VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Optimus SK, s.r.o.

Bratislava - Nové Mesto · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností

2 160 €tržby 2016 ▼ 56 %+1 614 €zisk 2016

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 160 €tržby 2016 ▼ 56 %
+1 614 €zisk 2016
  1. 15 : tržby 4 900 €, výsledok hospodárenia 78 €
  2. 16 : tržby 2 160 €, výsledok hospodárenia 1 614 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Optimus SK, s.r.o. (IČO 48334464), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 1. 12. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ Optimus SK

Podľa Registra právnických osôb koná za Optimus SK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločník Optimus SK

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Optimus SK

Za rok 2016 má Optimus SK v závierke tržby 2 160 €, o 55,9 % menej než v roku 2015, a výsledok hospodárenia +1 614 €. Závierky máme za 2 roky (2015 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2015: 4 900 €.

Tržby 20162 160 €▼ −55,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20161 614 €zisk
Majetok (aktíva) 20167 272 €
Vlastné imanie 20166 692 €
Záväzky 2016580 €8,0 % majetku
Pridaná hodnota 20162 160 €
Zisková marža 2016+74,7 %medián odvetvia +4,6 %
Súčet výsledkov za 2 roky1 692 €2015 až 2016

Výkaz ziskov a strát Optimus SK

Súvaha Optimus SK

Všetky čísla zo závierok Optimus SK (2 roky)
Čísla zo závierok Optimus SK po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20162 160 €1 614 €7 272 €6 692 €580 €2 160 €+74,7 %
20154 900 €78 €5 100 €5 078 €22 €100 €+1,6 %

Riziko: zaplatí Optimus SK?

Peniaze od štátu: Optimus SK

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Optimus SK

Dátum vzniku Optimus SK je 1. 12. 2015, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/107681/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 4 900 € · majetok 5 100 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 2, posledné tržby 2 160 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Optimus SK

  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Administratívne služby
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Odevná výroba
  • Výroba bižutérie a suvenírov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Optimus SK v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

Optimus SK je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 41 408 € (10 258 závierok), Optimus SK má 2 160 €, čo je 5 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 935 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Optimus SK 1 030. z 1 084.

V odvetví v okrese Bratislava III1 935aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 258Slovensko, rok 2016
Medián tržieb odvetvia41 tis. €rok 2016
Medián ziskovej marže+4,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Optimus SK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Bratislava III ›

Sídlo Optimus SK: Bratislava - Nové Mesto

Optimus SK sídli na adrese Jeséniova 42, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 590 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 396. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 590aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 396aktívnych
V tom istom odvetví1 935okres Bratislava III
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

Optimus SK: IČO, sídlo a základné údaje

Optimus SK, s.r.o. (IČO 48334464) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 1. 12. 2015, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Mgr. Kristína Kuniková. Za rok 2016 sú v závierke tržby 2 160 € a výsledok hospodárenia +1 614 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 12. 2015
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Optimus SK, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2016 mala 2 160 €, typická firma odvetvia 41 408 € (medián z 10 258 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy Optimus SK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Optimus SK

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Optimus SK

  • Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie67výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
  • Končiace zmluvy25zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
  • Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 323 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Bratislava III

RV Development 2 s. r. o.NINO-REAL, s. r. o.VI GROUP Topoľčianska s.r.o.REINS INVEST s.r.o.VI GROUP Rendez s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk