KST Chleb Šútovo
Šútovo · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
aktívna 35 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk
KST Chleb Šútovo: účtovnú závierku v registri zatiaľ nemá.
KST Chleb Šútovo (IČO 48424731), sídlo Šútovo, je v registri zapísaná od 28. 3. 1991 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Ľudia a vlastníci KST Chleb Šútovo
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Financie a závierky KST Chleb Šútovo
Účtovná závierka z Registra účtovných závierok, súvaha a výkaz ziskov a strát.
Riziko: zaplatí KST Chleb Šútovo?
Peniaze od štátu: KST Chleb Šútovo
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy KST Chleb Šútovo
Dátum vzniku KST Chleb Šútovo je 28. 3. 1991, teda pred 35 rokmi. Skoršie obchodné meno: KST Kriváň Šútovo.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-3709
- Zmena obchodného menaPredtým KST Kriváň Šútovo, odvtedy KST Chleb Šútovo.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti KST Chleb Šútovo
- turistické
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
KST Chleb Šútovo v odvetví členské organizácie
KST Chleb Šútovo je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. V okrese Martin je v tomto odvetví 1 050 aktívnych subjektov.
Sídlo KST Chleb Šútovo: Šútovo
KST Chleb Šútovo sídli na adrese Fatranská 108, 038 54 Šútovo, okres Martin. V obci Šútovo je 57 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 15 726.
Šútovo: obyvatelia a dáta ›Okres Martin ›Adresár firiem v okrese Martin ›
KST Chleb Šútovo: IČO, sídlo a základné údaje
KST Chleb Šútovo (IČO 48424731) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Šútovo, okres Martin. Dátum vzniku je 28. 3. 1991, na trhu je 35 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 28. 3. 1991 |
| Skoršie názvy | KST Kriváň Šútovo |
| Obec | Šútovo |
| Okres | Okres Martin |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy KST Chleb Šútovo
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu KST Chleb Šútovo
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu KST Chleb Šútovo
- Tendre70súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 130 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 381zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Šútovotypický nepokrytý dopyt 31 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 864 zmlúv za 3 roky · 17 272 977 € · naposledy 12. 10. 2026Fond na podporu umenia2 465 zmlúv za 3 roky · 22 987 497 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 858 zmlúv za 3 roky · 78 123 044 € · naposledy 15. 10. 2026 Všetkých 6 421 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Šútovo
AM-K s. r. o.Rieka, s.r.o.URBÁR, pozemkové spoločenstvo ŠútovoAPISTIKA s.r.o.BV účtovníctvo, s.r.o.Všetky firmy v obci Šútovo ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Martin
ZDRUŽENIE OBCÍ REGIONÁLNE VZDELÁVACIE…DOBRÝ PASTIER - KLÁŠTOR POD ZNIEVOM, o.z.Divadelné centrumKala Dance StudioInštitút rodinnej terapie a terapie…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.