UNI MAX SK s.r.o.
Bojnice · Výroba zámkov a pántov
1 370 €tržby 2020−176 €strata 2020aktívna 10 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby 782 €, výsledok hospodárenia 232 €
- 16 : tržby 126 251 €, výsledok hospodárenia 2 096 €
- 17 : tržby 58 084 €, výsledok hospodárenia 1 958 €
- 18 : tržby 2 800 €, výsledok hospodárenia -5 717 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 097 €
- 20 : tržby 1 370 €, výsledok hospodárenia -176 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 1 060 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -132 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
UNI MAX SK s.r.o. (IČO 50023977), sídlo Bojnice, je v registri zapísaná od 31. 10. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci UNI MAX SK
osobné náklady v roku 2018 boli 202 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2018 | — | 202 € | — |
| 2017 | — | 6 166 € | — |
| 2016 | — | 10 179 € | — |
| 2015 | — | 90 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2018 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2018 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 15. 10. 2026.
Konateľ UNI MAX SK
Podľa Registra právnických osôb koná za UNI MAX SK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník UNI MAX SK
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Zuzana Hanzelová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Zuzana Hanzelováod 31. 10. 2015 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok UNI MAX SK
Za rok 2020 má UNI MAX SK v závierke tržby 1 370 €, a výsledok hospodárenia −176 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 126 251 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát UNI MAX SK
Najvyššie tržby: rok 2016, 126 251 €. Najnižšie: rok 2015, 782 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | 1 370 € |
| 2019 | — |
| 2018 | 2 800 € |
| 2017 | 58 084 € |
| 2016 | 126 251 € |
| 2015 | 782 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 6 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: −2 456 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | −340 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | −132 € |
| 2021 | 1 060 € |
| 2020 | −176 € |
| 2019 | −1 097 € |
| 2018 | −5 717 € |
| 2017 | 1 958 € |
| 2016 | 2 096 € |
| 2015 | 232 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- UNI MAX SK
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −12,8 %, medián odvetvia +1,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | UNI MAX SK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +4,0 % |
| 2024 | — | +3,1 % |
| 2023 | — | +2,4 % |
| 2022 | — | +2,4 % |
| 2021 | — | +2,3 % |
| 2020 | −12,8 % | +1,9 % |
| 2019 | — | +2,1 % |
| 2018 | — | +2,7 % |
| 2017 | +3,4 % | +3,4 % |
| 2016 | +1,7 % | +3,4 % |
| 2015 | +29,7 % | +3,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha UNI MAX SK
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 21 399 €, vlastné imanie 4 367 € a záväzky 17 032 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 21 399 € | 4 367 € | 17 032 € |
| 2024 | 21 399 € | 4 707 € | 16 692 € |
| 2023 | 21 399 € | 5 047 € | 16 352 € |
| 2022 | 21 399 € | 5 047 € | 16 352 € |
| 2021 | 21 531 € | 5 179 € | 16 352 € |
| 2020 | 40 752 € | 4 119 € | 36 633 € |
| 2019 | 40 928 € | 4 295 € | 36 633 € |
| 2018 | 40 449 € | 3 569 € | 36 880 € |
| 2017 | 54 175 € | 9 286 € | 44 889 € |
| 2016 | 49 460 € | 7 328 € | 42 132 € |
| 2015 | 5 388 € | 5 232 € | 156 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok UNI MAX SK (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −340 € | 21 399 € | 4 367 € | 17 032 € | — | — |
| 2024 | — | −340 € | 21 399 € | 4 707 € | 16 692 € | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 21 399 € | 5 047 € | 16 352 € | — | — |
| 2022 | — | −132 € | 21 399 € | 5 047 € | 16 352 € | — | — |
| 2021 | — | 1 060 € | 21 531 € | 5 179 € | 16 352 € | — | — |
| 2020 | 1 370 € | −176 € | 40 752 € | 4 119 € | 36 633 € | — | −12,8 % |
| 2019 | — | −1 097 € | 40 928 € | 4 295 € | 36 633 € | −813 € | — |
| 2018 | 2 800 € | −5 717 € | 40 449 € | 3 569 € | 36 880 € | −715 € | −204,2 % |
| 2017 | 58 084 € | 1 958 € | 54 175 € | 9 286 € | 44 889 € | 18 418 € | +3,4 % |
| 2016 | 126 251 € | 2 096 € | 49 460 € | 7 328 € | 42 132 € | 13 850 € | +1,7 % |
| 2015 | 782 € | 232 € | 5 388 € | 5 232 € | 156 € | 387 € | +29,7 % |
Riziko: zaplatí UNI MAX SK?
Peniaze od štátu: UNI MAX SK
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy UNI MAX SK
Dátum vzniku UNI MAX SK je 31. 10. 2015, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/32215/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 782 € · majetok 5 388 €
- Nový spoločník: Zuzana HanzelováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti UNI MAX SK
- Zámočníctvo
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Prenájom hnuteľných vecí
- Reklamné a marketingové služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Finančný lízing
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t
- Predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál
- Predaj nápojov na priamu konzumáciu
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pre realizácii exteriérov a interiérov
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov, oprava, údržba, renovácia nábytku vrátane čalunníctva
- Vedenie účtovníctva
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov
- Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom
- Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstvá pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
- Čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
UNI MAX SK v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
UNI MAX SK je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba zámkov a pántov. Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 98 550 € (5 093 závierok), UNI MAX SK má 1 370 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Prievidza je v tomto odvetví 967 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je UNI MAX SK 144. z 146.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 26 293 €, polovica do 98 550 €, tri štvrtiny do 417 275 €; 10 % firiem má viac než 1 418 472 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 439 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 26 293 € |
| medián | 98 550 € |
| horný kvartil | 417 275 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 418 472 € |
| UNI MAX SK | 1 370 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- UNI MAX SK
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby UNI MAX SK s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | UNI MAX SK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 101 405 € |
| 2024 | — | 107 696 € |
| 2023 | — | 108 953 € |
| 2022 | — | 110 929 € |
| 2021 | — | 107 911 € |
| 2020 | 1 370 € | 98 550 € |
| 2019 | — | 117 881 € |
| 2018 | 2 800 € | 121 114 € |
| 2017 | 58 084 € | 122 184 € |
| 2016 | 126 251 € | 131 383 € |
| 2015 | 782 € | 141 683 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2020.
Čísla v tabuľke
| UNI MAX SK | 1 370 € |
|---|---|
| medián okresu Prievidza | 93 398 € |
| medián kraja | 124 440 € |
| medián Slovenska | 98 550 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Adam Novák - Adam s. r. o.Bardejov · tržby 3 150 € (2025)
- J3S s. r. o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 3 150 € (2025)
- Prírodné krémy s. r. o.Habovka · tržby 3 128 € (2025)
- GEVORKYAN FORCE DEFENCE s. r. o.Vlkanová · tržby 3 120 € (2025)
- RESDRO s.r.o.Brezová pod Bradlom · tržby 3 119 € (2025)
- Lio Company s.r.o.Banská Bystrica · tržby 3 119 € (2025)
- GREMKOV, s.r.o.Revúca · tržby 3 101 € (2025)
- PAMATEL, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 3 069 € (2025)
- Mihálik ÚK, s.r.o.Senica · tržby 3 065 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb UNI MAX SK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo UNI MAX SK: Bojnice
UNI MAX SK sídli na adrese Školská 351/4, 972 01 Bojnice, okres Prievidza. V obci Bojnice je 1 170 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 832. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Bojnice: obyvatelia a dáta ›Okres Prievidza ›Adresár firiem v okrese Prievidza ›
UNI MAX SK: IČO, sídlo a základné údaje
UNI MAX SK s.r.o. (IČO 50023977) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bojnice, okres Prievidza. Dátum vzniku je 31. 10. 2015, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Zuzana Hanzelová. Za rok 2020 sú v závierke tržby 1 370 € a výsledok hospodárenia −176 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba zámkov a pántov (SK NACE 2562) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 31. 10. 2015 |
| Obec | Bojnice |
| Okres | Okres Prievidza |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) UNI MAX SK s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2020 mala 1 370 €, typická firma odvetvia 98 550 € (medián z 5 093 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Prievidza ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Prievidza ›
Sieť prepojení firmy UNI MAX SK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu UNI MAX SK
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu UNI MAX SK
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 13 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
- Končiace zmluvy78zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 13 tis. €
- Výhry konkurentov63firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 900 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Bojnicetypický nepokrytý dopyt 949 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.87 zmlúv za 3 roky · 122 700 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen65 zmlúv za 3 roky · 311 914 € · naposledy 9. 10. 2026Pôdohospodárska platobná agentúra14 zmlúv za 3 roky · 147 436 € · naposledy 17. 11. 2025 Všetkých 117 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
UNISTEEL s.r.o.MUSTANG PD s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Bojnice
UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová…Lekáreň RPT, s. r. o.Kúpele Bojnice, a.s.Najlekáreň s.r.o.Reštaurácia Meridiana s.r.o.Všetky firmy v obci Bojnice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.72) v okrese Prievidza
POLAS Polykarbonátové systémy, s.r.o.TPP mont services, s.r.o.AGRO HARAG & SYNOVIA s.r.o.ZAMSTAV SK, s. r. o.Hot metal s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.