BANYESZ s.r.o.
Svätý Peter · Výstavba obytných a neobytných budov
603 782 €tržby 2025 ▲ 2 %+8 786 €zisk 2025aktívna 11 rokov5 až 9 zamestnancov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby 24 755 €, výsledok hospodárenia -6 622 €
- 16 : tržby 140 544 €, výsledok hospodárenia 3 072 €
- 17 : tržby 380 316 €, výsledok hospodárenia 28 644 €
- 18 : tržby 486 789 €, výsledok hospodárenia -51 389 €
- 19 : tržby 654 510 €, výsledok hospodárenia -14 886 €
- 20 : tržby 567 365 €, výsledok hospodárenia 3 812 €
- 21 : tržby 547 630 €, výsledok hospodárenia 9 521 €
- 22 : tržby 753 127 €, výsledok hospodárenia 14 244 €
- 23 : tržby 555 740 €, výsledok hospodárenia 18 821 €
- 24 : tržby 591 806 €, výsledok hospodárenia 12 198 €
- 25 : tržby 603 782 €, výsledok hospodárenia 8 786 €
BANYESZ s.r.o. (IČO 48295655) mala v roku 2025 tržby 603 782 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci BANYESZ
BANYESZ má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 5 až 9 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 96 684 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 96 684 € | — |
| 2024 | — | 84 811 € | — |
| 2023 | — | 77 088 € | — |
| 2022 | — | 56 740 € | — |
| 2021 | — | 81 098 € | — |
| 2020 | — | 66 908 € | — |
| 2019 | — | 54 348 € | — |
| 2018 | — | 82 561 € | — |
| 2017 | — | 44 526 € | — |
| 2016 | — | 27 721 € | — |
| 2015 | — | 2 015 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia BANYESZ
Podľa Registra právnických osôb konajú za BANYESZ 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník BANYESZ
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok BANYESZ
Za rok 2025 má BANYESZ v závierke tržby 603 782 €, o 2,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 786 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 753 127 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 840 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát BANYESZ
Najvyššie tržby: rok 2022, 753 127 €. Najnižšie: rok 2015, 24 755 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 603 782 € |
| 2024 | 591 806 € |
| 2023 | 555 740 € |
| 2022 | 753 127 € |
| 2021 | 547 630 € |
| 2020 | 567 365 € |
| 2019 | 654 510 € |
| 2018 | 486 789 € |
| 2017 | 380 316 € |
| 2016 | 140 544 € |
| 2015 | 24 755 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 3 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: 26 201 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 8 786 € |
| 2024 | 12 198 € |
| 2023 | 18 821 € |
| 2022 | 14 244 € |
| 2021 | 9 521 € |
| 2020 | 3 812 € |
| 2019 | −14 886 € |
| 2018 | −51 389 € |
| 2017 | 28 644 € |
| 2016 | 3 072 € |
| 2015 | −6 622 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- BANYESZ
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,5 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | BANYESZ | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +1,5 % | +4,2 % |
| 2024 | +2,1 % | +3,0 % |
| 2023 | +3,4 % | +1,8 % |
| 2022 | +1,9 % | +1,5 % |
| 2021 | +1,7 % | +1,4 % |
| 2020 | +0,7 % | +1,4 % |
| 2019 | −2,3 % | +1,5 % |
| 2018 | −10,6 % | +1,5 % |
| 2017 | +7,5 % | +2,3 % |
| 2016 | +2,2 % | +2,5 % |
| 2015 | −26,8 % | +1,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 10 rokov, najviac v roku 2016 (+467,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +2,0 % |
| 2024 | +6,5 % |
| 2023 | −26,2 % |
| 2022 | +37,5 % |
| 2021 | −3,5 % |
| 2020 | −13,3 % |
| 2019 | +34,5 % |
| 2018 | +28,0 % |
| 2017 | +170,6 % |
| 2016 | +467,7 % |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BANYESZ
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 418 538 €, vlastné imanie 162 385 € a záväzky 256 153 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 418 538 € | 162 385 € | 256 153 € |
| 2024 | 421 373 € | 153 599 € | 267 774 € |
| 2023 | 422 550 € | 141 400 € | 281 150 € |
| 2022 | 277 437 € | 124 446 € | 152 991 € |
| 2021 | 303 468 € | 110 202 € | 193 266 € |
| 2020 | 323 614 € | 100 681 € | 222 933 € |
| 2019 | 360 297 € | 96 869 € | 263 428 € |
| 2018 | 258 005 € | −20 308 € | 278 313 € |
| 2017 | 209 106 € | 31 080 € | 178 026 € |
| 2016 | 96 917 € | 2 436 € | 94 481 € |
| 2015 | 72 089 € | −1 622 € | 73 711 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BANYESZ (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 603 782 € | 8 786 € | 418 538 € | 162 385 € | 256 153 € | 205 814 € | +1,5 % |
| 2024 | 591 806 € | 12 198 € | 421 373 € | 153 599 € | 267 774 € | 188 986 € | +2,1 % |
| 2023 | 555 740 € | 18 821 € | 422 550 € | 141 400 € | 281 150 € | 217 952 € | +3,4 % |
| 2022 | 753 127 € | 14 244 € | 277 437 € | 124 446 € | 152 991 € | 166 829 € | +1,9 % |
| 2021 | 547 630 € | 9 521 € | 303 468 € | 110 202 € | 193 266 € | 199 540 € | +1,7 % |
| 2020 | 567 365 € | 3 812 € | 323 614 € | 100 681 € | 222 933 € | 113 798 € | +0,7 % |
| 2019 | 654 510 € | −14 886 € | 360 297 € | 96 869 € | 263 428 € | 103 412 € | −2,3 % |
| 2018 | 486 789 € | −51 389 € | 258 005 € | −20 308 € | 278 313 € | 43 007 € | −10,6 % |
| 2017 | 380 316 € | 28 644 € | 209 106 € | 31 080 € | 178 026 € | 97 531 € | +7,5 % |
| 2016 | 140 544 € | 3 072 € | 96 917 € | 2 436 € | 94 481 € | 49 897 € | +2,2 % |
| 2015 | 24 755 € | −6 622 € | 72 089 € | −1 622 € | 73 711 € | −787 € | −26,8 % |
Riziko: zaplatí BANYESZ?
BANYESZ a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom BANYESZ v objeme 18 691 € z rokov 2015 až 2020. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Komárno: 18 691 € v 4 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2015, 10 876 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2020 | 2 | 5 179 € |
| 2018 | 1 | 2 636 € |
| 2015 | 1 | 10 876 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy BANYESZ
Dátum vzniku BANYESZ je 4. 9. 2015, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/39383/N
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Komárno, hodnota zmluvy 10 876 €. Firma vznikla 4. 9. 2015.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 24 755 € · majetok 72 089 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120121927
- Nový štatutár: Mgr. Eleonóra NagyováKonateľ
- Nový spoločník: Mgr. Eleonóra NagyováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 603 782 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BANYESZ
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Reklamné a marketingové služby
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
BANYESZ v odvetví výstavba budov
BANYESZ je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 729 € (9 889 závierok), BANYESZ má 603 782 €, čo je 9,8-násobok mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 348 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BANYESZ 23. z 179.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 106 €, polovica do 61 729 €, tri štvrtiny do 244 551 €; 10 % firiem má viac než 817 834 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 100 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 106 € |
| medián | 61 729 € |
| horný kvartil | 244 551 € |
| 10 % firiem má viac než | 817 834 € |
| BANYESZ | 603 782 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- BANYESZ
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BANYESZ s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BANYESZ | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 603 782 € | 61 729 € |
| 2024 | 591 806 € | 55 174 € |
| 2023 | 555 740 € | 57 914 € |
| 2022 | 753 127 € | 62 248 € |
| 2021 | 547 630 € | 55 221 € |
| 2020 | 567 365 € | 54 853 € |
| 2019 | 654 510 € | 59 835 € |
| 2018 | 486 789 € | 59 269 € |
| 2017 | 380 316 € | 55 551 € |
| 2016 | 140 544 € | 62 096 € |
| 2015 | 24 755 € | 61 043 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| BANYESZ | 603 782 € |
|---|---|
| medián okresu Komárno | 62 803 € |
| medián kraja | 58 273 € |
| medián Slovenska | 61 729 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Stavebný podnik Žilina s. r. o.Žilina · tržby 1 475 123 € (2025)
- STAVOIMPEX, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 473 075 € (2025)
- FINALBAT s.r.o.Poprad · tržby 1 470 310 € (2025)
- EPC MONT s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 467 522 € (2025)
- Tixo Group s. r. o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 1 461 166 € (2025)
- HAKMI s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 456 941 € (2023)
- ŠUBÍK, s.r.o.Piešťany · tržby 1 456 598 € (2025)
- VAMIS GROUP s.r.o. „v konkurze“Zvolen · tržby 1 452 495 € (2015)
- DEMETER 2016 s.r.o.Lučenec · tržby 1 450 278 € (2016)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BANYESZ, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo BANYESZ: Svätý Peter
BANYESZ sídli na adrese Horná 38/2, 946 57 Svätý Peter, okres Komárno. V obci Svätý Peter je 468 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 677.
Svätý Peter: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
BANYESZ: IČO, sídlo a základné údaje
BANYESZ s.r.o. (IČO 48295655) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svätý Peter, okres Komárno. Dátum vzniku je 4. 9. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutármi sú Alexander Nagy a Mgr. Eleonóra Nagyová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 603 782 € a výsledok hospodárenia +8 786 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 4. 9. 2015 |
| Obec | Svätý Peter |
| Okres | Okres Komárno |
| Vyrubená daň z príjmov | 3 840 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) BANYESZ s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 603 782 €, typická firma odvetvia 61 729 €, čo je 9,8-násobok mediánu (medián z 9 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Komárno ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Komárno ›
Sieť prepojení firmy BANYESZ
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BANYESZ
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BANYESZ
- Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy174zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
- Výhry konkurentov401firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Svätý Peter
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava828 zmlúv za 3 roky · 17 151 084 € · naposledy 30. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.565 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 902 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Svätý Peter
Teldar s. r. o.MA-JA Slovakia s.r.o.Stavcentrum - stavebniny, s.r.o.AGROEKOSPOL s.r.o.Cs&H - Logistic servis s. r. o.Všetky firmy v obci Svätý Peter ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Komárno
GUTTE, s.r.o.DARTON s.r.o.TONEX, spol. s r.o.Palermo Uno s.r.o.JOVIAN SK, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.