TrigitalArt s.r.o.
Žilina · Fotografické činnosti
21 323 €tržby 2025+9 532 €zisk 2025aktívna 10 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 16 : tržby 11 044 €, výsledok hospodárenia 1 936 €
- 17 : tržby 10 318 €, výsledok hospodárenia 2 049 €
- 18 : tržby 18 823 €, výsledok hospodárenia 6 070 €
- 19 : tržby 18 087 €, výsledok hospodárenia 3 750 €
- 20 : tržby 20 582 €, výsledok hospodárenia 1 492 €
- 21 : tržby 18 300 €, výsledok hospodárenia 6 474 €
- 22 : tržby 40 000 €, výsledok hospodárenia 19 545 €
- 23 : tržby 35 037 €, výsledok hospodárenia 10 748 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 109 €
- 25 : tržby 21 323 €, výsledok hospodárenia 9 532 €
TrigitalArt s.r.o. (IČO 50083163) mala v roku 2025 tržby 21 323 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ TrigitalArt
Podľa Registra právnických osôb koná za TrigitalArt 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Spoločník TrigitalArt
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Rastislav Le100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Rastislav Leod 19. 1. 2016 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok TrigitalArt
Za rok 2025 má TrigitalArt v závierke tržby 21 323 €, a výsledok hospodárenia +9 532 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 40 000 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 076 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát TrigitalArt
Najvyššie tržby: rok 2022, 40 000 €. Najnižšie: rok 2017, 10 318 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 21 323 € |
| 2024 | — |
| 2023 | 35 037 € |
| 2022 | 40 000 € |
| 2021 | 18 300 € |
| 2020 | 20 582 € |
| 2019 | 18 087 € |
| 2018 | 18 823 € |
| 2017 | 10 318 € |
| 2016 | 11 044 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 1 roku z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: 58 487 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 9 532 € |
| 2024 | −3 109 € |
| 2023 | 10 748 € |
| 2022 | 19 545 € |
| 2021 | 6 474 € |
| 2020 | 1 492 € |
| 2019 | 3 750 € |
| 2018 | 6 070 € |
| 2017 | 2 049 € |
| 2016 | 1 936 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- TrigitalArt
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +44,7 %, medián odvetvia +9,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | TrigitalArt | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +44,7 % | +9,3 % |
| 2024 | — | +5,3 % |
| 2023 | +30,7 % | +4,5 % |
| 2022 | +48,9 % | +4,6 % |
| 2021 | +35,4 % | +4,2 % |
| 2020 | +7,2 % | +3,6 % |
| 2019 | +20,7 % | +3,6 % |
| 2018 | +32,2 % | +4,1 % |
| 2017 | +19,9 % | +5,7 % |
| 2016 | +17,5 % | +5,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 7 rokov, najviac v roku 2022 (+118,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | −12,4 % |
| 2022 | +118,6 % |
| 2021 | −11,1 % |
| 2020 | +13,8 % |
| 2019 | −3,9 % |
| 2018 | +82,4 % |
| 2017 | −6,6 % |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TrigitalArt
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 59 552 €, vlastné imanie 59 381 € a záväzky 171 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 59 552 € | 59 381 € | 171 € |
| 2024 | 43 089 € | 53 957 € | −10 868 € |
| 2023 | 47 710 € | 57 066 € | −9 356 € |
| 2022 | 50 377 € | 46 318 € | 4 059 € |
| 2021 | 29 071 € | 26 773 € | 2 298 € |
| 2020 | 20 741 € | 20 299 € | 442 € |
| 2019 | 19 554 € | 18 806 € | 748 € |
| 2018 | 17 616 € | 15 056 € | 2 560 € |
| 2017 | 12 274 € | 8 986 € | 3 288 € |
| 2016 | 7 096 € | 6 936 € | 160 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TrigitalArt (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21 323 € | 9 532 € | 59 552 € | 59 381 € | 171 € | 13 413 € | +44,7 % |
| 2024 | — | −3 109 € | 43 089 € | 53 957 € | −10 868 € | −732 € | — |
| 2023 | 35 037 € | 10 748 € | 47 710 € | 57 066 € | −9 356 € | 14 727 € | +30,7 % |
| 2022 | 40 000 € | 19 545 € | 50 377 € | 46 318 € | 4 059 € | 24 925 € | +48,9 % |
| 2021 | 18 300 € | 6 474 € | 29 071 € | 26 773 € | 2 298 € | 9 074 € | +35,4 % |
| 2020 | 20 582 € | 1 492 € | 20 741 € | 20 299 € | 442 € | 3 189 € | +7,2 % |
| 2019 | 18 087 € | 3 750 € | 19 554 € | 18 806 € | 748 € | 6 335 € | +20,7 % |
| 2018 | 18 823 € | 6 070 € | 17 616 € | 15 056 € | 2 560 € | 8 520 € | +32,2 % |
| 2017 | 10 318 € | 2 049 € | 12 274 € | 8 986 € | 3 288 € | 3 223 € | +19,9 % |
| 2016 | 11 044 € | 1 936 € | 7 096 € | 6 936 € | 160 € | 2 618 € | +17,5 % |
Riziko: zaplatí TrigitalArt?
Peniaze od štátu: TrigitalArt
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy TrigitalArt
Dátum vzniku TrigitalArt je 19. 1. 2016, teda pred 10 rokmi. Skoršie obchodné meno: DeepMind s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/64851/L
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2120180403 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 11 044 € · majetok 7 096 €
- Zmena obchodného menaPredtým DeepMind s.r.o., odvtedy TrigitalArt s.r.o.
- Nový spoločník: Rastislav LeSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 21 323 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TrigitalArt
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- reklamné a marketingové služby
- prenájom hnuteľných vecí
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- počítačové služby
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- fotografické služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
TrigitalArt v odvetví ostatné odborné a technické činnosti
TrigitalArt je v registri v odvetví Ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74), činnosť fotografické činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 41 901 € (3 746 závierok), TrigitalArt má 21 323 €, čo je 51 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 504 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TrigitalArt 112. z 158.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 615 €, polovica do 41 901 €, tri štvrtiny do 100 571 €; 10 % firiem má viac než 388 928 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 200 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 615 € |
| medián | 41 901 € |
| horný kvartil | 100 571 € |
| 10 % firiem má viac než | 388 928 € |
| TrigitalArt | 21 323 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- TrigitalArt
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby TrigitalArt s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | TrigitalArt | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 21 323 € | 41 901 € |
| 2024 | — | 39 518 € |
| 2023 | 35 037 € | 37 543 € |
| 2022 | 40 000 € | 34 993 € |
| 2021 | 18 300 € | 32 450 € |
| 2020 | 20 582 € | 29 380 € |
| 2019 | 18 087 € | 32 986 € |
| 2018 | 18 823 € | 34 356 € |
| 2017 | 10 318 € | 32 756 € |
| 2016 | 11 044 € | 32 550 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| TrigitalArt | 21 323 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 42 744 € |
| medián kraja | 46 586 € |
| medián Slovenska | 41 901 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DP-ES, s. r. o.Banská Bystrica · tržby 51 592 € (2025)
- Faragó-Vet s. r. o.Dolný Chotár · tržby 51 587 € (2025)
- ClinTrix, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 51 532 € (2025)
- SAROR Risk management s.r.o.Slovenský Grob · tržby 51 494 € (2025)
- gotthardt film s.r.o.Štrba · tržby 51 486 € (2025)
- Lucky film s.r.o.Sabinov · tržby 51 422 € (2025)
- PYROS - ING, s.r.o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 51 409 € (2023)
- STAVBY-SK s.r.o.Komárno · tržby 51 165 € (2025)
- NATONE SK s. r. o.Bratislava - mestská časť Vajnory · tržby 51 113 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TrigitalArt, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo TrigitalArt: Žilina
TrigitalArt sídli na adrese Ľubľanská 9/93, 010 08 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 308 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 660.
Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
TrigitalArt: IČO, sídlo a základné údaje
TrigitalArt s.r.o. (IČO 50083163) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 19. 1. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Miloš Belanec. Za rok 2025 sú v závierke tržby 21 323 € a výsledok hospodárenia +9 532 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Fotografické činnosti (SK NACE 7420) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 19. 1. 2016 |
| Skoršie názvy | DeepMind s.r.o. |
| Obec | Žilina |
| Okres | Okres Žilina |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 076 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74) TrigitalArt s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 21 323 €, typická firma odvetvia 41 901 € (medián z 3 746 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Ostatné odborné a technické činnosti: tržby a mzdy ›Ostatné odborné a technické činnosti v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›
Sieť prepojení firmy TrigitalArt
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu TrigitalArt
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TrigitalArt
- Tendre20súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 46 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 191 tis. €
- Končiace zmluvy199zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
- Výhry konkurentov124firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 300 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava104 zmlúv za 3 roky · 543 488 € · naposledy 1. 7. 2026Slovenská televízia a rozhlas96 zmlúv za 3 roky · 136 542 € · naposledy 8. 10. 2026Rozhlas a televízia Slovenska63 zmlúv za 3 roky · 153 239 € · naposledy 26. 6. 2024 Všetkých 175 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Žilina
Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 74.20) v okrese Žilina
DIPLOMACIO, s. r. o.WAAM interiér, s. r. o.UNEED, s.r.o.Gašpierik & partners s. r. o.RICKH A.A.M s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.