354 s. r. o.
Svinná · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
17 278 €tržby 2025 ▼ 45 %+9 578 €zisk 2025aktívna 10 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby 3 151 €, výsledok hospodárenia -2 208 €
- 16 : tržby 53 211 €, výsledok hospodárenia 408 €
- 17 : tržby 40 071 €, výsledok hospodárenia -3 109 €
- 18 : tržby 40 338 €, výsledok hospodárenia -373 €
- 19 : tržby 43 463 €, výsledok hospodárenia -13 684 €
- 20 : tržby 18 357 €, výsledok hospodárenia -14 437 €
- 21 : tržby 24 551 €, výsledok hospodárenia -11 782 €
- 22 : tržby 17 945 €, výsledok hospodárenia -1 013 €
- 23 : tržby 12 148 €, výsledok hospodárenia -7 968 €
- 24 : tržby 31 548 €, výsledok hospodárenia 10 056 €
- 25 : tržby 17 278 €, výsledok hospodárenia 9 578 €
354 s. r. o. (IČO 50038605) mala v roku 2025 tržby 17 278 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci 354
osobné náklady v roku 2021 boli 195 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2021 | — | 195 € | — |
| 2020 | — | 1 400 € | — |
| 2019 | — | 5 527 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2021 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ 354
Podľa Registra právnických osôb koná za 354 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník 354
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok 354
Za rok 2025 má 354 v závierke tržby 17 278 €, o 45,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +9 578 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 53 211 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát 354
Najvyššie tržby: rok 2016, 53 211 €. Najnižšie: rok 2015, 3 151 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 17 278 € |
| 2024 | 31 548 € |
| 2023 | 12 148 € |
| 2022 | 17 945 € |
| 2021 | 24 551 € |
| 2020 | 18 357 € |
| 2019 | 43 463 € |
| 2018 | 40 338 € |
| 2017 | 40 071 € |
| 2016 | 53 211 € |
| 2015 | 3 151 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 8 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: −34 532 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 9 578 € |
| 2024 | 10 056 € |
| 2023 | −7 968 € |
| 2022 | −1 013 € |
| 2021 | −11 782 € |
| 2020 | −14 437 € |
| 2019 | −13 684 € |
| 2018 | −373 € |
| 2017 | −3 109 € |
| 2016 | 408 € |
| 2015 | −2 208 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- 354
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +55,4 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | 354 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +55,4 % | +2,3 % |
| 2024 | +31,9 % | +2,1 % |
| 2023 | −65,6 % | +1,4 % |
| 2022 | −5,6 % | +1,3 % |
| 2021 | −48,0 % | +1,2 % |
| 2020 | −78,6 % | +1,1 % |
| 2019 | −31,5 % | +1,1 % |
| 2018 | −0,9 % | +1,2 % |
| 2017 | −7,8 % | +1,7 % |
| 2016 | +0,8 % | +1,6 % |
| 2015 | −70,1 % | +1,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 9 rokov, najviac v roku 2024 (+159,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −45,2 % |
| 2024 | +159,7 % |
| 2023 | −32,3 % |
| 2022 | −26,9 % |
| 2021 | +33,7 % |
| 2020 | −57,8 % |
| 2019 | +7,7 % |
| 2018 | +0,7 % |
| 2017 | −24,7 % |
| 2016 | +1 588,7 % |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha 354
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 24 531 €, vlastné imanie 22 469 € a záväzky 2 062 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 24 531 € | 22 469 € | 2 062 € |
| 2024 | 20 655 € | 12 891 € | 7 764 € |
| 2023 | 17 134 € | 2 835 € | 14 299 € |
| 2022 | 29 363 € | 7 803 € | 21 560 € |
| 2021 | 33 579 € | −26 184 € | 59 763 € |
| 2020 | 37 559 € | −14 402 € | 51 961 € |
| 2019 | 39 779 € | 34 € | 39 745 € |
| 2018 | 28 824 € | 13 718 € | 15 106 € |
| 2017 | 29 954 € | 91 € | 29 863 € |
| 2016 | 14 687 € | 3 200 € | 11 487 € |
| 2015 | 6 714 € | 2 792 € | 3 922 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok 354 (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17 278 € | 9 578 € | 24 531 € | 22 469 € | 2 062 € | 11 312 € | +55,4 % |
| 2024 | 31 548 € | 10 056 € | 20 655 € | 12 891 € | 7 764 € | 12 942 € | +31,9 % |
| 2023 | 12 148 € | −7 968 € | 17 134 € | 2 835 € | 14 299 € | 3 955 € | −65,6 % |
| 2022 | 17 945 € | −1 013 € | 29 363 € | 7 803 € | 21 560 € | 4 889 € | −5,6 % |
| 2021 | 24 551 € | −11 782 € | 33 579 € | −26 184 € | 59 763 € | −4 380 € | −48,0 % |
| 2020 | 18 357 € | −14 437 € | 37 559 € | −14 402 € | 51 961 € | −2 478 € | −78,6 % |
| 2019 | 43 463 € | −13 684 € | 39 779 € | 34 € | 39 745 € | −3 246 € | −31,5 % |
| 2018 | 40 338 € | −373 € | 28 824 € | 13 718 € | 15 106 € | 6 441 € | −0,9 % |
| 2017 | 40 071 € | −3 109 € | 29 954 € | 91 € | 29 863 € | 5 071 € | −7,8 % |
| 2016 | 53 211 € | 408 € | 14 687 € | 3 200 € | 11 487 € | 3 969 € | +0,8 % |
| 2015 | 3 151 € | −2 208 € | 6 714 € | 2 792 € | 3 922 € | −2 198 € | −70,1 % |
Riziko: zaplatí 354?
Peniaze od štátu: 354
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy 354
Dátum vzniku 354 je 27. 11. 2015, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/32300/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 3 151 € · majetok 6 714 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120161692
- Nový spoločník: Miloš KubicaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 17 278 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti 354
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Administratívne služby
- Reklamné a marketingové služby
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Počítačové služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
354 v odvetví maloobchod
354 je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), 354 má 17 278 €, čo je 18 % mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 1 418 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je 354 368. z 464.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 000 €, polovica do 97 643 €, tri štvrtiny do 451 627 €; 10 % firiem má viac než 1 461 451 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 174 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 000 € |
| medián | 97 643 € |
| horný kvartil | 451 627 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 461 451 € |
| 354 | 17 278 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- 354
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby 354 s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | 354 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 17 278 € | 97 643 € |
| 2024 | 31 548 € | 93 145 € |
| 2023 | 12 148 € | 95 743 € |
| 2022 | 17 945 € | 101 116 € |
| 2021 | 24 551 € | 87 423 € |
| 2020 | 18 357 € | 81 900 € |
| 2019 | 43 463 € | 85 084 € |
| 2018 | 40 338 € | 80 953 € |
| 2017 | 40 071 € | 74 679 € |
| 2016 | 53 211 € | 63 581 € |
| 2015 | 3 151 € | 73 009 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| 354 | 17 278 € |
|---|---|
| medián okresu Trenčín | 73 629 € |
| medián kraja | 102 694 € |
| medián Slovenska | 97 643 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- set design s. r. o.Pezinok · tržby 39 000 € (2025)
- GOJANI COMPANY s.r.o.Žilina · tržby 39 000 € (2025)
- ABC OFFICE INTERIÉR, s.r.o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 38 984 € (2025)
- Optimystic Space s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 38 981 € (2025)
- DV Auto s.r.o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 38 960 € (2025)
- Servis MTM s.r.o.Svinica · tržby 38 941 € (2025)
- 107, s.r.o.Trávnica · tržby 38 920 € (2025)
- RESAK ASD, s.r.o.Brezno · tržby 38 915 € (2025)
- INVEST 888 s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 38 896 € (2022)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb 354, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Trenčín ›
Sídlo 354: Svinná
354 sídli na adrese Svinná 354, 913 24 Svinná, okres Trenčín. V obci Svinná je 197 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 850.
Svinná: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
354: IČO, sídlo a základné údaje
354 s. r. o. (IČO 50038605) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svinná, okres Trenčín. Dátum vzniku je 27. 11. 2015, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Miloš Kubica. Za rok 2025 sú v závierke tržby 17 278 € a výsledok hospodárenia +9 578 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 27. 11. 2015 |
| Obec | Svinná |
| Okres | Okres Trenčín |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) 354 s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 17 278 €, typická firma odvetvia 97 643 € (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›
Sieť prepojení firmy 354
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu 354
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu 354
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 500 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Svinnátypický nepokrytý dopyt 48 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 002 zmlúv za 3 roky · 445 683 € · naposledy 28. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava815 zmlúv za 3 roky · 6 395 655 € · naposledy 7. 10. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR412 zmlúv za 3 roky · 1 587 903 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 1 712 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
GRAVIROVANE s.r.o.MOGATO s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Svinná
BEKA PLUS, s.r.o.Sima trans s.r.o.REAL-BAU SK, s. r. o.LORRY, s.r.o.KHS Strojkonštrukcie, s. r. o.Všetky firmy v obci Svinná ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Trenčín
REDOX - ENEX s.r.o.Gigaprint.sk s.r.o.Sanika group s. r. o.TODA Trade, s. r. o.Saidler & Co. Management s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.