VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

EF Slovakia s. r. o.

Trenčín · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

482 395 €tržby 2025 ▲ 158 %+10 987 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

482 395 €tržby 2025 ▲ 158 %
+10 987 €zisk 2025
  1. 15 : tržby 14 011 €, výsledok hospodárenia -4 954 €
  2. 16 : tržby 170 541 €, výsledok hospodárenia -34 643 €
  3. 17 : tržby 216 740 €, výsledok hospodárenia -20 609 €
  4. 18 : tržby 183 564 €, výsledok hospodárenia -12 613 €
  5. 19 : tržby 2 716 €, výsledok hospodárenia -1 799 €
  6. 20 : tržby 56 718 €, výsledok hospodárenia 1 963 €
  7. 21 : tržby 110 727 €, výsledok hospodárenia 28 623 €
  8. 22 : tržby 121 328 €, výsledok hospodárenia -2 924 €
  9. 23 : tržby 156 671 €, výsledok hospodárenia 4 422 €
  10. 24 : tržby 186 909 €, výsledok hospodárenia 2 356 €
  11. 25 : tržby 482 395 €, výsledok hospodárenia 10 987 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

EF Slovakia s. r. o. (IČO 50009281) mala v roku 2025 tržby 482 395 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci EF Slovakia

V roku 2025 mala EF Slovakia priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2023 boli 2 220 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.

Konateľ EF Slovakia

Podľa Registra právnických osôb koná za EF Slovakia 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Spoločník EF Slovakia

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch EF Slovakia
Podiely spoločníkov na vkladoch EF Slovakia Lucia Komorovská 100,0 %. Spolu 5 000 €. Lucia Komorovská: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Lucia Komorovská100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Lucia Komorovskáod 15. 8. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok EF Slovakia

Za rok 2025 má EF Slovakia v závierke tržby 482 395 €, o 158,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +10 987 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 482 395 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 332 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025482 tis. €▲ +158,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202511 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025137 tis. €
Vlastné imanie 202516 tis. €
Záväzky 2025121 tis. €88,4 % majetku
Pridaná hodnota 202522 tis. €
Zisková marža 2025+2,3 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 11 rokov−29 tis. €2015 až 2025
Vyrubená daň z príjmov3 332 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát EF Slovakia

Súvaha EF Slovakia

Všetky čísla zo závierok EF Slovakia (11 rokov)
Čísla zo závierok EF Slovakia po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025482 395 €10 987 €137 469 €15 987 €121 482 €22 481 €+2,3 %
2024186 909 €2 356 €54 882 €5 020 €49 862 €10 256 €+1,3 %
2023156 671 €4 422 €46 046 €2 664 €43 382 €11 120 €+2,8 %
2022121 328 €−2 924 €82 818 €−1 758 €84 576 €380 €−2,4 %
2021110 727 €28 623 €20 590 €1 166 €19 424 €3 498 €+25,9 %
202056 718 €1 963 €16 361 €−67 654 €84 015 €3 022 €+3,5 %
20192 716 €−1 799 €3 919 €−69 617 €73 536 €2 294 €−66,2 %
2018183 564 €−12 613 €34 097 €−67 818 €101 915 €59 268 €−6,9 %
2017216 740 €−20 609 €45 078 €−55 206 €100 284 €55 854 €−9,5 %
2016170 541 €−34 643 €62 057 €−34 597 €96 654 €24 367 €−20,3 %
201514 011 €−4 954 €11 114 €46 €11 068 €−524 €−35,4 %

Riziko: zaplatí EF Slovakia?

EF Slovakia a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 8 zmlúv s dodávateľom EF Slovakia v objeme 479 871 € z rokov 2021 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne: 288 559 € v 3 zmluvách. Vo verejnom obstarávaní má 1 vyhratú súťaž za 118 502 €.

Zmluvy so štátom8Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv480 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202122. 4. 2021
Vyhraté súťaže1119 tis. €

História firmy EF Slovakia

Dátum vzniku EF Slovakia je 27. 10. 2015, teda pred 10 rokmi. Skoršie obchodné meno: ENJOY FOOD s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/32198/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 14 011 € · majetok 11 114 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120151110
  4. Zmena obchodného menaPredtým ENJOY FOOD s. r. o., odvtedy EF Slovakia s. r. o.
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne, hodnota zmluvy 74 484 €. Firma vznikla 27. 10. 2015.
  6. Nový štatutár: Lucia KomorovskáKonateľ
  7. Nový spoločník: Lucia KomorovskáSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Výhra vo verejnej súťažiObstarávateľ Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne, cena 118 502 €. Stavebné opravy miestnosti SIMULCARE = simulačné centrum multidisciplinárnej starostlivosti
  9. Najväčšia verejná zmluva: 145 757 €Objednávateľ Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne. Zmluva o dielo č. 465/2025
  10. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 482 395 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti EF Slovakia

  • Ku´pa tovaru na u´cˇely jeho predaja konecˇne´mu spotrebitelˇovi (maloobchod) alebo iny´m preva´dzkovatelˇom zˇivnosti (velˇkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Administratívne služby
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

EF Slovakia v odvetví špecializované stavebné práce

EF Slovakia je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 954 € (14 574 závierok), EF Slovakia má 482 395 €, čo je 6,7-násobok mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 2 257 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EF Slovakia 56. z 358.

V odvetví v okrese Trenčín2 257aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 574Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EF Slovakia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Trenčín ›

Sídlo EF Slovakia: Trenčín

EF Slovakia sídli na adrese Legionárska 7735/31B, 911 01 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 280 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 848. Na tej istej adrese je zapísaných 29 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Trenčín12 280aktívnych
Subjektov v okrese Trenčín19 848aktívnych
V tom istom odvetví2 257okres Trenčín
Na tej istej adrese29aktívnych subjektov

Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›

EF Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje

EF Slovakia s. r. o. (IČO 50009281) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 27. 10. 2015, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Lucia Komorovská. Za rok 2025 sú v závierke tržby 482 395 € a výsledok hospodárenia +10 987 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335)
Základné imanie5 000 €
Vznik27. 10. 2015
Skoršie názvyENJOY FOOD s. r. o.
ObecTrenčín
OkresOkres Trenčín
Vyrubená daň z príjmov3 332 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) EF Slovakia s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 482 395 €, typická firma odvetvia 71 954 €, čo je 6,7-násobok mediánu (medián z 14 574 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›

Sieť prepojení firmy EF Slovakia

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu EF Slovakia

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu EF Slovakia

  • Tendre82súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy76zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 56 tis. €
  • Výhry konkurentov397firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Trenčín

4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Trenčín

Stabar SPOL sk s.r.o.LAUG - TECHNO - BAU spol.s r.o.BOSSTON s.r.o.ARPIS s.r.o.Shadow Sys s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk