FAMES SK s. r. o.
Bratislava - Nové Mesto · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
aktívna 10 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk
FAMES SK s. r. o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
FAMES SK s. r. o. (IČO 50033093), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 14. 11. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ FAMES SK
Podľa Registra právnických osôb koná za FAMES SK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník FAMES SK
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Pengcheng Zhou100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Pengcheng Zhouod 14. 11. 2015 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok FAMES SK
Závierky máme za 2 roky (2015 až 2016), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát FAMES SK
Zisk v 0 rokoch, strata v 2 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −915 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | −632 € |
| 2015 | −283 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha FAMES SK
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 4 936 €, vlastné imanie 4 085 € a záväzky 851 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 4 936 € | 4 085 € | 851 € |
| 2015 | 4 978 € | 4 717 € | 261 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok FAMES SK (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | — | −632 € | 4 936 € | 4 085 € | 851 € | −3 € | — |
| 2015 | — | −283 € | 4 978 € | 4 717 € | 261 € | −261 € | — |
Riziko: zaplatí FAMES SK?
Peniaze od štátu: FAMES SK
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy FAMES SK
Dátum vzniku FAMES SK je 14. 11. 2015, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/107443/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015majetok 4 978 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti FAMES SK
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Reklamné a marketingové služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Administratívne služby
- Skladovanie
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Kuriérske služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
FAMES SK v odvetví maloobchod
FAMES SK je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 828 aktívnych subjektov.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava III ›
Sídlo FAMES SK: Bratislava - Nové Mesto
FAMES SK sídli na adrese Stará Vajnorská 11/A, 831 04 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 592 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 394. Na tej istej adrese je zapísaných 10 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
FAMES SK: IČO, sídlo a základné údaje
FAMES SK s. r. o. (IČO 50033093) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 14. 11. 2015, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Pengcheng Zhou.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 14. 11. 2015 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy FAMES SK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu FAMES SK
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu FAMES SK
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 900 €
- Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 003 zmlúv za 3 roky · 447 015 € · naposledy 28. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava815 zmlúv za 3 roky · 6 395 655 € · naposledy 7. 10. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR414 zmlúv za 3 roky · 1 603 573 € · naposledy 14. 10. 2026 Všetkých 1 723 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Bratislava III
BOMET SLOVAKIA, s.r.o.Vitalities s.r.o.VERY GOODIES SK s. r. o.Rofisto, s. r. o.KUKA Robotics Slovakia s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.