D1 Leasing (30), s. r. o.
Senec · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
3 312 €tržby 2025 ▲ 2 %+523 €zisk 2025aktívna 11 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -19 €
- 16 : tržby 15 120 €, výsledok hospodárenia 9 050 €
- 17 : tržby 7 200 €, výsledok hospodárenia 4 085 €
- 18 : tržby 7 200 €, výsledok hospodárenia 4 827 €
- 19 : tržby 5 460 €, výsledok hospodárenia -265 €
- 20 : tržby 674 €, výsledok hospodárenia -794 €
- 21 : tržby 2 659 €, výsledok hospodárenia 924 €
- 22 : tržby 2 351 €, výsledok hospodárenia 163 €
- 23 : tržby 2 718 €, výsledok hospodárenia 87 €
- 24 : tržby 3 250 €, výsledok hospodárenia 458 €
- 25 : tržby 3 312 €, výsledok hospodárenia 523 €
D1 Leasing (30), s. r. o. (IČO 48264881) mala v roku 2025 tržby 3 312 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci D1 Leasing (30)
V roku 2025 mala D1 Leasing (30) priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konatelia D1 Leasing (30)
Podľa Registra právnických osôb konajú za D1 Leasing (30) 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločníci D1 Leasing (30)
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Haibing DONG98,0 %
- Friends of Hebei, s.r.o.2,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Haibing DONGod 28. 9. 2016 | 58 800 € | 98,0 % |
| Friends of Hebei, s.r.o.od 20. 1. 2021 | 1 200 € | 2,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok D1 Leasing (30)
Za rok 2025 má D1 Leasing (30) v závierke tržby 3 312 €, o 1,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +523 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 15 120 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát D1 Leasing (30)
Najvyššie tržby: rok 2016, 15 120 €. Najnižšie: rok 2020, 674 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 3 312 € |
| 2024 | 3 250 € |
| 2023 | 2 718 € |
| 2022 | 2 351 € |
| 2021 | 2 659 € |
| 2020 | 674 € |
| 2019 | 5 460 € |
| 2018 | 7 200 € |
| 2017 | 7 200 € |
| 2016 | 15 120 € |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 3 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: 19 039 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 523 € |
| 2024 | 458 € |
| 2023 | 87 € |
| 2022 | 163 € |
| 2021 | 924 € |
| 2020 | −794 € |
| 2019 | −265 € |
| 2018 | 4 827 € |
| 2017 | 4 085 € |
| 2016 | 9 050 € |
| 2015 | −19 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- D1 Leasing (30)
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +15,8 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | D1 Leasing (30) | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +15,8 % | +8,4 % |
| 2024 | +14,1 % | +4,9 % |
| 2023 | +3,2 % | +3,1 % |
| 2022 | +6,9 % | +2,7 % |
| 2021 | +34,7 % | +3,0 % |
| 2020 | — | +2,5 % |
| 2019 | −4,9 % | +2,2 % |
| 2018 | +67,0 % | +2,5 % |
| 2017 | +56,7 % | +4,0 % |
| 2016 | +59,9 % | +4,3 % |
| 2015 | — | +4,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 9 rokov, najviac v roku 2021 (+294,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +1,9 % |
| 2024 | +19,6 % |
| 2023 | +15,6 % |
| 2022 | −11,6 % |
| 2021 | +294,5 % |
| 2020 | −87,7 % |
| 2019 | −24,2 % |
| 2018 | 0,0 % |
| 2017 | −52,4 % |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha D1 Leasing (30)
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 206 575 €, vlastné imanie 79 038 € a záväzky 127 537 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 206 575 € | 79 038 € | 127 537 € |
| 2024 | 206 011 € | 78 516 € | 127 495 € |
| 2023 | 205 185 € | 78 058 € | 127 127 € |
| 2022 | 206 864 € | 77 971 € | 128 893 € |
| 2021 | 205 829 € | 77 809 € | 128 020 € |
| 2020 | 204 057 € | 76 885 € | 127 172 € |
| 2019 | 207 896 € | 77 680 € | 130 216 € |
| 2018 | 206 708 € | 77 944 € | 128 764 € |
| 2017 | 207 894 € | 73 117 € | 134 777 € |
| 2016 | 298 731 € | 69 032 € | 229 699 € |
| 2015 | 4 982 € | 4 982 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok D1 Leasing (30) (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 312 € | 523 € | 206 575 € | 79 038 € | 127 537 € | 2 112 € | +15,8 % |
| 2024 | 3 250 € | 458 € | 206 011 € | 78 516 € | 127 495 € | 2 050 € | +14,1 % |
| 2023 | 2 718 € | 87 € | 205 185 € | 78 058 € | 127 127 € | 1 758 € | +3,2 % |
| 2022 | 2 351 € | 163 € | 206 864 € | 77 971 € | 128 893 € | 1 391 € | +6,9 % |
| 2021 | 2 659 € | 924 € | 205 829 € | 77 809 € | 128 020 € | 2 159 € | +34,7 % |
| 2020 | 674 € | −794 € | 204 057 € | 76 885 € | 127 172 € | 424 € | −117,8 % |
| 2019 | 5 460 € | −265 € | 207 896 € | 77 680 € | 130 216 € | 5 460 € | −4,9 % |
| 2018 | 7 200 € | 4 827 € | 206 708 € | 77 944 € | 128 764 € | 7 200 € | +67,0 % |
| 2017 | 7 200 € | 4 085 € | 207 894 € | 73 117 € | 134 777 € | 6 000 € | +56,7 % |
| 2016 | 15 120 € | 9 050 € | 298 731 € | 69 032 € | 229 699 € | 12 048 € | +59,9 % |
| 2015 | — | −19 € | 4 982 € | 4 982 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí D1 Leasing (30)?
