Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové
Žilina · Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve
654 €tržby 2025 ▼ 19 %−2 008 €strata 2025aktívna 11 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 643 €, výsledok hospodárenia -33 €
- 22 : tržby 1 280 €, výsledok hospodárenia 4 €
- 23 : tržby 4 529 €, výsledok hospodárenia 26 €
- 24 : tržby 803 €, výsledok hospodárenia -737 €
- 25 : tržby 654 €, výsledok hospodárenia -2 008 €
Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové (IČO 48413208) mala v roku 2025 tržby 654 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové
V roku 2025 mala Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Štatutári Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové
Podľa Registra právnických osôb konajú za Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové
Za rok 2025 má Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové v závierke tržby 654 €, o 18,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −2 008 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 4 529 €.
Výkaz ziskov a strát Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové
Najvyššie tržby: rok 2023, 4 529 €. Najnižšie: rok 2021, 643 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 654 € |
| 2024 | 803 € |
| 2023 | 4 529 € |
| 2022 | 1 280 € |
| 2021 | 643 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 3 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −2 748 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −2 008 € |
| 2024 | −737 € |
| 2023 | 26 € |
| 2022 | 4 € |
| 2021 | −33 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −91,8 %, medián odvetvia +15,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +15,8 % |
| 2024 | −91,8 % | +12,9 % |
| 2023 | +0,6 % | +11,8 % |
| 2022 | +0,3 % | +18,1 % |
| 2021 | −5,1 % | +16,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 4 roky, najviac v roku 2023 (+253,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −18,6 % |
| 2024 | −82,3 % |
| 2023 | +253,8 % |
| 2022 | +99,1 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 3 634 €, vlastné imanie 2 894 € a záväzky 740 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 634 € | 2 894 € | 740 € |
| 2024 | 5 475 € | 4 902 € | 573 € |
| 2023 | 7 769 € | 5 639 € | 2 130 € |
| 2022 | 6 430 € | 5 612 € | 818 € |
| 2021 | 6 047 € | 5 608 € | 439 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 654 € | −2 008 € | 3 634 € | 2 894 € | 740 € | −1 946 € | −307,0 % |
| 2024 | 803 € | −737 € | 5 475 € | 4 902 € | 573 € | −1 614 € | −91,8 % |
| 2023 | 4 529 € | 26 € | 7 769 € | 5 639 € | 2 130 € | 1 213 € | +0,6 % |
| 2022 | 1 280 € | 4 € | 6 430 € | 5 612 € | 818 € | 335 € | +0,3 % |
| 2021 | 643 € | −33 € | 6 047 € | 5 608 € | 439 € | 189 € | −5,1 % |
Riziko: zaplatí Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové?
Peniaze od štátu: Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové
Dátum vzniku Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové je 11. 8. 2015, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiPozemkové spoločenstvo · R-0111/511
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 643 € · majetok 6 047 €
- Nový štatutár: Ľuboslav KubaPredseda
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 654 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové
- Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové v odvetví lesníctvo a ťažba dreva
Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové je v registri v odvetví Lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02), činnosť lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 24 499 € (3 558 závierok), Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové má 654 €, čo je 3 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 345 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové 139. z 148.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 6 705 €, polovica do 24 499 €, tri štvrtiny do 78 251 €; 10 % firiem má viac než 293 105 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 493 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 6 705 € |
| medián | 24 499 € |
| horný kvartil | 78 251 € |
| 10 % firiem má viac než | 293 105 € |
| Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové | 654 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 654 € | 24 499 € |
| 2024 | 803 € | 23 973 € |
| 2023 | 4 529 € | 24 589 € |
| 2022 | 1 280 € | 26 919 € |
| 2021 | 643 € | 20 660 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové | 654 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 32 777 € |
| medián kraja | 53 496 € |
| medián Slovenska | 24 499 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Urbárska spoločnosť p. s. Modrý KameňModrý Kameň · tržby 1 566 € (2025)
- BÖRGE s.r.o.Kysucké Nové Mesto · tržby 1 558 € (2023)
- TyRo s.r.o.Košice - mestská časť Dargovských hrdinov · tržby 1 541 € (2025)
- Pozemkové spoločenstvo RybníkRybník · tržby 1 541 € (2025)
- Urbársky spolok Šarišská Poruba pozemkové spoločenstvoŠarišská Poruba · tržby 1 537 € (2025)
- Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. BuneticeBunetice · tržby 1 535 € (2025)
- Pozemkové spoločenstvo Suché - ŽitnáUhrovec · tržby 1 532 € (2025)
- MIRBOL s. r. o.Nová Bystrica · tržby 1 531 € (2025)
- Urbár Trebostovo pozemkové spoločenstvoTrebostovo · tržby 1 531 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové: Žilina
Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové sídli na adrese Ovocinárska 18, 010 01 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 468 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 947. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové: IČO, sídlo a základné údaje
Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové (IČO 48413208) je pozemkové spoločenstvo so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 11. 8. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutármi sú Ľuboslav Kuba a Janka Fornerová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 654 € a výsledok hospodárenia −2 008 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Pozemkové spoločenstvo |
|---|---|
| Odvetvie | Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve (SK NACE 0210) |
| Vznik | 11. 8. 2015 |
| Obec | Žilina |
| Okres | Okres Žilina |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02) Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 654 €, typická firma odvetvia 24 499 € (medián z 3 558 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Lesníctvo a ťažba dreva: tržby a mzdy ›Lesníctvo a ťažba dreva v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›
Sieť prepojení firmy Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Súkromné pozemkové spoločenstvo Žilina - Trnové
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
- Končiace zmluvy317zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 400 €
- Výhry konkurentov76firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 36 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Pôdohospodárska platobná agentúra Hraničná 12, 815 26 Bratislava776 zmlúv za 3 roky · 93 291 690 € · naposledy 9. 12. 2025Slovenský pozemkový fond316 zmlúv za 3 roky · 3 984 € · naposledy 14. 10. 2026VIVA ENERGY SK, s.r.o.274 zmlúv za 3 roky · 7 917 268 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 2 895 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Urbárske pozemkové spoločenstvo Žilina -…
Najväčšie firmy v obci Žilina
Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 02.10) v okrese Žilina
Cenzuálne spolumajiteľstvo Rajec, pozemkové…PRE LES, s.r.o.Urbárska obec pozemkové spoločenstvo VarínPozemkové spoločenstvo UKR BrodnoDrevotes, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.