Ján Vyrobík
Turzovka · Murovanie a murárske práce
aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 23. 9. 2026
Tržby a zisk
Ján Vyrobík: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Ján Vyrobík (IČO 48294829), sídlo Turzovka, je v registri zapísaný od 27. 8. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 23. 9. 2026).
Ján Vyrobík: IČO, sídlo a základné údaje
Ján Vyrobík (IČO 48294829) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Turzovka, okres Čadca. Dátum vzniku je 27. 8. 2015, podniká 11 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 23. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›Financie a závierky Ján Vyrobík
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Tendre pre Ján VyrobíkNÁSKOK
Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.
2,16 mld. €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026
Riziko: zaplatí Ján Vyrobík?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Ján Vyrobík z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Peniaze od štátu: Ján Vyrobík
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
Granty a dotácie pre Ján VyrobíkNÁSKOK
Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.
577,2 mil. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok
Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026
História Ján Vyrobík
Dátum vzniku Ján Vyrobík je 27. 8. 2015, teda pred 11 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 520-26772
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Ján Vyrobík
V registri je zapísaný 1 predmet podnikania, teda čo Ján Vyrobík smie robiť.
- Murárstvo
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 23. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Ján VyrobíkNÁSKOK
Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.
Končiace zmluvy v odbore firmy Ján VyrobíkNÁSKOK
Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.
267,7 mil. €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026
Ján Vyrobík v odvetví špecializované stavebné práce
Ján Vyrobík je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť murovanie a murárske práce. V okrese Čadca je v tomto odvetví 3 984 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Turzovka
Ján Vyrobík má miesto podnikania v obci Turzovka, okres Čadca. V obci Turzovka je 1 061 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 419.
Turzovka: obyvatelia a dáta ›Okres Čadca ›Adresár firiem v okrese Čadca ›
Diery na trhu v okrese firmy Ján VyrobíkNÁSKOK
Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Murovanie a murárske práce (SK NACE 4391) |
| Vznik | 27. 8. 2015 |
| Obec | Turzovka |
| Okres | Okres Čadca |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Ján VyrobíkNÁSKOK
Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.
3,58 mld. €Víťazné ceny v odbore, posledný rok
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026
Stráženie a Excel: Ján VyrobíkNÁSKOK
Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.