Peniaze od štátu: D1 Leasing (30)
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy D1 Leasing (30)
Dátum vzniku D1 Leasing (30) je 15. 8. 2015, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/105721/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120127515
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015majetok 4 982 €
- Nový štatutár: Yuxin SUNKonateľ
- Nový spoločník: Friends of Hebei, s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Haibing DONGSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 3 312 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti D1 Leasing (30)
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- administratívne služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
D1 Leasing (30) v odvetví administratívne a kancelárske služby
D1 Leasing (30) je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 358 závierok), D1 Leasing (30) má 3 312 €, čo je 8 % mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 2 229 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je D1 Leasing (30) 810. z 894.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 406 €; 10 % firiem má viac než 392 550 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 694 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 406 € |
| 10 % firiem má viac než | 392 550 € |
| D1 Leasing (30) | 3 312 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- D1 Leasing (30)
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby D1 Leasing (30) s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | D1 Leasing (30) | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 3 312 € | 42 000 € |
| 2024 | 3 250 € | 39 518 € |
| 2023 | 2 718 € | 40 738 € |
| 2022 | 2 351 € | 39 912 € |
| 2021 | 2 659 € | 35 907 € |
| 2020 | 674 € | 34 318 € |
| 2019 | 5 460 € | 37 023 € |
| 2018 | 7 200 € | 36 740 € |
| 2017 | 7 200 € | 34 290 € |
| 2016 | 15 120 € | 31 967 € |
| 2015 | — | 31 304 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| D1 Leasing (30) | 3 312 € |
|---|---|
| medián okresu Senec | 38 993 € |
| medián kraja | 45 179 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- HM ceramica s.r.o.Zohor · tržby 7 291 € (2024)
- Lomir s. r. o.Komárno · tržby 7 287 € (2025)
- PLASTICCLINIC s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 7 285 € (2025)
- Kľúčik, s. r. o.Veľký Biel · tržby 7 283 € (2025)
- ACTIVI Asset Management s. r. o.Vyšný Kubín · tržby 7 279 € (2025)
- VIA ANIMA s.r.o.Komárno · tržby 7 270 € (2025)
- Simple Zet s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 7 270 € (2018)
- SGJ s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 7 270 € (2025)
- JMG EUROPE s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 7 268 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb D1 Leasing (30), posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo D1 Leasing (30): Senec
D1 Leasing (30) sídli na adrese Diaľničná cesta 22B, 903 01 Senec, okres Senec. V obci Senec je 6 755 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 364. Na tej istej adrese je zapísaných 180 aktívnych subjektov.
Senec: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
D1 Leasing (30): IČO, sídlo a základné údaje
D1 Leasing (30), s. r. o. (IČO 48264881) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senec, okres Senec. Dátum vzniku je 15. 8. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutármi sú Haibing DONG, Ing. Jana Čarnogurská a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 312 € a výsledok hospodárenia +523 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 60 000 € |
| Vznik | 15. 8. 2015 |
| Obec | Senec |
| Okres | Okres Senec |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) D1 Leasing (30), s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 3 312 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 358 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senec ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›
Sieť prepojení firmy D1 Leasing (30)
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu D1 Leasing (30)
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu D1 Leasing (30)
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 111 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Senectypický nepokrytý dopyt 5,9 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 257 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 191 zmlúv za 3 roky · 4 701 342 € · naposledy 9. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava759 zmlúv za 3 roky · 35 855 690 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 907 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
IPEC (s), spol. s r. o.IPEC (l), spol. s r.o.IPEC (r), spol. s r.o.D1 Expo-Business Centrum, spol. s r.o.IPEC - FoH, s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Senec
Scania Slovakia s.r.o.Volvo Group Slovakia, s.r.o.DHL Exel Slovakia, s. r. o.Daimler Truck & Bus Slovakia s.r.o.Tomra Sorting s. r. o.Všetky firmy v obci Senec ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Senec
D&D Energy s.r.o.ARDC s. r. o.VS_truckscout s. r. o.Amplio s.r.o.Luxury Garage s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.