VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

FAIZA s. r. o.

Malacky · Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti

117 344 €tržby 2025 ▲ 18 %+4 109 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

117 344 €tržby 2025 ▲ 18 %
+4 109 €zisk 2025
  1. 15 : tržby 12 680 €, výsledok hospodárenia 9 569 €
  2. 16 : tržby 41 042 €, výsledok hospodárenia 26 994 €
  3. 17 : tržby 45 809 €, výsledok hospodárenia 13 832 €
  4. 18 : tržby 49 787 €, výsledok hospodárenia -11 971 €
  5. 19 : tržby 46 350 €, výsledok hospodárenia 90 €
  6. 20 : tržby 43 657 €, výsledok hospodárenia -1 367 €
  7. 21 : tržby 81 327 €, výsledok hospodárenia 5 866 €
  8. 22 : tržby 94 456 €, výsledok hospodárenia 10 089 €
  9. 23 : tržby 97 814 €, výsledok hospodárenia 4 401 €
  10. 24 : tržby 99 867 €, výsledok hospodárenia 1 590 €
  11. 25 : tržby 117 344 €, výsledok hospodárenia 4 109 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

FAIZA s. r. o. (IČO 48254258) mala v roku 2025 tržby 117 344 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci FAIZA

V roku 2025 mala FAIZA priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2018 boli 48 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2018 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 29. 9. 2026.

Konateľ FAIZA

Podľa Registra právnických osôb koná za FAIZA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločník FAIZA

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok FAIZA

Za rok 2025 má FAIZA v závierke tržby 117 344 €, o 17,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 109 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 117 344 €.

Tržby 2025117 tis. €▲ +17,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20254 109 €zisk
Majetok (aktíva) 202568 tis. €
Vlastné imanie 202568 tis. €
Záväzky 2025−427 €-0,6 % majetku
Pridaná hodnota 20254 213 €
Zisková marža 2025+3,5 %medián odvetvia +9,7 %
Súčet výsledkov za 11 rokov63 tis. €2015 až 2025

Výkaz ziskov a strát FAIZA

Súvaha FAIZA

Všetky čísla zo závierok FAIZA (11 rokov)
Čísla zo závierok FAIZA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025117 344 €4 109 €67 775 €68 202 €−427 €4 213 €+3,5 %
202499 867 €1 590 €63 802 €64 092 €−290 €1 654 €+1,6 %
202397 814 €4 401 €62 540 €62 502 €38 €4 438 €+4,5 %
202294 456 €10 089 €58 166 €58 101 €65 €9 389 €+10,7 %
202181 327 €5 866 €48 207 €48 013 €194 €5 969 €+7,2 %
202043 657 €−1 367 €42 590 €42 146 €444 €−567 €−3,1 %
201946 350 €90 €43 957 €43 513 €444 €182 €+0,2 %
201849 787 €−11 971 €49 105 €43 422 €5 683 €−10 978 €−24,0 %
201745 809 €13 832 €64 404 €55 395 €9 009 €17 809 €+30,2 %
201641 042 €26 994 €46 764 €41 563 €5 201 €34 714 €+65,8 %
201512 680 €9 569 €17 518 €14 569 €2 949 €12 301 €+75,5 %

Riziko: zaplatí FAIZA?

Peniaze od štátu: FAIZA

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy FAIZA

Dátum vzniku FAIZA je 21. 8. 2015, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/121977/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 12 680 € · majetok 17 518 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120116625
  4. Nový spoločník: František HorváthSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 117 344 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti FAIZA

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod )
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Reklamné a marketingové služby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Počítačové služby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
  • Vedenie účtovníctva
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Fotografické služby
  • Textilná výroba
  • Odevná výroba

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

FAIZA v odvetví informačné služby

FAIZA je v registri v odvetví Informačné služby (SK NACE 63), činnosť počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 381 € (2 076 závierok), FAIZA má 117 344 €, čo je 2,3-násobok mediánu. V okrese Malacky je v tomto odvetví 103 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FAIZA 4. z 19.

V odvetví v okrese Malacky103aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 076Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia51 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+9,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FAIZA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Malacky ›

Sídlo FAIZA: Malacky

FAIZA sídli na adrese Cesta Mládeže 5890/16C, 901 01 Malacky, okres Malacky. V obci Malacky je 4 208 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 504.

Subjektov v obci Malacky4 208aktívnych
Subjektov v okrese Malacky14 504aktívnych
V tom istom odvetví103okres Malacky

Malacky: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›

FAIZA: IČO, sídlo a základné údaje

FAIZA s. r. o. (IČO 48254258) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malacky, okres Malacky. Dátum vzniku je 21. 8. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutárom je František Horváth. Za rok 2025 sú v závierke tržby 117 344 € a výsledok hospodárenia +4 109 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePočítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310)
Základné imanie5 000 €
Vznik21. 8. 2015
ObecMalacky
OkresOkres Malacky
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví informačné služby (SK NACE 63) FAIZA s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 117 344 €, typická firma odvetvia 51 381 €, čo je 2,3-násobok mediánu (medián z 2 076 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Malacky ›Informačné služby: tržby a mzdy ›Informačné služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Malacky ›

Sieť prepojení firmy FAIZA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu FAIZA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu FAIZA

  • Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 998 tis. €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy79zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 13 tis. €
  • Výhry konkurentov48firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 133 tis. €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Malackytypický nepokrytý dopyt 268 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Malacky

IKEA Components s.r.o.IKEA Industry Slovakia s. r. o.Sisecam Automotive Slovakia s.r.o.STAVMAT STAVEBNINY, s.r.o.Snop Automotive Malacky, a. s.Všetky firmy v obci Malacky ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 63.11) v okrese Malacky

PDFix, s.r.o.CUT IT s. r. o.LUKAS WEL s. r. o.Letorast, s.r.o.Lukacheck s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk