VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

BLUESIDE, a. s.

Bratislava - Ružinov

9 812 €tržby 2020 ▼ 91 %−382 617 €strata 2020

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 18. 1. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 17. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

9 812 €tržby 2020 ▼ 91 %
−382 617 €strata 2020
  1. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -8 942 €
  2. 16 : tržby 40 945 €, výsledok hospodárenia -526 022 €
  3. 17 : tržby 88 354 €, výsledok hospodárenia -713 834 €
  4. 18 : tržby 91 443 €, výsledok hospodárenia -688 110 €
  5. 19 : tržby 109 725 €, výsledok hospodárenia -726 526 €
  6. 20 : tržby 9 812 €, výsledok hospodárenia -382 617 €
  7. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -236 452 €
  8. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -237 181 €
  9. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -372 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

BLUESIDE, a. s. (IČO 50045539), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 24. 11. 2015 do 18. 1. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci BLUESIDE

osobné náklady v roku 2020 boli 108 483 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci BLUESIDE

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok BLUESIDE

Za rok 2020 má BLUESIDE v závierke tržby 9 812 €, o 91,1 % menej než v roku 2019, a výsledok hospodárenia −382 617 €. Závierky máme za 9 rokov (2015 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2019: 109 725 €.

Tržby 20209 812 €▼ −91,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2020−383 tis. €strata
Majetok (aktíva) 20232 543 €
Vlastné imanie 2023−3,49 mil. €
Záväzky 20233,50 mil. €137 440,0 % majetku
Pridaná hodnota 2023−372 €
Zisková marža 2020−3 899,5 %medián odvetvia +1,6 %
Súčet výsledkov za 9 rokov−3,52 mil. €2015 až 2023

Výkaz ziskov a strát BLUESIDE

Súvaha BLUESIDE

Všetky čísla zo závierok BLUESIDE (9 rokov)
Čísla zo závierok BLUESIDE po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2023—−372 €2 543 €−3 492 556 €3 495 099 €−372 €—
2022—−237 181 €2 543 €−3 492 184 €3 494 727 €−310 €—
2021—−236 452 €4 526 €−3 255 003 €3 259 529 €−386 €—
20209 812 €−382 617 €4 217 €−3 018 551 €3 022 768 €−55 933 €−3 899,5 %
2019109 725 €−726 526 €17 024 €−2 635 934 €2 652 958 €−81 988 €−662,1 %
201891 443 €−688 110 €21 990 €−1 909 408 €1 931 398 €−100 283 €−752,5 %
201788 354 €−713 834 €27 130 €−1 221 298 €1 248 428 €−170 034 €−807,9 %
201640 945 €−526 022 €23 608 €−507 465 €531 073 €−181 815 €−1 284,7 %
2015—−8 942 €28 323 €18 558 €9 765 €−8 527 €—

Riziko: zaplatí BLUESIDE?

Peniaze od štátu: BLUESIDE

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy BLUESIDE

Dátum vzniku BLUESIDE je 24. 11. 2015. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiAkciová spoločnosť · Sa/6274/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015majetok 28 323 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023Závierok máme 9.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

BLUESIDE v odvetví veľkoobchod

BLUESIDE je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46). Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 112 008 € (15 728 závierok), BLUESIDE má 9 812 €, čo je 9 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 713 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BLUESIDE 1 131. z 1 272.

V odvetví v okrese Bratislava II2 713aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou15 728Slovensko, rok 2020
Medián tržieb odvetvia112 tis. €rok 2020
Medián ziskovej marže+1,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BLUESIDE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava II ›

Sídlo BLUESIDE: Bratislava - Ružinov

BLUESIDE sídli na adrese Plynárenská 7/A, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 865 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 356. Na tej istej adrese je zapísaných 80 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 865aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 356aktívnych
V tom istom odvetví2 713okres Bratislava II
Na tej istej adrese80aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

BLUESIDE: IČO, sídlo a základné údaje

BLUESIDE, a. s. (IČO 50045539) je akciová spoločnosť so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 24. 11. 2015, zánik je v registri zapísaný ku dňu 18. 1. 2025, po 9 rokoch. Za rok 2020 sú v závierke tržby 9 812 € a výsledok hospodárenia −382 617 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaAkciová spoločnosť
OdvetvieSK NACE 46190
Vznik24. 11. 2015
Zánik18. 1. 2025
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy BLUESIDE

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu BLUESIDE

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu BLUESIDE

  • Tendre27súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 10 tis. €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy92zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
  • Výhry konkurentov193firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Bratislava II

SLOVIL s.r.o.ROPA Group s.r.o.SMART CORPORATION, s. r. o.DANAKTA spol. s r.o.DOTIE s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk