REFISTAV - TRADE s.r.o.
Košice - Juh · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
47 978 €tržby 2025 ▼ 61 %+4 838 €zisk 2025aktívna 10 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby 1 000 €, výsledok hospodárenia -283 €
- 16 : tržby 23 461 €, výsledok hospodárenia 521 €
- 17 : tržby 47 783 €, výsledok hospodárenia 998 €
- 18 : tržby 82 592 €, výsledok hospodárenia 139 €
- 19 : tržby 20 474 €, výsledok hospodárenia -27 537 €
- 20 : tržby 15 575 €, výsledok hospodárenia -6 154 €
- 21 : tržby 38 036 €, výsledok hospodárenia 424 €
- 22 : tržby 49 625 €, výsledok hospodárenia 45 €
- 23 : tržby 35 129 €, výsledok hospodárenia 108 €
- 24 : tržby 122 353 €, výsledok hospodárenia 4 588 €
- 25 : tržby 47 978 €, výsledok hospodárenia 4 838 €
REFISTAV - TRADE s.r.o. (IČO 50010123) mala v roku 2025 tržby 47 978 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci REFISTAV - TRADE
V roku 2025 mala REFISTAV - TRADE priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 152 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 152 € | — |
| 2021 | — | 471 € | — |
| 2019 | — | 3 167 € | — |
| 2018 | — | 9 717 € | — |
| 2017 | — | 783 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konatelia REFISTAV - TRADE
Podľa Registra právnických osôb konajú za REFISTAV - TRADE 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník REFISTAV - TRADE
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Jana Lunio100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Jana Luniood 3. 12. 2015 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok REFISTAV - TRADE
Za rok 2025 má REFISTAV - TRADE v závierke tržby 47 978 €, o 60,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 838 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 122 353 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát REFISTAV - TRADE
Najvyššie tržby: rok 2024, 122 353 €. Najnižšie: rok 2015, 1 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 47 978 € |
| 2024 | 122 353 € |
| 2023 | 35 129 € |
| 2022 | 49 625 € |
| 2021 | 38 036 € |
| 2020 | 15 575 € |
| 2019 | 20 474 € |
| 2018 | 82 592 € |
| 2017 | 47 783 € |
| 2016 | 23 461 € |
| 2015 | 1 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 3 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: −22 313 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 4 838 € |
| 2024 | 4 588 € |
| 2023 | 108 € |
| 2022 | 45 € |
| 2021 | 424 € |
| 2020 | −6 154 € |
| 2019 | −27 537 € |
| 2018 | 139 € |
| 2017 | 998 € |
| 2016 | 521 € |
| 2015 | −283 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- REFISTAV - TRADE
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +10,1 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | REFISTAV - TRADE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +10,1 % | +4,2 % |
| 2024 | +3,7 % | +3,0 % |
| 2023 | +0,3 % | +2,0 % |
| 2022 | +0,1 % | +1,7 % |
| 2021 | +1,1 % | +1,6 % |
| 2020 | −39,5 % | +1,7 % |
| 2019 | — | +1,9 % |
| 2018 | +0,2 % | +2,3 % |
| 2017 | +2,1 % | +3,3 % |
| 2016 | +2,2 % | +3,3 % |
| 2015 | −28,3 % | +2,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 9 rokov, najviac v roku 2024 (+248,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −60,8 % |
| 2024 | +248,3 % |
| 2023 | −29,2 % |
| 2022 | +30,5 % |
| 2021 | +144,2 % |
| 2020 | −23,9 % |
| 2019 | −75,2 % |
| 2018 | +72,8 % |
| 2017 | +103,7 % |
| 2016 | +2 246,1 % |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha REFISTAV - TRADE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 110 195 €, vlastné imanie −17 816 € a záväzky 128 011 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 110 195 € | −17 816 € | 128 011 € |
| 2024 | 151 302 € | −22 652 € | 173 954 € |
| 2023 | 93 038 € | −27 241 € | 120 279 € |
| 2022 | 99 595 € | −27 350 € | 126 945 € |
| 2021 | 98 242 € | −27 286 € | 125 528 € |
| 2020 | 98 190 € | −27 313 € | 125 503 € |
| 2019 | 106 017 € | −21 160 € | 127 177 € |
| 2018 | 119 999 € | 6 377 € | 113 622 € |
| 2017 | 136 352 € | 6 237 € | 130 115 € |
| 2016 | 7 897 € | 5 238 € | 2 659 € |
| 2015 | 4 771 € | 4 717 € | 54 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok REFISTAV - TRADE (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47 978 € | 4 838 € | 110 195 € | −17 816 € | 128 011 € | 10 816 € | +10,1 % |
| 2024 | 122 353 € | 4 588 € | 151 302 € | −22 652 € | 173 954 € | 11 184 € | +3,7 % |
| 2023 | 35 129 € | 108 € | 93 038 € | −27 241 € | 120 279 € | 5 213 € | +0,3 % |
| 2022 | 49 625 € | 45 € | 99 595 € | −27 350 € | 126 945 € | 5 885 € | +0,1 % |
| 2021 | 38 036 € | 424 € | 98 242 € | −27 286 € | 125 528 € | 4 303 € | +1,1 % |
| 2020 | 15 575 € | −6 154 € | 98 190 € | −27 313 € | 125 503 € | −3 011 € | −39,5 % |
| 2019 | 20 474 € | −27 537 € | 106 017 € | −21 160 € | 127 177 € | −34 910 € | −134,5 % |
| 2018 | 82 592 € | 139 € | 119 999 € | 6 377 € | 113 622 € | 12 020 € | +0,2 % |
| 2017 | 47 783 € | 998 € | 136 352 € | 6 237 € | 130 115 € | 2 299 € | +2,1 % |
| 2016 | 23 461 € | 521 € | 7 897 € | 5 238 € | 2 659 € | 1 417 € | +2,2 % |
| 2015 | 1 000 € | −283 € | 4 771 € | 4 717 € | 54 € | −287 € | −28,3 % |
Riziko: zaplatí REFISTAV - TRADE?
REFISTAV - TRADE a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom REFISTAV - TRADE z roku 2017.
História firmy REFISTAV - TRADE
Dátum vzniku REFISTAV - TRADE je 31. 10. 2015, teda pred 10 rokmi. Skoršie obchodné meno: Netical s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/38263/V
- Zmena obchodného menaPredtým Netical s.r.o., odvtedy REFISTAV - TRADE s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 1 000 € · majetok 4 771 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice. Firma vznikla 31. 10. 2015.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120155466
- Nový spoločník: Ing. Jana LunioSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 47 978 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti REFISTAV - TRADE
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Sťahovacie služby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Počítačové služby
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vedenie účtovníctva
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Poskytovanie sociálnych služieb
- Prevádzkovanie kultúrnych,spoločenských a zábavných zariadení
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Čistiace a upratovacie služby
- Reklamné a marketingové služby
- Fotografické služby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov, oprava, údržba, renovácia nábytku vrátane čaluníctva
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom
- Dizajnérske činnosti
- Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
- Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
REFISTAV - TRADE v odvetví špecializované stavebné práce
REFISTAV - TRADE je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 953 € (14 573 závierok), REFISTAV - TRADE má 47 978 €, čo je 67 % mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 1 991 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je REFISTAV - TRADE 191. z 277.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 740 €, polovica do 71 953 €, tri štvrtiny do 269 003 €; 10 % firiem má viac než 853 120 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 767 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 740 € |
| medián | 71 953 € |
| horný kvartil | 269 003 € |
| 10 % firiem má viac než | 853 120 € |
| REFISTAV - TRADE | 47 978 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- REFISTAV - TRADE
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby REFISTAV - TRADE s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | REFISTAV - TRADE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 47 978 € | 71 953 € |
| 2024 | 122 353 € | 79 045 € |
| 2023 | 35 129 € | 84 747 € |
| 2022 | 49 625 € | 86 359 € |
| 2021 | 38 036 € | 76 819 € |
| 2020 | 15 575 € | 75 525 € |
| 2019 | 20 474 € | 86 025 € |
| 2018 | 82 592 € | 83 117 € |
| 2017 | 47 783 € | 79 649 € |
| 2016 | 23 461 € | 74 208 € |
| 2015 | 1 000 € | 71 979 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| REFISTAV - TRADE | 47 978 € |
|---|---|
| medián okresu Košice IV | 86 885 € |
| medián kraja | 56 137 € |
| medián Slovenska | 71 953 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Krby-Pece P&P, s.r.o.Nové Zámky · tržby 119 347 € (2025)
- BEMAL s.r.o.Ľubica · tržby 119 345 € (2025)
- T-K-P s.r.o.Košice - mestská časť Barca · tržby 119 297 € (2025)
- VEPEMA, s.r.o.Raková · tržby 119 293 € (2025)
- DIC s. r. o.Zvolen · tržby 119 289 € (2025)
- JAKU MONT s. r. o.Hronské Kosihy · tržby 119 278 € (2025)
- MANGOBIZ, s.r.o.Žilina · tržby 119 241 € (2025)
- Jozef & Jozef Servis s. r. o.Krásno nad Kysucou · tržby 119 222 € (2025)
- MIKRAL s.r.o.Dolný Badín · tržby 119 197 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb REFISTAV - TRADE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo REFISTAV - TRADE: Košice - Juh
REFISTAV - TRADE sídli na adrese Južná trieda 2/A, 040 01 Košice - mestská časť Juh, okres Košice IV. V obci Košice - Juh je 8 700 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 426. Na tej istej adrese je zapísaných 22 aktívnych subjektov.
Košice - Juh: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›
REFISTAV - TRADE: IČO, sídlo a základné údaje
REFISTAV - TRADE s.r.o. (IČO 50010123) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Juh, okres Košice IV. Dátum vzniku je 31. 10. 2015, na trhu je 10 rokov a štatutármi sú Ing. Jana Lunio a Peter Lunio. Za rok 2025 sú v závierke tržby 47 978 € a výsledok hospodárenia +4 838 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 31. 10. 2015 |
| Skoršie názvy | Netical s.r.o. |
| Obec | Košice - Juh |
| Okres | Okres Košice IV |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) REFISTAV - TRADE s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 47 978 €, typická firma odvetvia 71 953 € (medián z 14 573 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›
Sieť prepojení firmy REFISTAV - TRADE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu REFISTAV - TRADE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu REFISTAV - TRADE
- Tendre91súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy75zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 59 tis. €
- Výhry konkurentov397firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Juh
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.802 zmlúv za 3 roky · 1 006 287 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava718 zmlúv za 3 roky · 11 147 777 € · naposledy 14. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.135 zmlúv za 3 roky · 1 734 972 € · naposledy 10. 9. 2026 Všetkých 3 231 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
REFISTAV - REAL, s. r. o.J. L. Financial Care s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Juh
GymBeam s.r.o.Deutsche Telekom Systems Solutions Slovakia…TRANSSERVIS, a.s. KošiceDeutsche Telekom IT & Telecommunications…Carmeuse Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Juh ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Košice IV
SETELE, s. r. o.Suntel Slovakia s.r.o.TOBI TEAN s.r.o.LUSARO, s.r.o.ICG Construction s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.