VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Popals s.r.o.

Nové Zámky

96 530 €tržby 2019 ▲ 169 %−12 584 €strata 2019

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 22. 5. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

96 530 €tržby 2019 ▲ 169 %
−12 584 €strata 2019
  1. 15 : tržby 211 €, výsledok hospodárenia -904 €
  2. 16 : tržby 17 670 €, výsledok hospodárenia 17 710 €
  3. 17 : tržby 23 635 €, výsledok hospodárenia 9 910 €
  4. 18 : tržby 35 868 €, výsledok hospodárenia -777 €
  5. 19 : tržby 96 530 €, výsledok hospodárenia -12 584 €
  6. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -143 419 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Popals s.r.o. (IČO 48260878), sídlo Nové Zámky, je v registri zapísaná od 1. 8. 2015 do 22. 5. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.

Prejsť na časť profilu 10

Ľudia a vlastníci Popals

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok Popals

Za rok 2019 má Popals v závierke tržby 96 530 €, o 169,1 % viac než v roku 2018, a výsledok hospodárenia −12 584 €. Závierky máme za 6 rokov (2015 až 2020), najvyššie tržby sú z roku 2019: 96 530 €.

Tržby 201997 tis. €▲ +169,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2019−13 tis. €strata
Majetok (aktíva) 20201,38 mil. €
Vlastné imanie 2020−115 tis. €
Záväzky 20201,50 mil. €108,3 % majetku
Pridaná hodnota 2020−2 164 €
Zisková marža 2019−13,0 %medián odvetvia +1,5 %
Súčet výsledkov za 6 rokov−130 tis. €2015 až 2020

Výkaz ziskov a strát Popals

Súvaha Popals

Všetky čísla zo závierok Popals (6 rokov)
Čísla zo závierok Popals po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2020—−143 419 €1 383 264 €−115 065 €1 498 329 €−2 164 €—
201996 530 €−12 584 €1 530 337 €18 354 €1 511 983 €−160 €−13,0 %
201835 868 €−777 €1 457 876 €30 938 €1 426 938 €9 759 €−2,2 %
201723 635 €9 910 €927 237 €31 716 €895 521 €23 031 €+41,9 %
201617 670 €17 710 €1 345 270 €21 806 €1 323 464 €13 321 €+100,2 %
2015211 €−904 €5 296 €4 096 €1 200 €−705 €−428,4 %

Riziko: zaplatí Popals?

Peniaze od štátu: Popals

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Popals

Dátum vzniku Popals je 1. 8. 2015. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/56569/N
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 211 € · majetok 5 296 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020Závierok máme 6.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Popals v odvetví veľkoobchod

Popals je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46). Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 120 401 € (15 951 závierok), Popals má 96 530 €, čo je 80 % mediánu. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 1 257 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Popals 213. z 429.

V odvetví v okrese Nové Zámky1 257aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou15 951Slovensko, rok 2019
Medián tržieb odvetvia120 tis. €rok 2019
Medián ziskovej marže+1,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Popals, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Nové Zámky ›

Sídlo Popals: Nové Zámky

Popals sídli na adrese Bitúnková 13, 940 02 Nové Zámky, okres Nové Zámky. V obci Nové Zámky je 6 455 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 162. Na tej istej adrese je zapísaných 233 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Nové Zámky6 455aktívnych
Subjektov v okrese Nové Zámky22 162aktívnych
V tom istom odvetví1 257okres Nové Zámky
Na tej istej adrese233aktívnych subjektov

Nové Zámky: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›

Popals: IČO, sídlo a základné údaje

Popals s.r.o. (IČO 48260878) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 1. 8. 2015, zánik je v registri zapísaný ku dňu 22. 5. 2025, po 9 rokoch. Za rok 2019 sú v závierke tržby 96 530 € a výsledok hospodárenia −12 584 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 46190
Vznik1. 8. 2015
Zánik22. 5. 2025
ObecNové Zámky
OkresOkres Nové Zámky
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Popals

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Popals

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Popals

  • Tendre27súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 10 tis. €
  • Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy91zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
  • Výhry konkurentov193firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Nové Zámkytypický nepokrytý dopyt 10,6 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Nové Zámky

COOP Jednota Nové Zámky, spotrebné družstvoOSRAM, a.s.tk accelis Materials Slovakia s. r. o.CIKAUTXO SK s.r.o.FIRSTIN, s.r.o.Všetky firmy v obci Nové Zámky ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Nové Zámky

AMBRA drogéria, s.r.o.GIGANT Slovakia s.r.o.DASYM, s.r.o.AUROVEA s.r.o.ELIM-ELEKTRO s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk