VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ODPADY TATRY, s. r. o.

Vysoké Tatry · Služby poskytované v lesníctve

52 851 €tržby 2025 ▼ 25 %+3 113 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

52 851 €tržby 2025 ▼ 25 %
+3 113 €zisk 2025
  1. 15 : tržby 8 857 €, výsledok hospodárenia 80 €
  2. 16 : tržby 22 155 €, výsledok hospodárenia 1 265 €
  3. 17 : tržby 18 189 €, výsledok hospodárenia 2 775 €
  4. 18 : tržby 41 794 €, výsledok hospodárenia 1 453 €
  5. 19 : tržby 42 424 €, výsledok hospodárenia 1 534 €
  6. 20 : tržby 79 792 €, výsledok hospodárenia 2 774 €
  7. 21 : tržby 60 981 €, výsledok hospodárenia 3 221 €
  8. 22 : tržby 47 329 €, výsledok hospodárenia 1 001 €
  9. 23 : tržby 56 613 €, výsledok hospodárenia 1 800 €
  10. 24 : tržby 70 573 €, výsledok hospodárenia 7 229 €
  11. 25 : tržby 52 851 €, výsledok hospodárenia 3 113 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ODPADY TATRY, s. r. o. (IČO 48280011) mala v roku 2025 tržby 52 851 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ODPADY TATRY

ODPADY TATRY má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 2 571 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ ODPADY TATRY

Podľa Registra právnických osôb koná za ODPADY TATRY 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločník ODPADY TATRY

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch ODPADY TATRY
Podiely spoločníkov na vkladoch ODPADY TATRY Michal Pjatek 100,0 %. Spolu 5 000 €. Michal Pjatek: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Michal Pjatek100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Michal Pjatekod 27. 8. 2015 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ODPADY TATRY

Za rok 2025 má ODPADY TATRY v závierke tržby 52 851 €, o 25,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 113 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 79 792 €.

Tržby 202553 tis. €▼ −25,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 113 €zisk
Majetok (aktíva) 202540 tis. €
Vlastné imanie 202530 tis. €
Záväzky 202511 tis. €26,2 % majetku
Pridaná hodnota 202511 tis. €
Zisková marža 2025+5,9 %medián odvetvia +15,8 %
Súčet výsledkov za 11 rokov26 tis. €2015 až 2025

Výkaz ziskov a strát ODPADY TATRY

Súvaha ODPADY TATRY

Všetky čísla zo závierok ODPADY TATRY (11 rokov)
Čísla zo závierok ODPADY TATRY po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202552 851 €3 113 €40 105 €29 592 €10 513 €10 712 €+5,9 %
202470 573 €7 229 €27 449 €28 131 €−682 €15 543 €+10,2 %
202356 613 €1 800 €21 282 €20 902 €380 €12 822 €+3,2 %
202247 329 €1 001 €25 931 €19 102 €6 829 €12 794 €+2,1 %
202160 981 €3 221 €32 662 €18 101 €14 561 €16 125 €+5,3 %
202079 792 €2 774 €38 877 €14 880 €23 997 €13 060 €+3,5 %
201942 424 €1 534 €28 162 €12 106 €16 056 €7 486 €+3,6 %
201841 794 €1 453 €18 259 €10 572 €7 687 €5 885 €+3,5 %
201718 189 €2 775 €9 945 €9 119 €826 €4 243 €+15,3 %
201622 155 €1 265 €2 374 €6 344 €−3 970 €4 393 €+5,7 %
20158 857 €80 €1 319 €5 080 €−3 761 €3 142 €+0,9 %

Riziko: zaplatí ODPADY TATRY?

ODPADY TATRY a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom ODPADY TATRY z rokov 2024 až 2025.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202415. 5. 2024

História firmy ODPADY TATRY

Dátum vzniku ODPADY TATRY je 27. 8. 2015, teda pred 11 rokmi. Skoršie obchodné meno: JK & MP business company, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/31853/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 8 857 € · majetok 1 319 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120116053
  4. Nový spoločník: Michal PjatekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Zmena obchodného menaPredtým JK & MP business company, s.r.o., odvtedy ODPADY TATRY, s. r. o.
  6. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Školský internát, Karpatská 9, Poprad. Firma vznikla 27. 8. 2015.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 52 851 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ODPADY TATRY

  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve.
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve.
  • Čistenie kanalizačných systémov.
  • Diagnostika kanalizačných potrubí.
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom.
  • Prípravné práce k realizácii stavby.
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien.
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod).
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla.
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla.
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

ODPADY TATRY v odvetví lesníctvo a ťažba dreva

ODPADY TATRY je v registri v odvetví Lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02), činnosť služby poskytované v lesníctve. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 24 499 € (3 558 závierok), ODPADY TATRY má 52 851 €, čo je 2,2-násobok mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 322 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ODPADY TATRY 34. z 68.

V odvetví v okrese Poprad322aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou3 558Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia24 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+15,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ODPADY TATRY, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Poprad ›

Sídlo ODPADY TATRY: Vysoké Tatry

ODPADY TATRY sídli na adrese Vyšné Hágy 23039, 059 84 Vysoké Tatry, okres Poprad. V obci Vysoké Tatry je 1 059 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 231. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Vysoké Tatry1 059aktívnych
Subjektov v okrese Poprad17 231aktívnych
V tom istom odvetví322okres Poprad
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Vysoké Tatry: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›

ODPADY TATRY: IČO, sídlo a základné údaje

ODPADY TATRY, s. r. o. (IČO 48280011) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vysoké Tatry, okres Poprad. Dátum vzniku je 27. 8. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Michal Pjatek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 52 851 € a výsledok hospodárenia +3 113 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSlužby poskytované v lesníctve (SK NACE 0240)
Základné imanie5 000 €
Vznik27. 8. 2015
Skoršie názvyJK & MP business company, s.r.o.
ObecVysoké Tatry
OkresOkres Poprad
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02) ODPADY TATRY, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 52 851 €, typická firma odvetvia 24 499 €, čo je 2,2-násobok mediánu (medián z 3 558 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Lesníctvo a ťažba dreva: tržby a mzdy ›Lesníctvo a ťažba dreva v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›

Sieť prepojení firmy ODPADY TATRY

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ODPADY TATRY

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ODPADY TATRY

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
  • Končiace zmluvy236zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 880 tis. €
  • Výhry konkurentov76firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 36 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v obci Vysoké Tatrytypický nepokrytý dopyt 251 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Vysoké Tatry

GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s.Národný ústav detskej tuberkulózy a…DOMÉNA, s.r.o.KÚPELE NOVÝ SMOKOVEC, a.s.BODOS, s.r.o.Všetky firmy v obci Vysoké Tatry ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 02.40) v okrese Poprad

LES - OV, spol. s r.o.Vbau1 s.r.o.Waldtransport Slovakia s.r.o.LIGNUMIMEX s.r.o.SIMLES s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk