Miriam Kapocsová
Dunajská Streda
zaniknutá 1. 3. 2026
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 1. 3. 2026. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS
Tržby a zisk
Miriam Kapocsová: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
V registri má 11 výkazov, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.
Miriam Kapocsová (IČO 48282391), sídlo Dunajská Streda, je v registri zapísaný od 13. 8. 2015 do 1. 3. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).
Miriam Kapocsová: IČO, sídlo a základné údaje
Miriam Kapocsová (IČO 48282391) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 13. 8. 2015. V registri je zapísaný zánik ku dňu 1. 3. 2026.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›Financie a závierky Miriam Kapocsová
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Tendre pre Miriam KapocsováNÁSKOK
Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.
39,2 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026
Riziko: zaplatí Miriam Kapocsová?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Miriam Kapocsová z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Peniaze od štátu: Miriam Kapocsová
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
Granty a dotácie pre Miriam KapocsováNÁSKOK
Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.
577,2 mil. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok
Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026
História Miriam Kapocsová
Dátum vzniku Miriam Kapocsová je 13. 8. 2015.
- Začiatok podnikania101
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Miriam Kapocsová v odvetví maloobchod
Miriam Kapocsová je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 1 903 aktívnych subjektov.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Dunajská Streda ›
Končiace zmluvy v odbore firmy Miriam KapocsováNÁSKOK
Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.
52,9 mil. €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026
Miesto podnikania: Dunajská Streda
Miriam Kapocsová má miesto podnikania v obci Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. V obci Dunajská Streda je 6 565 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 23 933.
Dunajská Streda: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›
Údaje z registra
| Právna forma | fyzická osoba, podnikateľ |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 47190 |
| Vznik | 13. 8. 2015 |
| Zánik | 1. 3. 2026 |
| Obec | Dunajská Streda |
| Okres | Okres Dunajská Streda |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026.
Diery na trhu v okrese firmy Miriam KapocsováNÁSKOK
Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.
Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Miriam KapocsováNÁSKOK
Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.
397,5 mil. €Víťazné ceny v odbore, posledný rok
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026
Sieť prepojení firmy Miriam KapocsováNÁSKOK
Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.