HANDIWORK s.r.o. v likvidácii
Bratislava - Rača · Pilovanie a hobľovanie dreva
4 793 940 €tržby 2018 ▲ 205 %+6 071 €zisk 2018v likvidácii od 17. 6. 2019
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -493 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 327 €
- 17 : tržby 1 569 318 €, výsledok hospodárenia 5 565 €
- 18 : tržby 4 793 940 €, výsledok hospodárenia 6 071 €
HANDIWORK s.r.o. v likvidácii (IČO 50095820), sídlo Bratislava - mestská časť Rača, je v registri zapísaná od 30. 12. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 12. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár HANDIWORK s.r.o.
Podľa Registra právnických osôb koná za HANDIWORK s.r.o. 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník HANDIWORK s.r.o.
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- ENVITO ASSET s.r.o.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| ENVITO ASSET s.r.o.od 18. 7. 2019 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok HANDIWORK s.r.o.
Za rok 2018 má HANDIWORK s.r.o. v závierke tržby 4 793 940 €, o 205,5 % viac než v roku 2017, a výsledok hospodárenia +6 071 €. Závierky máme za 4 roky (2015 až 2018), najvyššie tržby sú z roku 2018: 4 793 940 €.
Výkaz ziskov a strát HANDIWORK s.r.o.
Najvyššie tržby: rok 2018, 4 793 940 €. Najnižšie: rok 2017, 1 569 318 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2018 | 4 793 940 € |
| 2017 | 1 569 318 € |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 9 816 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2018 | 6 071 € |
| 2017 | 5 565 € |
| 2016 | −1 327 € |
| 2015 | −493 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- HANDIWORK s.r.o.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,1 %, medián odvetvia +1,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | HANDIWORK s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | +0,1 % | +1,3 % |
| 2017 | +0,4 % | +1,9 % |
| 2016 | — | +1,8 % |
| 2015 | — | +1,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha HANDIWORK s.r.o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2018 mala súvaha majetok 1 681 101 €, vlastné imanie 14 816 € a záväzky 1 666 285 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2018 | 1 681 101 € | 14 816 € | 1 666 285 € |
| 2017 | 1 762 767 € | 8 745 € | 1 754 022 € |
| 2016 | 4 140 € | 3 180 € | 960 € |
| 2015 | 5 047 € | 4 507 € | 540 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok HANDIWORK s.r.o. (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 4 793 940 € | 6 071 € | 1 681 101 € | 14 816 € | 1 666 285 € | 12 244 € | +0,1 % |
| 2017 | 1 569 318 € | 5 565 € | 1 762 767 € | 8 745 € | 1 754 022 € | 10 538 € | +0,4 % |
| 2016 | — | −1 327 € | 4 140 € | 3 180 € | 960 € | −13 € | — |
| 2015 | — | −493 € | 5 047 € | 4 507 € | 540 € | −449 € | — |
Riziko: zaplatí HANDIWORK s.r.o.?
Peniaze od štátu: HANDIWORK s.r.o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy HANDIWORK s.r.o.
Dátum vzniku HANDIWORK s.r.o. je 30. 12. 2015, teda pred 10 rokmi. Skoršie obchodné mená: S.D. Line s.r.o., HANDIWORK s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/141231/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015majetok 5 047 €
- Zmena obchodného menaPredtým S.D. Line s.r.o., odvtedy HANDIWORK s.r.o.
- Prvé tržby po 2 rokoch bez tržiebZa rok 2017 firma vykázala 1 569 318 €.
- Zapísaný likvidátor: ENVITO ASSET s.r.o.Likvidátor
- Zmena obchodného menaPredtým HANDIWORK s.r.o., odvtedy HANDIWORK s.r.o. v likvidácii.
- Nový spoločník: ENVITO ASSET s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti HANDIWORK s.r.o.
- opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov, údržba, renovácia nábytku vrátane čalúnníctva
- výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- kuriérske služby
- vydavateľská činnosť
- administratívne služby
- vedenie účtovníctva
- reklamné a marketingové služby
- prieskum trhu a verejnej mienky
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- prípravné práce k realizácii stavby
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- prenájom hnuteľných vecí
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- sťahovacie služby
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- čistiace a upratovacie služby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
HANDIWORK s.r.o. v odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva
HANDIWORK s.r.o. je v registri v odvetví Spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16), činnosť pilovanie a hobľovanie dreva. Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 48 414 € (2 759 závierok), HANDIWORK s.r.o. má 4 793 940 €, čo je 99-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 357 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je HANDIWORK s.r.o. 1. z 151.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 15 767 €, polovica do 48 414 €, tri štvrtiny do 198 829 €; 10 % firiem má viac než 698 495 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 535 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 15 767 € |
| medián | 48 414 € |
| horný kvartil | 198 829 € |
| 10 % firiem má viac než | 698 495 € |
| HANDIWORK s.r.o. | 4 793 940 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- HANDIWORK s.r.o.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby HANDIWORK s.r.o. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | HANDIWORK s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | 4 793 940 € | 48 414 € |
| 2017 | 1 569 318 € | 47 708 € |
| 2016 | — | 55 995 € |
| 2015 | — | 57 542 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2018.
Čísla v tabuľke
| HANDIWORK s.r.o. | 4 793 940 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 43 497 € |
| medián kraja | 40 079 € |
| medián Slovenska | 48 414 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Smart wood Slovakia, s.r.o.Strážske · tržby 11 373 839 € (2025)
- Kopexil s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 11 003 636 € (2022)
- Gasparik, s. r. o.Makov · tržby 10 488 888 € (2025)
- SLOVINCOM, spol. s r.o.Hurbanovo · tržby 10 088 741 € (2025)
- DCP timber, s.r.o.Martin · tržby 10 014 853 € (2025)
- NETWORK FINANCIAL HOLDING s.r.oBratislava - mestská časť Petržalka · tržby 9 642 890 € (2019)
- Creativer, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 8 888 789 € (2025)
- MULTIWORKER, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 8 694 793 € (2018)
- PKM HRIŇOVÁ s.r.o.Hriňová · tržby 8 645 131 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb HANDIWORK s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo HANDIWORK s.r.o.: Bratislava - Rača
HANDIWORK s.r.o. sídli na adrese Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 20 829 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 968. Na tej istej adrese je zapísaných 3 552 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
HANDIWORK s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje
HANDIWORK s.r.o. v likvidácii (IČO 50095820) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 30. 12. 2015, na trhu je 10 rokov a štatutárom je ENVITO ASSET s.r.o.. Za rok 2018 sú v závierke tržby 4 793 940 € a výsledok hospodárenia +6 071 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Pilovanie a hobľovanie dreva (SK NACE 1611) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 30. 12. 2015 |
| Skoršie názvy | S.D. Line s.r.o. HANDIWORK s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16) HANDIWORK s.r.o. v likvidácii patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2018 mala 4 793 940 €, typická firma odvetvia 48 414 €, čo je 99-násobok mediánu (medián z 2 759 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva: tržby a mzdy ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy HANDIWORK s.r.o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu HANDIWORK s.r.o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu HANDIWORK s.r.o.
- Tendre16súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 26 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
- Končiace zmluvy43zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 250 tis. €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, OZ Sever540 zmlúv za 3 roky · 29 646 829 € · naposledy 9. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen164 zmlúv za 3 roky · 2 914 751 € · naposledy 29. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.107 zmlúv za 3 roky · 129 838 € · naposledy 25. 9. 2026 Všetkých 460 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Palibex Logistics, s. r. o. v likvidáciiTRAMEN s.r.o. v likvidáciiSkien, s.r.o. v likvidáciiBH Brokering s.r.o.Kassala, s.r.o. v likvidácii
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 16.10) v okrese Bratislava III
DREVONA SYSTEM s. r. o.4. Investičné družstvoWoodyForest, s.r.o.Halama Holding, s.r.o.Galaxy Wood s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.