VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

GRUND OIL s.r.o.

Vranov nad Topľou · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu

3 259 064 €tržby 2025 ▼ 5 %+15 912 €zisk 2025

aktívna 11 rokov12 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

3 259 064 €tržby 2025 ▼ 5 %
+15 912 €zisk 2025
  1. 15 : tržby 25 038 €, výsledok hospodárenia 12 781 €
  2. 16 : tržby 1 068 817 €, výsledok hospodárenia 24 292 €
  3. 17 : tržby 2 385 276 €, výsledok hospodárenia 73 022 €
  4. 18 : tržby 2 464 017 €, výsledok hospodárenia 46 665 €
  5. 19 : tržby 2 581 028 €, výsledok hospodárenia 43 110 €
  6. 20 : tržby 2 506 938 €, výsledok hospodárenia 42 001 €
  7. 21 : tržby 2 626 565 €, výsledok hospodárenia 23 953 €
  8. 22 : tržby 3 131 032 €, výsledok hospodárenia 141 €
  9. 23 : tržby 3 162 214 €, výsledok hospodárenia 23 170 €
  10. 24 : tržby 3 425 987 €, výsledok hospodárenia 33 220 €
  11. 25 : tržby 3 259 064 €, výsledok hospodárenia 15 912 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

GRUND OIL s.r.o. (IČO 48256871) mala v roku 2025 tržby 3 259 064 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci GRUND OIL

V roku 2025 mala GRUND OIL priemerne 12 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 275 090 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 360 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Veľkoobchod a maloobchod v okrese Vranov nad Topľou bola v roku 2025 1 251 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia GRUND OIL

Podľa Registra právnických osôb konajú za GRUND OIL 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločníci GRUND OIL

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch GRUND OIL
Podiely spoločníkov na vkladoch GRUND OIL Ing. Jozef Tarkanič 60,0 %, Mgr. Martina Zubková 40,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Jozef Tarkanič: 3 000 €, 60,0 %Mgr. Martina Zubková: 2 000 €, 40,0 %60,0 % najväčší podiel
  • Ing. Jozef Tarkanič60,0 %
  • Mgr. Martina Zubková40,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Jozef Tarkaničod 17. 11. 2021 3 000 €60,0 %
Mgr. Martina Zubkováod 17. 11. 2021 2 000 €40,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok GRUND OIL

Za rok 2025 má GRUND OIL v závierke tržby 3 259 064 €, o 4,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +15 912 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 3 425 987 €.

Tržby 20253,26 mil. €▼ −4,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202516 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025766 tis. €
Vlastné imanie 2025319 tis. €
Záväzky 2025446 tis. €58,3 % majetku
Pridaná hodnota 2025369 tis. €
Zisková marža 2025+0,5 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 11 rokov338 tis. €2015 až 2025

Výkaz ziskov a strát GRUND OIL

Súvaha GRUND OIL

Všetky čísla zo závierok GRUND OIL (11 rokov)
Čísla zo závierok GRUND OIL po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20253 259 064 €15 912 €766 408 €319 212 €446 434 €369 459 €+0,5 %
20243 425 987 €33 220 €751 338 €306 520 €438 942 €367 156 €+1,0 %
20233 162 214 €23 170 €769 981 €276 470 €482 081 €339 222 €+0,7 %
20223 131 032 €141 €774 862 €253 441 €504 164 €293 698 €0,0 %
20212 626 565 €23 953 €817 570 €254 253 €540 779 €318 872 €+0,9 %
20202 506 938 €42 001 €863 682 €231 301 €604 288 €319 469 €+1,7 %
20192 581 028 €43 110 €916 801 €203 191 €679 963 €298 861 €+1,7 %
20182 464 017 €46 665 €864 696 €160 746 €703 950 €289 193 €+1,9 %
20172 385 276 €73 022 €926 283 €114 603 €811 680 €273 615 €+3,1 %
20161 068 817 €24 292 €900 596 €42 073 €858 523 €105 711 €+2,3 %
201525 038 €12 781 €121 986 €17 781 €104 205 €16 732 €+51,0 %

Riziko: zaplatí GRUND OIL?

GRUND OIL a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 8 zmlúv s dodávateľom GRUND OIL v objeme 20 015 € z rokov 2016 až 2023. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou: 20 015 € v 8 zmluvách.

Zmluvy so štátom8Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv20 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201630. 7. 2016

História firmy GRUND OIL

Dátum vzniku GRUND OIL je 31. 7. 2015, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/32535/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 25 038 € · majetok 121 986 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120110421
  4. Nový štatutár: Ing. Jozef TarkaničKonateľ
  5. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou. Firma vznikla 31. 7. 2015.
  6. Nový spoločník: Mgr. Martina ZubkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 3 259 064 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti GRUND OIL

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Skladovanie
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok.
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prevádzkovanie verejných WC
  • Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

GRUND OIL v odvetví veľkoobchod

GRUND OIL je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 138 877 € (14 214 závierok), GRUND OIL má 3 259 064 €, čo je 23-násobok mediánu. V okrese Vranov nad Topľou je v tomto odvetví 267 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GRUND OIL 5. z 80.

V odvetví v okrese Vranov nad Topľou267aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 214Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GRUND OIL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Vranov nad Topľou ›

Sídlo GRUND OIL: Vranov nad Topľou

GRUND OIL sídli na adrese Kalinčiakova 871/6, 093 01 Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou. V obci Vranov nad Topľou je 3 619 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 966. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Vranov nad Topľou3 619aktívnych
Subjektov v okrese Vranov nad Topľou9 966aktívnych
V tom istom odvetví267okres Vranov nad Topľou
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Vranov nad Topľou: obyvatelia a dáta ›Okres Vranov nad Topľou ›Adresár firiem v okrese Vranov nad Topľou ›

GRUND OIL: IČO, sídlo a základné údaje

GRUND OIL s.r.o. (IČO 48256871) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou. Dátum vzniku je 31. 7. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutármi sú Ing. Andrea Hittmárová a Ing. Jozef Tarkanič. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 259 064 € a výsledok hospodárenia +15 912 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619)
Základné imanie5 000 €
Vznik31. 7. 2015
ObecVranov nad Topľou
OkresOkres Vranov nad Topľou
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) GRUND OIL s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 3 259 064 €, typická firma odvetvia 138 877 €, čo je 23-násobok mediánu (medián z 14 214 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Vranov nad Topľou ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Vranov nad Topľou ›

Sieť prepojení firmy GRUND OIL

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu GRUND OIL

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu GRUND OIL

  • Tendre33súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 17 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy89zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 200 €
  • Výhry konkurentov197firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 200 €
  • Diery na trhu15odvetví chýba v meste Vranov nad Topľoutypický nepokrytý dopyt 465 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

GRUND VRANOV N.T., s.r.o.SPB09, s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Vranov nad Topľou

STD DONIVO a.s.COOP Jednota, Vranov nad Topľou, spotrebné…Vranovská nemocnica, a.s.DMJ MARKET, s.r.o.UNIMONT - VMS, s.r.o.Všetky firmy v obci Vranov nad Topľou ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Vranov nad Topľou

NNT, s. r. o.DAVIN s.r.o.JAVETA s.r.o.Cappon Brand s.r.o.METALMONT PH s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk