 638 € (7 342 závierok), CONSTRUCTSTEEL má 2 400 €, čo je 5 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 1 231 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je CONSTRUCTSTEEL 500. z 515.

V odvetví v okrese Bratislava I1 231aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 342Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia50 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+6,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb CONSTRUCTSTEEL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava I ›

Sídlo CONSTRUCTSTEEL: Bratislava - Staré Mesto

CONSTRUCTSTEEL sídli na adrese Železničiarska 3, 811 04 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 460. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 628aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 460aktívnych
V tom istom odvetví1 231okres Bratislava I
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

CONSTRUCTSTEEL: IČO, sídlo a základné údaje

CONSTRUCTSTEEL s. r. o. (IČO 50151886) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 23. 2. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Ing. Marek Fašang. Za rok 2024 sú v závierke tržby 2 400 € a výsledok hospodárenia +1 965 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieInžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112)
Základné imanie5 000 €
Vznik23. 2. 2016
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) CONSTRUCTSTEEL s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 2 400 €, typická firma odvetvia 49 638 € (medián z 7 342 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy CONSTRUCTSTEEL

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu CONSTRUCTSTEEL

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu CONSTRUCTSTEEL

  • Tendre15súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 109 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
  • Končiace zmluvy135zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov108firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 32 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

MAR-MAT s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Bratislava I

Valbek SK, spol. s r. o.Lucron Group, a. s.Trace s. r. o.GFI, a.s.Nesto C, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk