ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Tomáš Blanár

Breznica · Zemné práce

‹ Prehľad

Príležitosti

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Tomáš Blanár: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká11 rokov
zmluvy so štátom0

Tomáš Blanár (IČO 48309770), sídlo Breznica, je v registri zapísaný od 4. 9. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Tomáš Blanár: IČO, sídlo a základné údaje

Tomáš Blanár (IČO 48309770) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Breznica, okres Stropkov. Dátum vzniku je 4. 9. 2015, podniká 11 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›

Činnosti Tomáš Blanár

V registri sú zapísané 2 predmety podnikania, teda čo Tomáš Blanár smie robiť.

  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Tomáš Blanár v odvetví špecializované stavebné práce

Tomáš Blanár je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť zemné práce. V okrese Stropkov je v tomto odvetví 863 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Stropkov863aktívnych subjektov

Stavebníctvo v okrese Stropkov ›

História Tomáš Blanár

Dátum vzniku Tomáš Blanár je 4. 9. 2015, teda pred 11 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 770-6330
  2. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK1121209562 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Celá časová os v sekcii Zmeny ›

Miesto podnikania: Breznica

Tomáš Blanár má miesto podnikania v obci Breznica, okres Stropkov. V obci Breznica je 113 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 270.

Subjektov v obci Breznica113aktívnych
Subjektov v okrese Stropkov3 270aktívnych
V tom istom odvetví863okres Stropkov

Breznica: obyvatelia a dáta ›Okres Stropkov ›Adresár firiem v okrese Stropkov ›

Údaje z registra
Obchodné menoTomáš Blanár
Sídlo091 01 BreznicaPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Stropkov, číslo 770-6330Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieZemné práce (SK NACE 4312)
Vznik4. 9. 2015
ObecBreznica
OkresOkres Stropkov
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk