Phone trader s.r.o.
Štúrovo · Veľkoobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – IKT
5 299 753 €tržby 2017 ▼ 54 %+22 886 €zisk 2017aktívna 10 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 28. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -200 €
- 16 : tržby 11 415 795 €, výsledok hospodárenia 125 093 €
- 17 : tržby 5 299 753 €, výsledok hospodárenia 22 886 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -7 011 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 886 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -718 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -869 €
Phone trader s.r.o. (IČO 50045822), sídlo Štúrovo, je v registri zapísaná od 12. 11. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 28. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Phone trader
V roku 2021 mala Phone trader priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2017 boli 9 149 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2021 | 0 | — | — |
| 2017 | — | 9 149 € | — |
| 2016 | — | 6 790 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2021 (PDF), výkaz 2017 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2021 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2017 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 11. 10. 2026.
Konateľ Phone trader
Podľa Registra právnických osôb koná za Phone trader 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026.
Spoločník Phone trader
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Dániel Kajári100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Dániel Kajáriod 17. 9. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Phone trader
Za rok 2017 má Phone trader v závierke tržby 5 299 753 €, o 53,6 % menej než v roku 2016, a výsledok hospodárenia +22 886 €. Závierky máme za 7 rokov (2015 až 2021), najvyššie tržby sú z roku 2016: 11 415 795 €.
Výkaz ziskov a strát Phone trader
Najvyššie tržby: rok 2016, 11 415 795 €. Najnižšie: rok 2017, 5 299 753 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | 5 299 753 € |
| 2016 | 11 415 795 € |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 5 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 136 295 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2021 | −869 € |
| 2020 | −718 € |
| 2019 | −2 886 € |
| 2018 | −7 011 € |
| 2017 | 22 886 € |
| 2016 | 125 093 € |
| 2015 | −200 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Phone trader
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,4 %, medián odvetvia +2,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Phone trader | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2021 | — | +2,0 % |
| 2020 | — | +1,6 % |
| 2019 | — | +1,5 % |
| 2018 | — | +1,6 % |
| 2017 | +0,4 % | +2,2 % |
| 2016 | +1,1 % | +2,0 % |
| 2015 | — | +1,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Phone trader
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2021 mala súvaha majetok 438 753 €, vlastné imanie 141 296 € a záväzky 297 457 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2021 | 438 753 € | 141 296 € | 297 457 € |
| 2020 | 439 621 € | 142 164 € | 297 457 € |
| 2019 | 440 726 € | 142 881 € | 297 845 € |
| 2018 | 443 653 € | 145 766 € | 297 887 € |
| 2017 | 438 521 € | 152 778 € | 285 743 € |
| 2016 | 453 834 € | 129 893 € | 323 941 € |
| 2015 | 4 800 € | 4 800 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Phone trader (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | — | −869 € | 438 753 € | 141 296 € | 297 457 € | −860 € | — |
| 2020 | — | −718 € | 439 621 € | 142 164 € | 297 457 € | −861 € | — |
| 2019 | — | −2 886 € | 440 726 € | 142 881 € | 297 845 € | −917 € | — |
| 2018 | — | −7 011 € | 443 653 € | 145 766 € | 297 887 € | −3 273 € | — |
| 2017 | 5 299 753 € | 22 886 € | 438 521 € | 152 778 € | 285 743 € | 39 777 € | +0,4 % |
| 2016 | 11 415 795 € | 125 093 € | 453 834 € | 129 893 € | 323 941 € | 170 027 € | +1,1 % |
| 2015 | — | −200 € | 4 800 € | 4 800 € | — | −200 € | — |
Riziko: zaplatí Phone trader?
Peniaze od štátu: Phone trader
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Phone trader
Dátum vzniku Phone trader je 12. 11. 2015, teda pred 10 rokmi. Skoršie obchodné meno: S326 trade s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/39753/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015majetok 4 800 €
- Zmena obchodného menaPredtým S326 trade s.r.o., odvtedy Phone trader s.r.o.
- Nový štatutár: Dániel KajáriKonateľ
- Nový spoločník: Dániel KajáriSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Phone trader
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Administratívne služby
- Počítačové služby
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Reklamné a marketingové služby
- Vedenie účtovníctva
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026.
Phone trader v odvetví veľkoobchod
Phone trader je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – ikt. Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 106 248 € (16 656 závierok), Phone trader má 5 299 753 €, čo je 50-násobok mediánu. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 1 257 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Phone trader 16. z 429.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 905 €, polovica do 106 248 €, tri štvrtiny do 578 094 €; 10 % firiem má viac než 2 635 628 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 101 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 905 € |
| medián | 106 248 € |
| horný kvartil | 578 094 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 635 628 € |
| Phone trader | 5 299 753 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Phone trader
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Phone trader s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Phone trader | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2021 | — | 117 770 € |
| 2020 | — | 112 044 € |
| 2019 | — | 120 438 € |
| 2018 | — | 118 275 € |
| 2017 | 5 299 753 € | 106 248 € |
| 2016 | 11 415 795 € | 97 883 € |
| 2015 | — | 98 123 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2017.
Čísla v tabuľke
| Phone trader | 5 299 753 € |
|---|---|
| medián okresu Nové Zámky | 92 778 € |
| medián kraja | 95 624 € |
| medián Slovenska | 106 248 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SKF Slovensko spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 11 953 778 € (2025)
- PRESTIGE PARK RENT s. r. o.Trnava · tržby 11 857 409 € (2025)
- CERVA Slovensko, s.r.o.Senec · tržby 11 842 498 € (2025)
- Svijany Slovakia, s.r.o.Leopoldov · tržby 11 786 167 € (2025)
- NCH SLOVAKIA s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 11 764 296 € (2026)
- SDS - Smart Delivery Service SK, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 11 762 910 € (2025)
- PARADAJKOVO s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 11 748 647 € (2025)
- LUMTURI s. r. o.Senec · tržby 11 740 051 € (2025)
- O.F., spol. s r.o.Sereď · tržby 11 720 201 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Phone trader, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Nové Zámky ›
Sídlo Phone trader: Štúrovo
Phone trader sídli na adrese Hlavná 22, 943 01 Štúrovo, okres Nové Zámky. V obci Štúrovo je 4 201 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 162. Na tej istej adrese je zapísaných 693 aktívnych subjektov.
Štúrovo: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›
Phone trader: IČO, sídlo a základné údaje
Phone trader s.r.o. (IČO 50045822) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Štúrovo, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 12. 11. 2015, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Dániel Kajári. Za rok 2017 sú v závierke tržby 5 299 753 € a výsledok hospodárenia +22 886 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Veľkoobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – IKT (SK NACE 4650) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 12. 11. 2015 |
| Skoršie názvy | S326 trade s.r.o. |
| Obec | Štúrovo |
| Okres | Okres Nové Zámky |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) Phone trader s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2017 mala 5 299 753 €, typická firma odvetvia 106 248 €, čo je 50-násobok mediánu (medián z 16 656 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nové Zámky ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Zámky ›
Sieť prepojení firmy Phone trader
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Phone trader
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Phone trader
- Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 137 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy14zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 112 tis. €
- Výhry konkurentov82firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Štúrovo
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Slovenská televízia a rozhlas32 zmlúv za 3 roky · 2 151 059 € · naposledy 24. 9. 2026Slovenský plynárenský priemysel, a.s.27 zmlúv za 3 roky · 130 485 € · naposledy 20. 5. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR26 zmlúv za 3 roky · 2 668 990 € · naposledy 25. 9. 2026 Všetkých 152 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Štúrovo
Smurfit Westrock Slovakia, a. s.Monarflex s.r.o.Jet Stream Sales s.r.o.SPEED LINE, s.r.o.SKC foundry s. r. o.Všetky firmy v obci Štúrovo ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.52) v okrese Nové Zámky
SonusTek s.r.o.TOMLUX, s.r.o.ELBA ELEKTRO, s.r.o.Mobiltech Trade s. r. o.Storm - Wind s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.