VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

erealitka.sk, s. r. o.

Bratislava - Čunovo · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností

51 851 €tržby 2025+46 521 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

51 851 €tržby 2025
+46 521 €zisk 2025
  1. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -347 €
  2. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 347 €
  3. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 959 €
  4. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -234 €
  5. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  6. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  7. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -112 €
  8. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  9. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  10. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
  11. 25 : tržby 51 851 €, výsledok hospodárenia 46 521 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

erealitka.sk, s. r. o. (IČO 48256064) mala v roku 2025 tržby 51 851 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci erealitka.sk

erealitka.sk má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.

Konateľ erealitka.sk

Podľa Registra právnických osôb koná za erealitka.sk 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Spoločník erealitka.sk

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch erealitka.sk
Podiely spoločníkov na vkladoch erealitka.sk Mgr. Lenka Mokrá 100,0 %. Spolu 5 000 €. Mgr. Lenka Mokrá: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mgr. Lenka Mokrá100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Lenka Mokráod 13. 8. 2015 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok erealitka.sk

Za rok 2025 má erealitka.sk v závierke tržby 51 851 €, a výsledok hospodárenia +46 521 €.

Tržby 202552 tis. €
Výsledok hospodárenia 202547 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202552 tis. €
Vlastné imanie 202547 tis. €
Záväzky 20255 290 €10,1 % majetku
Pridaná hodnota 202552 tis. €
Zisková marža 2025+89,7 %medián odvetvia +8,8 %
Súčet výsledkov za 11 rokov41 tis. €2015 až 2025

Výkaz ziskov a strát erealitka.sk

Súvaha erealitka.sk

Všetky čísla zo závierok erealitka.sk (11 rokov)
Čísla zo závierok erealitka.sk po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202551 851 €46 521 €52 331 €47 041 €5 290 €51 730 €+89,7 %
2024—−340 €860 €520 €340 €——
2023—0 €860 €860 €———
2022—0 €860 €860 €———
2021—−112 €860 €860 €—−100 €—
2020——972 €972 €———
2019——972 €492 €480 €——
2018—−234 €3 897 €492 €3 405 €−234 €—
2017—−2 959 €3 751 €346 €3 405 €−348 €—
2016—−1 347 €3 785 €3 305 €480 €−863 €—
2015—−347 €4 723 €4 653 €70 €−319 €—

Riziko: zaplatí erealitka.sk?

Peniaze od štátu: erealitka.sk

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy erealitka.sk

Dátum vzniku erealitka.sk je 13. 8. 2015, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/105664/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015majetok 4 723 €
  3. Nový spoločník: Mgr. Lenka MokráSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Prvé tržby po 10 rokoch bez tržiebZa rok 2025 firma vykázala 51 851 €.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 51 851 €.
  6. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120126272

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti erealitka.sk

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností (realitná činnosť)
  • Obstarávateľská činnosť spojená so správou nehnuteľností
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom
  • Vydavateľská činnosť
  • Fotografické práce
  • Reklamné a marketingové služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

erealitka.sk v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

erealitka.sk je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 441 € (16 643 závierok), erealitka.sk má 51 851 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 1 383 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je erealitka.sk 344. z 793.

V odvetví v okrese Bratislava V1 383aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 643Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb erealitka.sk, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Bratislava V ›

Sídlo erealitka.sk: Bratislava - Čunovo

erealitka.sk sídli na adrese Ibišteková 11, 851 10 Bratislava-Čunovo, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Čunovo je 382 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 222.

Subjektov v obci Bratislava - Čunovo382aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 222aktívnych
V tom istom odvetví1 383okres Bratislava V

Bratislava - Čunovo: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

erealitka.sk: IČO, sídlo a základné údaje

erealitka.sk, s. r. o. (IČO 48256064) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Čunovo, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 13. 8. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Gabriel Sobota. Za rok 2025 sú v závierke tržby 51 851 € a výsledok hospodárenia +46 521 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831)
Základné imanie5 000 €
Vznik13. 8. 2015
ObecBratislava - Čunovo
OkresOkres Bratislava V
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) erealitka.sk, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 51 851 €, typická firma odvetvia 45 441 € (medián z 16 643 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy erealitka.sk

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu erealitka.sk

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu erealitka.sk

  • Tendre139súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
  • Končiace zmluvy24zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 17 tis. €
  • Výhry konkurentov540firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 327 tis. €
  • Diery na trhu8odvetví chýba v obci Bratislava - Čunovotypický nepokrytý dopyt 399 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Čunovo

GARDENMANIA s.r.o.STEVAN, spol. s r.o.GAZEL s. r. o.CanTechnology, s.r.o.Revaro s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Čunovo ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Bratislava V

Pepso s. r. o.DEAL ADVISOR s. r. o.PAND, s.r.o.Vápenice, s. r. o.UNIQA Real III, spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk