VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

BRBÚCH s. r. o.

Stupava · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

52 295 €tržby 2025 ▲ 8 %+21 166 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 11. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

52 295 €tržby 2025 ▲ 8 %
+21 166 €zisk 2025
  1. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -283 €
  2. 16 : tržby 39 003 €, výsledok hospodárenia 3 839 €
  3. 17 : tržby 37 200 €, výsledok hospodárenia 6 515 €
  4. 18 : tržby 37 493 €, výsledok hospodárenia 6 140 €
  5. 19 : tržby 35 455 €, výsledok hospodárenia 2 806 €
  6. 20 : tržby 45 600 €, výsledok hospodárenia 9 025 €
  7. 21 : tržby 45 680 €, výsledok hospodárenia 13 012 €
  8. 22 : tržby 46 473 €, výsledok hospodárenia 11 932 €
  9. 23 : tržby 45 981 €, výsledok hospodárenia 12 178 €
  10. 24 : tržby 48 441 €, výsledok hospodárenia 12 197 €
  11. 25 : tržby 52 295 €, výsledok hospodárenia 21 166 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

BRBÚCH s. r. o. (IČO 48320692) mala v roku 2025 tržby 52 295 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci BRBÚCH

V roku 2025 mala BRBÚCH priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2023 boli 911 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ BRBÚCH

Podľa Registra právnických osôb koná za BRBÚCH 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník BRBÚCH

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch BRBÚCH
Podiely spoločníkov na vkladoch BRBÚCH Igor Brbúch 100,0 %. Spolu 5 000 €. Igor Brbúch: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Igor Brbúch100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Igor Brbúchod 22. 10. 2015 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok BRBÚCH

Za rok 2025 má BRBÚCH v závierke tržby 52 295 €, o 8,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +21 166 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 52 295 €.

Tržby 202552 tis. €▲ +8,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202521 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202576 tis. €
Vlastné imanie 2025104 tis. €
Záväzky 2025−28 tis. €-36,3 % majetku
Pridaná hodnota 202528 tis. €
Zisková marža 2025+40,5 %medián odvetvia +8,8 %
Súčet výsledkov za 11 rokov99 tis. €2015 až 2025

Výkaz ziskov a strát BRBÚCH

Súvaha BRBÚCH

Všetky čísla zo závierok BRBÚCH (11 rokov)
Čísla zo závierok BRBÚCH po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202552 295 €21 166 €75 980 €103 528 €−27 548 €27 667 €+40,5 %
202448 441 €12 197 €84 975 €82 362 €2 613 €18 247 €+25,2 %
202345 981 €12 178 €74 353 €70 165 €4 188 €18 606 €+26,5 %
202246 473 €11 932 €61 097 €57 987 €3 110 €18 425 €+25,7 %
202145 680 €13 012 €49 104 €46 055 €3 049 €24 336 €+28,5 %
202045 600 €9 025 €35 872 €33 043 €2 829 €28 347 €+19,8 %
201935 455 €2 806 €26 435 €24 019 €2 416 €22 980 €+7,9 %
201837 493 €6 140 €23 496 €21 213 €2 283 €24 641 €+16,4 %
201737 200 €6 515 €16 833 €15 072 €1 761 €16 922 €+17,5 %
201639 003 €3 839 €10 000 €8 556 €1 444 €20 404 €+9,8 %
2015—−283 €4 717 €4 717 €—−275 €—

Riziko: zaplatí BRBÚCH?

Peniaze od štátu: BRBÚCH

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy BRBÚCH

Dátum vzniku BRBÚCH je 22. 10. 2015, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/106996/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015majetok 4 717 €
  3. Nový spoločník: Igor BrbúchSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 52 295 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti BRBÚCH

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

BRBÚCH v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

BRBÚCH je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 441 € (16 643 závierok), BRBÚCH má 52 295 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Malacky je v tomto odvetví 404 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BRBÚCH 76. z 187.

V odvetví v okrese Malacky404aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 643Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BRBÚCH, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Malacky ›

Sídlo BRBÚCH: Stupava

BRBÚCH sídli na adrese Hlavná 374/1, 900 31 Stupava, okres Malacky. V obci Stupava je 2 464 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 369.

Subjektov v obci Stupava2 464aktívnych
Subjektov v okrese Malacky14 369aktívnych
V tom istom odvetví404okres Malacky

Stupava: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›

BRBÚCH: IČO, sídlo a základné údaje

BRBÚCH s. r. o. (IČO 48320692) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stupava, okres Malacky. Dátum vzniku je 22. 10. 2015, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Igor Brbúch. Za rok 2025 sú v závierke tržby 52 295 € a výsledok hospodárenia +21 166 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820)
Základné imanie5 000 €
Vznik22. 10. 2015
ObecStupava
OkresOkres Malacky
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) BRBÚCH s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 52 295 €, typická firma odvetvia 45 441 € (medián z 16 643 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Malacky ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Malacky ›

Sieť prepojení firmy BRBÚCH

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BRBÚCH

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu BRBÚCH

  • Tendre121súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
  • Končiace zmluvy435zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
  • Výhry konkurentov539firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
  • Diery na trhu7odvetví chýba v meste Stupavatypický nepokrytý dopyt 640 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Stupava

DanCzek Bratislava, s.r.o.autoteam, s.r.o.Delikomat Slovensko, spol. s r.o.FUCHS OIL CORP. (SK), spol. s r.o.LJ Stav s. r. o.Všetky firmy v obci Stupava ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Malacky

NERONTA, a. s.SkyLife spol. s r.o.CARGO LINES s. r. o.CEVASERVIS a.s.K - spol, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk