VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Tomáš Kellich

Aktívny · Revúca · podniká od 2015 · 10 rokov

Čo robí

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
Zobraziť všetky (6) ›

Fakturačné údaje

Sídlo

Dá sa mu veriť?

Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk

Tomáš Kellich: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká10 rokov
zmluvy so štátom1

V registri má 3 výkazy, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Tomáš Kellich (IČO 50029061), sídlo Revúca, je v registri zapísaný od 1. 11. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026).

Mzdy v odbore Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Revúca

bez zamestnancov kód veľkosti „0 zamestnancov“, Register organizácií ŠÚ SR

Priemerná hrubá mesačná mzda zamestnanca, 2020

  • Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Revúca647 €
  • Všetky odvetvia v okrese Revúca1 509 €
  • Odborné, vedecké a technické činnosti na Slovensku2 137 €

Zdroj: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2020, zber 11. 9. 2026. Mzdy sú priemery za zamestnancov firiem v odbore, nie údaj o tomto živnostníkovi.

Financie a závierky Tomáš Kellich

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Riziko: zaplatí Tomáš Kellich?

Tomáš Kellich a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Tomáš Kellich z roku 2021.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202116. 2. 2021

História Tomáš Kellich

Dátum vzniku Tomáš Kellich je 1. 11. 2015, teda pred 10 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 650-17941
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Revúca. Firma vznikla 1. 11. 2015.
  3. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK1082414498 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Tomáš Kellich

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Tomáš Kellich v odvetví reklama a prieskum trhu

Tomáš Kellich je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. V okrese Revúca je v tomto odvetví 43 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Revúca43aktívnych subjektov

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Revúca ›

Miesto podnikania: Revúca

Tomáš Kellich má miesto podnikania v obci Revúca, okres Revúca. V obci Revúca je 1 277 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 539.

Subjektov v obci Revúca1 277aktívnych
Subjektov v okrese Revúca3 539aktívnych
V tom istom odvetví43okres Revúca

Revúca: obyvatelia a dáta ›Okres Revúca ›Adresár firiem v okrese Revúca ›

Tomáš Kellich: IČO, sídlo a základné údaje

Tomáš Kellich (IČO 50029061) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Revúca, okres Revúca. Začiatok podnikania je 1. 11. 2015, podniká 10 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Sídlo050 01 RevúcaPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieČinnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311)
Vznik1. 11. 2015
ObecRevúca
OkresOkres Revúca
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Tomáš Kellich

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Tomáš Kellich

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Tomáš Kellich

  • Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
  • Granty a dotácie35výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy160zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
  • Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
  • Diery na trhu20odvetví chýba v meste Revúcatypický nepokrytý dopyt 497 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Revúca

MOSS.SK, s.r.o.COOP JEDNOTA REVÚCA, spotrebné družstvoATENA - SMART CARE, s. r. o.Nemocnica s poliklinikou, n.o. RevúcaSTEFE THS, s.r.o.Všetky firmy v obci Revúca ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Revúca

IBBE Services s.r.o.Gemer Korona s.r.o.GREEVA - RS s.r.o.REVMAG, s.r.o.REGIOTEL TURIEC s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk