VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Bezpečný prístav

Košice - Nad jazerom · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

99 359 €tržby 2025 ▲ 11 %+2 657 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

99 359 €tržby 2025 ▲ 11 %
+2 657 €zisk 2025
  1. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 22 : tržby 68 548 €, výsledok hospodárenia -2 790 €
  3. 23 : tržby 87 370 €, výsledok hospodárenia -831 €
  4. 24 : tržby 89 872 €, výsledok hospodárenia 1 298 €
  5. 25 : tržby 99 359 €, výsledok hospodárenia 2 657 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Bezpečný prístav (IČO 50019171) mala v roku 2025 tržby 99 359 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Štatutári Bezpečný prístav

Podľa Registra právnických osôb konajú za Bezpečný prístav 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Bezpečný prístav

Za rok 2025 má Bezpečný prístav v závierke tržby 99 359 €, o 10,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 657 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 99 359 €.

Tržby 202599 tis. €▲ +10,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20252 657 €zisk
Majetok (aktíva) 202519 tis. €
Vlastné imanie 202518 tis. €
Záväzky 20251 400 €7,3 % majetku
Zisková marža 2025+2,7 %medián odvetvia +4,7 %
Súčet výsledkov za 5 rokov334 €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát Bezpečný prístav

Súvaha Bezpečný prístav

Všetky čísla zo závierok Bezpečný prístav (5 rokov)
Čísla zo závierok Bezpečný prístav po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202599 359 €2 657 €19 163 €17 763 €1 400 €—+2,7 %
202489 872 €1 298 €16 506 €15 106 €1 400 €—+1,4 %
202387 370 €−831 €15 208 €13 808 €1 400 €—−1,0 %
202268 548 €−2 790 €16 039 €16 039 €——−4,1 %
2021——19 991 €19 391 €600 €——

Riziko: zaplatí Bezpečný prístav?

Bezpečný prístav a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom Bezpečný prístav v objeme 21 500 € z rokov 2017 až 2022. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky – Okresný úrad Košice: 10 000 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv22 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201720. 12. 2017

História firmy Bezpečný prístav

Dátum vzniku Bezpečný prístav je 30. 10. 2015, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-47078
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky – Okresný úrad Košice, hodnota zmluvy 10 000 €. Firma vznikla 30. 10. 2015.
  3. Nový štatutár: Marek PolákIný štatutárny orgán
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 19 991 €
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 99 359 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Bezpečný prístav

  • iné združenia

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Bezpečný prístav v odvetví členské organizácie

Bezpečný prístav je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 946 € (10 723 závierok), Bezpečný prístav má 99 359 €, čo je 10,0-násobok mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 784 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Bezpečný prístav 11. z 89.

V odvetví v okrese Košice IV784aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 723Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia9 946 €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Bezpečný prístav, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Košice IV ›

Sídlo Bezpečný prístav: Košice - Nad jazerom

Bezpečný prístav sídli na adrese Kaspická 3, 040 12 Košice - mestská časť Nad jazerom, okres Košice IV. V obci Košice - Nad jazerom je 5 019 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 297. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Nad jazerom5 019aktívnych
Subjektov v okrese Košice IV16 297aktívnych
V tom istom odvetví784okres Košice IV
Na tej istej adrese5aktívnych subjektov

Košice - Nad jazerom: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›

Bezpečný prístav: IČO, sídlo a základné údaje

Bezpečný prístav (IČO 50019171) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Košice - Nad jazerom, okres Košice IV. Dátum vzniku je 30. 10. 2015, na trhu je 10 rokov a štatutármi sú Marek Polák a Natália Liptáková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 99 359 € a výsledok hospodárenia +2 657 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetvieČinnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499)
Vznik30. 10. 2015
ObecKošice - Nad jazerom
OkresOkres Košice IV
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Bezpečný prístav patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 99 359 €, typická firma odvetvia 9 946 €, čo je 10,0-násobok mediánu (medián z 10 723 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›

Sieť prepojení firmy Bezpečný prístav

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Bezpečný prístav

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Bezpečný prístav

  • Tendre56súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 82 tis. €
  • Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiaca
  • Končiace zmluvy3 340zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
  • Diery na trhu27odvetví chýba v meste Košice - Nad jazeromtypický nepokrytý dopyt 1,5 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

GAMMA RAY SOLUTIONS s.r.o.ARTEUS s.r.o.AIKIDO DOJO KOŠICE

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Nad jazerom

LABAŠ s.r.o.FRUCONA Košice, a.s.PUELLAvone s.r.o.VAMEX, a.s., KošiceSTRIP, a.s. KošiceVšetky firmy v mestskej časti Košice - Nad jazerom ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Košice IV

Detská organizácia FrigoAeroklub FutureFly BidovceSchola da Vinci n.o.Slovenské združenie výrobcov kamenivaDivadlo na peróne

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk