Talia, s.r.o.
Žilina
19 120 €tržby 2019 ▼ 36 %+19 948 €zisk 2019zaniknutá 7. 12. 2024
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 7. 12. 2024. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 21. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -643 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 350 €
- 18 : tržby 30 000 €, výsledok hospodárenia 22 411 €
- 19 : tržby 19 120 €, výsledok hospodárenia 19 948 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 614 €
Talia, s.r.o. (IČO 50102001), sídlo Žilina, je v registri zapísaná od 29. 12. 2015 do 7. 12. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 21. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci Talia
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Talia
Za rok 2019 má Talia v závierke tržby 19 120 €, o 36,3 % menej než v roku 2018, a výsledok hospodárenia +19 948 €. Závierky máme za 6 rokov (2015 až 2020), najvyššie tržby sú z roku 2018: 30 000 €.
Výkaz ziskov a strát Talia
Najvyššie tržby: rok 2018, 30 000 €. Najnižšie: rok 2019, 19 120 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2020 | — |
| 2019 | 19 120 € |
| 2018 | 30 000 € |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 3 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 36 752 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2020 | −3 614 € |
| 2019 | 19 948 € |
| 2018 | 22 411 € |
| 2017 | −1 350 € |
| 2016 | −643 € |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Talia
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2020 mala súvaha majetok 49 730 €, vlastné imanie 36 009 € a záväzky 13 721 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2020 | 49 730 € | 36 009 € | 13 721 € |
| 2019 | 58 008 € | 45 366 € | 12 642 € |
| 2018 | 30 922 € | 25 418 € | 5 504 € |
| 2017 | 5 957 € | 3 007 € | 2 950 € |
| 2016 | 5 000 € | 4 357 € | 643 € |
| 2015 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Talia (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | — | −3 614 € | 49 730 € | 36 009 € | 13 721 € | −3 530 € | — |
| 2019 | 19 120 € | 19 948 € | 58 008 € | 45 366 € | 12 642 € | 18 026 € | +104,3 % |
| 2018 | 30 000 € | 22 411 € | 30 922 € | 25 418 € | 5 504 € | 27 289 € | +74,7 % |
| 2017 | — | −1 350 € | 5 957 € | 3 007 € | 2 950 € | −741 € | — |
| 2016 | — | −643 € | 5 000 € | 4 357 € | 643 € | — | — |
| 2015 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Talia?
Peniaze od štátu: Talia
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Talia
Dátum vzniku Talia je 29. 12. 2015. Závierky v registri máme od roku 2015.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/64757/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015majetok 5 000 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020Závierok máme 6.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Talia v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
Talia je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70). Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 38 589 € (10 495 závierok), Talia má 19 120 €, čo je 50 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 977 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Talia 352. z 455.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 275 €, polovica do 38 589 €, tri štvrtiny do 111 291 €; 10 % firiem má viac než 388 302 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 871 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 275 € |
| medián | 38 589 € |
| horný kvartil | 111 291 € |
| 10 % firiem má viac než | 388 302 € |
| Talia | 19 120 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Talia
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Talia s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Talia | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | — | 36 000 € |
| 2019 | 19 120 € | 38 589 € |
| 2018 | 30 000 € | 37 000 € |
| 2017 | — | 36 081 € |
| 2016 | — | 34 200 € |
| 2015 | — | 33 439 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2019.
Čísla v tabuľke
| Talia | 19 120 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 46 380 € |
| medián kraja | 35 061 € |
| medián Slovenska | 38 589 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ELODIE, SEBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 44 864 € (2025)
- Luccas s. r. o.Banská Bystrica · tržby 44 849 € (2025)
- AV Management & Consulting s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 44 843 € (2025)
- JO-SO, s. r. o.Modra · tržby 44 830 € (2025)
- Eva Fidrová, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 44 800 € (2025)
- FEDORS REAL ESTATE s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 44 790 € (2025)
- OK Quality, s.r.o.Nitra · tržby 44 762 € (2025)
- Euro Asset s. r. o.Trenčín · tržby 44 754 € (2025)
- JR Consulting, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 44 753 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Talia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Talia: Žilina
Talia sídli na adrese Vojtecha Tvrdého 793/21, 010 01 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 308 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 660. Na tej istej adrese je zapísaných 86 aktívnych subjektov.
Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
Talia: IČO, sídlo a základné údaje
Talia, s.r.o. (IČO 50102001) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 29. 12. 2015, zánik je v registri zapísaný ku dňu 7. 12. 2024, po 8 rokoch. Za rok 2019 sú v závierke tržby 19 120 € a výsledok hospodárenia +19 948 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 70220 |
| Vznik | 29. 12. 2015 |
| Zánik | 7. 12. 2024 |
| Obec | Žilina |
| Okres | Okres Žilina |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Talia
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Talia
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Talia
- Tendre28súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 500 €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava619 zmlúv za 3 roky · 6 103 031 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 062 178 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 074 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Žilina
Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Žilina
solution4U s. r. o.Slovexperta, s.r.o.aMARTINI & PARTNERS s. r. o.InterConti Trading s. r. o.NEPI Slovakia Management s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.