VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Biznis Park Rampová s.r.o.

Košice - Staré Mesto · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

1 115 374 €tržby 2025 ▲ 13 %+93 967 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 115 374 €tržby 2025 ▲ 13 %
+93 967 €zisk 2025
  1. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -28 €
  2. 16 : tržby 305 464 €, výsledok hospodárenia -27 493 €
  3. 17 : tržby 361 235 €, výsledok hospodárenia -117 296 €
  4. 18 : tržby 419 575 €, výsledok hospodárenia -7 283 €
  5. 19 : tržby 463 359 €, výsledok hospodárenia 32 643 €
  6. 20 : tržby 534 827 €, výsledok hospodárenia 36 762 €
  7. 21 : tržby 622 053 €, výsledok hospodárenia 32 130 €
  8. 22 : tržby 693 370 €, výsledok hospodárenia 4 160 €
  9. 23 : tržby 894 159 €, výsledok hospodárenia 67 603 €
  10. 24 : tržby 990 778 €, výsledok hospodárenia 101 066 €
  11. 25 : tržby 1 115 374 €, výsledok hospodárenia 93 967 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Biznis Park Rampová s.r.o. (IČO 48337099) mala v roku 2025 tržby 1 115 374 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Biznis Park Rampová

V roku 2025 mala Biznis Park Rampová priemerne 5 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 75 154 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 866 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Veľkoobchod a maloobchod v okrese Košice I bola v roku 2025 1 572 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia Biznis Park Rampová

Podľa Registra právnických osôb konajú za Biznis Park Rampová 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločníci Biznis Park Rampová

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Biznis Park Rampová
Podiely spoločníkov na vkladoch Biznis Park Rampová IMMCA s. r. o. 50,0 %, KOTUS s. r. o. 50,0 %. Spolu 5 000 €. IMMCA s. r. o.: 2 500 €, 50,0 %KOTUS s. r. o.: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • IMMCA s. r. o.50,0 %
  • KOTUS s. r. o.50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
IMMCA s. r. o.od 4. 4. 2025 2 500 €50,0 %
KOTUS s. r. o.od 4. 4. 2025 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Biznis Park Rampová

Za rok 2025 má Biznis Park Rampová v závierke tržby 1 115 374 €, o 12,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +93 967 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 1 115 374 €.

Tržby 20251,12 mil. €▲ +12,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202594 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20255,28 mil. €
Vlastné imanie 2025348 tis. €
Záväzky 20254,93 mil. €93,4 % majetku
Pridaná hodnota 2025524 tis. €
Zisková marža 2025+8,4 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 11 rokov216 tis. €2015 až 2025

Výkaz ziskov a strát Biznis Park Rampová

Súvaha Biznis Park Rampová

Všetky čísla zo závierok Biznis Park Rampová (11 rokov)
Čísla zo závierok Biznis Park Rampová po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20251 115 374 €93 967 €5 276 625 €347 900 €4 928 725 €524 285 €+8,4 %
2024990 778 €101 066 €5 099 247 €264 999 €4 834 248 €435 269 €+10,2 %
2023894 159 €67 603 €5 044 494 €169 536 €4 874 958 €474 781 €+7,6 %
2022693 370 €4 160 €4 178 043 €111 890 €4 066 153 €281 363 €+0,6 %
2021622 053 €32 130 €3 107 088 €108 326 €2 996 701 €266 087 €+5,2 %
2020534 827 €36 762 €3 002 917 €86 810 €2 916 107 €248 900 €+6,9 %
2019463 359 €32 643 €2 808 902 €51 412 €2 755 510 €231 470 €+7,0 %
2018419 575 €−7 283 €2 239 798 €−2 283 €2 240 663 €185 048 €−1,7 %
2017361 235 €−117 296 €2 180 375 €−139 817 €2 320 172 €57 414 €−32,5 %
2016305 464 €−27 493 €1 808 580 €−22 521 €1 829 652 €59 202 €−9,0 %
2015—−28 €1 048 469 €4 972 €1 043 497 €——

Riziko: zaplatí Biznis Park Rampová?

Biznis Park Rampová a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 5 zmlúv s dodávateľom Biznis Park Rampová v objeme 4 414 € z rokov 2018 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice: 3 406 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom5Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv4 414 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201821. 2. 2018

História firmy Biznis Park Rampová

Dátum vzniku Biznis Park Rampová je 15. 10. 2015, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/38013/V
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120143014
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015majetok 1 048 469 €
  4. Nový štatutár: Mgr. Karol HorákKonateľ
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik. Firma vznikla 15. 10. 2015.
  6. Nový štatutár: Ing. Matúš KováčKonateľ
  7. Nový spoločník: KOTUS s. r. o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 1 115 374 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Biznis Park Rampová

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Reklamné a marketingové služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Počítačové služby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Biznis Park Rampová v odvetví maloobchod

Biznis Park Rampová je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), Biznis Park Rampová má 1 115 374 €, čo je 11-násobok mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 1 446 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Biznis Park Rampová 54. z 564.

V odvetví v okrese Košice I1 446aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 953Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Biznis Park Rampová, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice I ›

Sídlo Biznis Park Rampová: Košice - Staré Mesto

Biznis Park Rampová sídli na adrese Rampová 5, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, okres Košice I. V obci Košice - Staré Mesto je 8 741 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 502. Na tej istej adrese je zapísaných 45 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Staré Mesto8 741aktívnych
Subjektov v okrese Košice I16 502aktívnych
V tom istom odvetví1 446okres Košice I
Na tej istej adrese45aktívnych subjektov

Košice - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›

Biznis Park Rampová: IČO, sídlo a základné údaje

Biznis Park Rampová s.r.o. (IČO 48337099) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Staré Mesto, okres Košice I. Dátum vzniku je 15. 10. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutármi sú Ing. Matúš Kováč a Mgr. Karol Horák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 115 374 € a výsledok hospodárenia +93 967 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie5 000 €
Vznik15. 10. 2015
ObecKošice - Staré Mesto
OkresOkres Košice I
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) Biznis Park Rampová s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 1 115 374 €, typická firma odvetvia 97 643 €, čo je 11-násobok mediánu (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›

Sieť prepojení firmy Biznis Park Rampová

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Biznis Park Rampová

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Biznis Park Rampová

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 100 €
  • Granty a dotácie73výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 400 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Staré Mesto

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

COMCA, s.r.o.REEST, s.r.o.SUNPART, s.r.o.SLOVAKK, s.r.o.KOTUS s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto

Východoslovenská distribučná, a.s.TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením…DSI Slovakia, s.r.o.Caterpillar Slovakia, s. r. o.GlobalLogic Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Košice I

CENTERTRANSCOM GLOBAL, s.r.o.J-Trade247 s. r. o.Woodensky SK, s.r.o.ZDRAVKO s.r.o.MULTITRADE IMPEX, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk