VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Vrozku, s.r.o.

Stupava · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

6 020 €tržby 2025 ▼ 37 %+30 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

6 020 €tržby 2025 ▼ 37 %
+30 €zisk 2025
  1. 15 : tržby 10 730 €, výsledok hospodárenia 732 €
  2. 16 : tržby 100 857 €, výsledok hospodárenia -6 028 €
  3. 17 : tržby 144 761 €, výsledok hospodárenia -2 131 €
  4. 18 : tržby 112 034 €, výsledok hospodárenia -24 312 €
  5. 19 : tržby 55 577 €, výsledok hospodárenia -12 577 €
  6. 20 : tržby 4 825 €, výsledok hospodárenia -9 902 €
  7. 21 : tržby 6 537 €, výsledok hospodárenia 3 975 €
  8. 22 : tržby 5 900 €, výsledok hospodárenia 3 295 €
  9. 23 : tržby 13 705 €, výsledok hospodárenia 4 891 €
  10. 24 : tržby 9 490 €, výsledok hospodárenia 2 020 €
  11. 25 : tržby 6 020 €, výsledok hospodárenia 30 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Vrozku, s.r.o. (IČO 48294811) mala v roku 2025 tržby 6 020 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Vrozku

V roku 2025 mala Vrozku priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2020 boli 757 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.

Konateľ Vrozku

Podľa Registra právnických osôb koná za Vrozku 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník Vrozku

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Vrozku
Podiely spoločníkov na vkladoch Vrozku Irena Valentínová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Irena Valentínová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Irena Valentínová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Irena Valentínováod 13. 11. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Vrozku

Za rok 2025 má Vrozku v závierke tržby 6 020 €, o 36,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +30 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 144 761 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20256 020 €▼ −36,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202530 €zisk
Majetok (aktíva) 20253 439 €
Vlastné imanie 2025−38 tis. €
Záväzky 202542 tis. €1 213,8 % majetku
Pridaná hodnota 2025251 €
Zisková marža 2025+0,5 %medián odvetvia +10,2 %
Súčet výsledkov za 11 rokov−40 tis. €2015 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Vrozku

Súvaha Vrozku

Všetky čísla zo závierok Vrozku (11 rokov)
Čísla zo závierok Vrozku po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20256 020 €30 €3 439 €−38 302 €41 741 €251 €+0,5 %
20249 490 €2 020 €2 071 €−38 332 €40 403 €2 467 €+21,3 %
202313 705 €4 891 €7 180 €−40 352 €47 532 €1 681 €+35,7 %
20225 900 €3 295 €4 839 €−41 949 €46 788 €3 301 €+55,8 %
20216 537 €3 975 €2 704 €−45 244 €47 948 €3 841 €+60,8 %
20204 825 €−9 902 €1 440 €−49 219 €50 659 €−4 788 €−205,2 %
201955 577 €−12 577 €4 620 €−39 316 €43 936 €5 855 €−22,6 %
2018112 034 €−24 312 €9 000 €−26 740 €35 740 €−3 796 €−21,7 %
2017144 761 €−2 131 €11 985 €−2 427 €14 412 €14 857 €−1,5 %
2016100 857 €−6 028 €12 787 €−297 €13 084 €6 086 €−6,0 %
201510 730 €732 €12 789 €5 732 €7 057 €1 094 €+6,8 %

Riziko: zaplatí Vrozku?

Peniaze od štátu: Vrozku

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Vrozku

Dátum vzniku Vrozku je 12. 9. 2015, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/106236/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 10 730 € · majetok 12 789 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120124589
  4. Nový štatutár: Irena ValentínováKonateľ
  5. Nový spoločník: Irena ValentínováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 6 020 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Vrozku

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti / veľkoobchod /
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • reklamné a marketingové služby
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prevádzkovanie výdajne stravy
  • Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Výroba nápojov
  • Spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Vrozku v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

Vrozku je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 722 € (13 612 závierok), Vrozku má 6 020 €, čo je 13 % mediánu. V okrese Malacky je v tomto odvetví 488 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Vrozku 186. z 200.

V odvetví v okrese Malacky488aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 612Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Vrozku, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Malacky ›

Sídlo Vrozku: Stupava

Vrozku sídli na adrese Sama Tomášika 10, 900 31 Stupava, okres Malacky. V obci Stupava je 2 483 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 504.

Subjektov v obci Stupava2 483aktívnych
Subjektov v okrese Malacky14 504aktívnych
V tom istom odvetví488okres Malacky

Stupava: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›

Vrozku: IČO, sídlo a základné údaje

Vrozku, s.r.o. (IČO 48294811) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stupava, okres Malacky. Dátum vzniku je 12. 9. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Irena Valentínová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 6 020 € a výsledok hospodárenia +30 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik12. 9. 2015
ObecStupava
OkresOkres Malacky
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) Vrozku, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 6 020 €, typická firma odvetvia 46 722 € (medián z 13 612 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Malacky ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Malacky ›

Sieť prepojení firmy Vrozku

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Vrozku

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Vrozku

  • Tendre37súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu7odvetví chýba v meste Stupavatypický nepokrytý dopyt 668 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Stupava

DanCzek Bratislava, s.r.o.autoteam, s.r.o.Delikomat Slovensko, spol. s r.o.FUCHS OIL CORP. (SK), spol. s r.o.LJ Stav s. r. o.Všetky firmy v obci Stupava ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Malacky

M-INTERNATIONAL GROUP s.r.o.Save Comp s. r. o.M&M Personal s. r. o.VisPas s. r. o.CONSULTING & MANAGEMENT, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk