Quest Software s.r.o. v likvidácií
Bratislava - Staré Mesto
6 205 €tržby 2018 ▼ 83 %+5 554 €zisk 2018zaniknutá 16. 2. 2019
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 16. 2. 2019. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 16 : tržby 69 525 €, výsledok hospodárenia -904 €
- 17 : tržby 36 782 €, výsledok hospodárenia 792 €
- 18 : tržby 6 205 €, výsledok hospodárenia 5 554 €
Quest Software s.r.o. v likvidácií (IČO 50147374), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 24. 2. 2016 do 16. 2. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 30. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Quest Software s.r.o. v likvidácií
osobné náklady v roku 2016 boli 58 273 €.
Na čo išli osobné náklady v roku 2016
- Mzdy 79 % 46 243 €
- Odvody zamestnávateľa 20 % 11 866 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2016 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2016 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 14. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci Quest Software s.r.o. v likvidácií
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Quest Software s.r.o. v likvidácií
Za rok 2018 má Quest Software s.r.o. v likvidácií v závierke tržby 6 205 €, o 83,1 % menej než v roku 2017, a výsledok hospodárenia +5 554 €. Závierky máme za 3 roky (2016 až 2018), najvyššie tržby sú z roku 2016: 69 525 €.
Výkaz ziskov a strát Quest Software s.r.o. v likvidácií
Najvyššie tržby: rok 2016, 69 525 €. Najnižšie: rok 2018, 6 205 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2018 | 6 205 € |
| 2017 | 36 782 € |
| 2016 | 69 525 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 1 roku z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 5 442 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2018 | 5 554 € |
| 2017 | 792 € |
| 2016 | −904 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Quest Software s.r.o. v likvidácií
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +89,5 %, medián odvetvia +6,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Quest Software s.r.o. v likvidácií | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | +89,5 % | +6,6 % |
| 2017 | +2,2 % | +7,7 % |
| 2016 | −1,3 % | +7,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Quest Software s.r.o. v likvidácií
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2018 mala súvaha majetok 10 626 €, vlastné imanie 10 442 € a záväzky 184 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2018 | 10 626 € | 10 442 € | 184 € |
| 2017 | 18 880 € | 4 888 € | 13 992 € |
| 2016 | 219 477 € | 4 096 € | 215 381 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Quest Software s.r.o. v likvidácií (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 6 205 € | 5 554 € | 10 626 € | 10 442 € | 184 € | 6 169 € | +89,5 % |
| 2017 | 36 782 € | 792 € | 18 880 € | 4 888 € | 13 992 € | 21 995 € | +2,2 % |
| 2016 | 69 525 € | −904 € | 219 477 € | 4 096 € | 215 381 € | 62 524 € | −1,3 % |
Riziko: zaplatí Quest Software s.r.o. v likvidácií?
Peniaze od štátu: Quest Software s.r.o. v likvidácií
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Quest Software s.r.o. v likvidácií
Dátum vzniku Quest Software s.r.o. v likvidácií je 24. 2. 2016. Závierky v registri máme od roku 2016.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/109254/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 69 525 € · majetok 219 477 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018Závierok máme 3, posledné tržby 6 205 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Quest Software s.r.o. v likvidácií v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
Quest Software s.r.o. v likvidácií je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62). Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 43 684 € (6 613 závierok), Quest Software s.r.o. v likvidácií má 6 205 €, čo je 14 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 2 063 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Quest Software s.r.o. v likvidácií 973. z 1 083.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 15 358 €, polovica do 43 684 €, tri štvrtiny do 112 979 €; 10 % firiem má viac než 455 374 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 810 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 15 358 € |
| medián | 43 684 € |
| horný kvartil | 112 979 € |
| 10 % firiem má viac než | 455 374 € |
| Quest Software s.r.o. v likvidácií | 6 205 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Quest Software s.r.o. v likvidácií
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Quest Software s.r.o. v likvidácií s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Quest Software s.r.o. v likvidácií | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | 6 205 € | 43 684 € |
| 2017 | 36 782 € | 42 310 € |
| 2016 | 69 525 € | 41 376 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2018.
Čísla v tabuľke
| Quest Software s.r.o. v likvidácií | 6 205 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 68 622 € |
| medián kraja | 48 429 € |
| medián Slovenska | 43 684 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Codermano s. r. o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 14 659 € (2025)
- E.I.E., s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 14 655 € (2025)
- IMES, s.r.o.Trnava · tržby 14 655 € (2025)
- GLOBAL IT, spol. s r.o.Nitra · tržby 14 650 € (2025)
- manda.sk s.r.o.Banská Bystrica · tržby 14 644 € (2025)
- Kirkenes s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 14 634 € (2025)
- KiMax s.r.o.Bidovce · tržby 14 634 € (2025)
- EvonityLabs s. r. o.Šemša · tržby 14 630 € (2025)
- Ubik s. r. o.Banská Bystrica · tržby 14 628 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Quest Software s.r.o. v likvidácií, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Quest Software s.r.o. v likvidácií: Bratislava - Staré Mesto
Quest Software s.r.o. v likvidácií sídli na adrese Hviezdoslavovo nám. 13, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 961 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 864. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Quest Software s.r.o. v likvidácií: IČO, sídlo a základné údaje
Quest Software s.r.o. v likvidácií (IČO 50147374) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 24. 2. 2016, zánik je v registri zapísaný ku dňu 16. 2. 2019, po 2 rokoch. Za rok 2018 sú v závierke tržby 6 205 € a výsledok hospodárenia +5 554 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 62020 |
| Vznik | 24. 2. 2016 |
| Zánik | 16. 2. 2019 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Quest Software s.r.o. v likvidácií
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Quest Software s.r.o. v likvidácií
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Quest Software s.r.o. v likvidácií
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 509 tis. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy136zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 200 €
- Výhry konkurentov67firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 80 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen146 zmlúv za 3 roky · 1 933 496 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.139 zmlúv za 3 roky · 4 876 371 € · naposledy 21. 9. 2026Žilinská univerzita v Žiline, Univerzitný vedecký park Žilinskej univerzity v Žiline67 zmlúv za 3 roky · 141 189 € · naposledy 25. 7. 2024 Všetkých 2 562 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Bratislava I
SoftwareONE Slovakia s. r. o.foretaster, s. r. o.Luigi's Box, s.r.o.CyberPanda s. r. o.Lerosoft s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.