VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

GAJO s.r.o

Ťapešovo · Služby poskytované v lesníctve

349 281 €tržby 2025 ▲ 16 %+8 232 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

349 281 €tržby 2025 ▲ 16 %
+8 232 €zisk 2025
  1. 15 : tržby 9 475 €, výsledok hospodárenia -6 385 €
  2. 16 : tržby 223 082 €, výsledok hospodárenia 4 122 €
  3. 17 : tržby 368 678 €, výsledok hospodárenia 2 853 €
  4. 18 : tržby 396 249 €, výsledok hospodárenia -7 144 €
  5. 19 : tržby 281 103 €, výsledok hospodárenia 510 €
  6. 20 : tržby 228 086 €, výsledok hospodárenia 5 064 €
  7. 21 : tržby 289 164 €, výsledok hospodárenia 6 335 €
  8. 22 : tržby 514 283 €, výsledok hospodárenia 5 112 €
  9. 23 : tržby 395 376 €, výsledok hospodárenia 996 €
  10. 24 : tržby 300 696 €, výsledok hospodárenia -16 038 €
  11. 25 : tržby 349 281 €, výsledok hospodárenia 8 232 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

GAJO s.r.o (IČO 50017454) mala v roku 2025 tržby 349 281 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci GAJO s.r.o

V roku 2025 mala GAJO s.r.o priemerne 10 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 104 592 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 640 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Námestovo bola v roku 2025 1 754 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ GAJO s.r.o

Podľa Registra právnických osôb koná za GAJO s.r.o 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločník GAJO s.r.o

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch GAJO s.r.o
Podiely spoločníkov na vkladoch GAJO s.r.o Jozef Gavenda 100,0 %. Spolu 5 000 €. Jozef Gavenda: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Jozef Gavenda100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Jozef Gavendaod 4. 11. 2015 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok GAJO s.r.o

Za rok 2025 má GAJO s.r.o v závierke tržby 349 281 €, o 16,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 232 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 514 283 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 920 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025349 tis. €▲ +16,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20258 232 €zisk
Majetok (aktíva) 2025582 tis. €
Vlastné imanie 202511 tis. €
Záväzky 2025571 tis. €98,1 % majetku
Pridaná hodnota 2025155 tis. €
Zisková marža 2025+2,4 %medián odvetvia +15,8 %
Súčet výsledkov za 11 rokov3 657 €2015 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 920 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát GAJO s.r.o

Súvaha GAJO s.r.o

Všetky čísla zo závierok GAJO s.r.o (11 rokov)
Čísla zo závierok GAJO s.r.o po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025349 281 €8 232 €581 885 €11 082 €570 803 €155 336 €+2,4 %
2024300 696 €−16 038 €566 659 €2 850 €563 809 €156 959 €−5,3 %
2023395 376 €996 €658 326 €22 146 €636 180 €159 510 €+0,3 %
2022514 283 €5 112 €494 049 €21 882 €472 167 €175 815 €+1,0 %
2021289 164 €6 335 €456 150 €19 354 €436 796 €112 165 €+2,2 %
2020228 086 €5 064 €349 157 €14 019 €335 138 €83 442 €+2,2 %
2019281 103 €510 €298 601 €8 955 €289 646 €75 996 €+0,2 %
2018396 249 €−7 144 €268 510 €−1 555 €270 065 €58 766 €−1,8 %
2017368 678 €2 853 €260 632 €5 590 €255 042 €53 824 €+0,8 %
2016223 082 €4 122 €245 763 €2 736 €243 027 €42 351 €+1,8 %
20159 475 €−6 385 €20 647 €−1 385 €22 032 €−4 603 €−67,4 %

Riziko: zaplatí GAJO s.r.o?

GAJO s.r.o a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 8 zmlúv s dodávateľom GAJO s.r.o v objeme 45 198 € z rokov 2020 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Námestovo: 35 991 € v 6 zmluvách.

Zmluvy so štátom8Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv45 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20204. 6. 2020

História firmy GAJO s.r.o

Dátum vzniku GAJO s.r.o je 4. 11. 2015, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/64535/L
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120152969
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 9 475 € · majetok 20 647 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Námestovo. Firma vznikla 4. 11. 2015.
  5. Nový spoločník: Jozef GavendaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 349 281 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti GAJO s.r.o

  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov, oprava, údržba, renovácia nábytku vrátane čalúnnictva
  • Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva, slamy, šúpolia, prútia, korku
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • prenájom hnuteľných vecí
  • Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

GAJO s.r.o v odvetví lesníctvo a ťažba dreva

GAJO s.r.o je v registri v odvetví Lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02), činnosť služby poskytované v lesníctve. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 24 499 € (3 558 závierok), GAJO s.r.o má 349 281 €, čo je 14-násobok mediánu. V okrese Námestovo je v tomto odvetví 310 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GAJO s.r.o 14. z 61.

V odvetví v okrese Námestovo310aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou3 558Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia24 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+15,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GAJO s.r.o, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Námestovo ›

Sídlo GAJO s.r.o: Ťapešovo

GAJO s.r.o sídli na adrese Ťapešovo 168, 029 51 Ťapešovo, okres Námestovo. V obci Ťapešovo je 129 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 384. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Ťapešovo129aktívnych
Subjektov v okrese Námestovo14 384aktívnych
V tom istom odvetví310okres Námestovo
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Ťapešovo: obyvatelia a dáta ›Okres Námestovo ›Adresár firiem v okrese Námestovo ›

GAJO s.r.o: IČO, sídlo a základné údaje

GAJO s.r.o (IČO 50017454) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ťapešovo, okres Námestovo. Dátum vzniku je 4. 11. 2015, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Jozef Gavenda. Za rok 2025 sú v závierke tržby 349 281 € a výsledok hospodárenia +8 232 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSlužby poskytované v lesníctve (SK NACE 0240)
Základné imanie5 000 €
Vznik4. 11. 2015
ObecŤapešovo
OkresOkres Námestovo
Vyrubená daň z príjmov1 920 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri17

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02) GAJO s.r.o patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 349 281 €, typická firma odvetvia 24 499 €, čo je 14-násobok mediánu (medián z 3 558 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Námestovo ›Lesníctvo a ťažba dreva: tržby a mzdy ›Lesníctvo a ťažba dreva v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Námestovo ›

Sieť prepojení firmy GAJO s.r.o

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu GAJO s.r.o

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu GAJO s.r.o

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
  • Končiace zmluvy236zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 880 tis. €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 36 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Ťapešovotypický nepokrytý dopyt 82 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Ťapešovo

PLASTIK spol. s r.o.MAN Forest, s.r.o.O R A G R O spol. s r.o.OK MONT SLOVAKIA s.r.o.Roľnícke družstvo Vavrečka - ŤapešovoVšetky firmy v obci Ťapešovo ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 02.40) v okrese Námestovo

H5 INVEST s. r. o.RSR Forst s.r.o.WELDCOM s.r.o.M.K.Forest s. r. o.RODAPIL, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk