CON-ing, spol. s r.o.
Bratislava - Ružinov · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
106 653 €tržby 2025 ▼ 42 %+7 728 €zisk 2025aktívna 11 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 16 : tržby 3 000 €, výsledok hospodárenia 2 340 €
- 17 : tržby 6 003 €, výsledok hospodárenia 1 370 €
- 18 : tržby 1 260 749 €, výsledok hospodárenia 4 951 €
- 19 : tržby 557 612 €, výsledok hospodárenia 3 922 €
- 20 : tržby 337 251 €, výsledok hospodárenia 3 909 €
- 21 : tržby 285 052 €, výsledok hospodárenia -115 238 €
- 22 : tržby 209 806 €, výsledok hospodárenia 9 919 €
- 23 : tržby 225 724 €, výsledok hospodárenia 513 €
- 24 : tržby 183 672 €, výsledok hospodárenia 8 281 €
- 25 : tržby 106 653 €, výsledok hospodárenia 7 728 €
CON-ing, spol. s r.o. (IČO 48250376) mala v roku 2025 tržby 106 653 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci CON-ing
V roku 2025 mala CON-ing priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 23 798 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 23 798 € | 17 400 € |
| 2024 | — | 23 808 € | 17 400 € |
| 2023 | — | 23 641 € | 17 400 € |
| 2022 | — | 29 604 € | 21 800 € |
| 2021 | — | 33 814 € | 24 900 € |
| 2020 | — | 23 961 € | 17 920 € |
| 2019 | — | 33 607 € | 24 748 € |
| 2018 | — | 13 215 € | 9 732 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 73 % 17 400 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 6 294 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.
Konateľ CON-ing
Podľa Registra právnických osôb koná za CON-ing 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník CON-ing
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Peter Gula100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Peter Gulaod 29. 11. 2017 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok CON-ing
Za rok 2025 má CON-ing v závierke tržby 106 653 €, o 41,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +7 728 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 1 260 749 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát CON-ing
Najvyššie tržby: rok 2018, 1 260 749 €. Najnižšie: rok 2016, 3 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 106 653 € |
| 2024 | 183 672 € |
| 2023 | 225 724 € |
| 2022 | 209 806 € |
| 2021 | 285 052 € |
| 2020 | 337 251 € |
| 2019 | 557 612 € |
| 2018 | 1 260 749 € |
| 2017 | 6 003 € |
| 2016 | 3 000 € |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 1 roku z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: −72 305 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 7 728 € |
| 2024 | 8 281 € |
| 2023 | 513 € |
| 2022 | 9 919 € |
| 2021 | −115 238 € |
| 2020 | 3 909 € |
| 2019 | 3 922 € |
| 2018 | 4 951 € |
| 2017 | 1 370 € |
| 2016 | 2 340 € |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- CON-ing
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +7,2 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | CON-ing | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +7,2 % | +10,2 % |
| 2024 | +4,5 % | +6,5 % |
| 2023 | +0,2 % | +4,8 % |
| 2022 | +4,7 % | +4,2 % |
| 2021 | −40,4 % | +4,7 % |
| 2020 | +1,2 % | +4,0 % |
| 2019 | +0,7 % | +3,7 % |
| 2018 | +0,4 % | +4,3 % |
| 2017 | +22,8 % | +5,7 % |
| 2016 | +78,0 % | +5,6 % |
| 2015 | — | +4,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 8 rokov, najviac v roku 2017 (+100,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −41,9 % |
| 2024 | −18,6 % |
| 2023 | +7,6 % |
| 2022 | −26,4 % |
| 2021 | −15,5 % |
| 2020 | −39,5 % |
| 2019 | −55,8 % |
| 2018 | +20 902,0 % |
| 2017 | +100,1 % |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha CON-ing
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 191 674 €, vlastné imanie 17 695 € a záväzky 173 979 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 191 674 € | 17 695 € | 173 979 € |
| 2024 | 284 363 € | 9 966 € | 274 397 € |
| 2023 | 279 119 € | 1 686 € | 277 433 € |
| 2022 | 344 155 € | 1 173 € | 342 982 € |
| 2021 | 273 103 € | −63 746 € | 336 849 € |
| 2020 | 230 679 € | 51 492 € | 179 187 € |
| 2019 | 246 653 € | 47 583 € | 199 070 € |
| 2018 | 530 820 € | 13 661 € | 376 175 € |
| 2017 | 9 796 € | 8 710 € | 1 086 € |
| 2016 | 8 000 € | 7 340 € | 660 € |
| 2015 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok CON-ing (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 106 653 € | 7 728 € | 191 674 € | 17 695 € | 173 979 € | 48 509 € | +7,2 % |
| 2024 | 183 672 € | 8 281 € | 284 363 € | 9 966 € | 274 397 € | 64 505 € | +4,5 % |
| 2023 | 225 724 € | 513 € | 279 119 € | 1 686 € | 277 433 € | 47 366 € | +0,2 % |
| 2022 | 209 806 € | 9 919 € | 344 155 € | 1 173 € | 342 982 € | 68 858 € | +4,7 % |
| 2021 | 285 052 € | −115 238 € | 273 103 € | −63 746 € | 336 849 € | −82 601 € | −40,4 % |
| 2020 | 337 251 € | 3 909 € | 230 679 € | 51 492 € | 179 187 € | 61 744 € | +1,2 % |
| 2019 | 557 612 € | 3 922 € | 246 653 € | 47 583 € | 199 070 € | 61 404 € | +0,7 % |
| 2018 | 1 260 749 € | 4 951 € | 530 820 € | 13 661 € | 376 175 € | 33 987 € | +0,4 % |
| 2017 | 6 003 € | 1 370 € | 9 796 € | 8 710 € | 1 086 € | 1 954 € | +22,8 % |
| 2016 | 3 000 € | 2 340 € | 8 000 € | 7 340 € | 660 € | 3 000 € | +78,0 % |
| 2015 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí CON-ing?
CON-ing a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom CON-ing z roku 2020.
História firmy CON-ing
Dátum vzniku CON-ing je 20. 8. 2015, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/105811/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015majetok 5 000 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120138614
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica. Firma vznikla 20. 8. 2015.
- Nový spoločník: Mgr. Peter GulaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 106 653 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti CON-ing
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom - obstarávateľské služby spojené s prenájmom
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Správa bytového a nebytového fondu
- Údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Inžinierska činnosť v stavebníctve
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
CON-ing v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
CON-ing je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 724 € (13 613 závierok), CON-ing má 106 653 €, čo je 2,3-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 4 246 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je CON-ing 687. z 2 044.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 058 €, polovica do 46 724 €, tri štvrtiny do 116 000 €; 10 % firiem má viac než 406 395 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 488 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 058 € |
| medián | 46 724 € |
| horný kvartil | 116 000 € |
| 10 % firiem má viac než | 406 395 € |
| CON-ing | 106 653 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- CON-ing
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby CON-ing s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | CON-ing | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 106 653 € | 46 724 € |
| 2024 | 183 672 € | 42 174 € |
| 2023 | 225 724 € | 41 555 € |
| 2022 | 209 806 € | 40 572 € |
| 2021 | 285 052 € | 38 034 € |
| 2020 | 337 251 € | 36 000 € |
| 2019 | 557 612 € | 38 637 € |
| 2018 | 1 260 749 € | 37 016 € |
| 2017 | 6 003 € | 36 064 € |
| 2016 | 3 000 € | 34 199 € |
| 2015 | — | 33 447 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| CON-ing | 106 653 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 52 459 € |
| medián kraja | 48 904 € |
| medián Slovenska | 46 724 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BLUVARD s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 240 040 € (2025)
- JM - Popper, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 240 039 € (2025)
- EKOSYSTEM-SK s.r.o.Zvolen · tržby 240 000 € (2025)
- INOINVEST s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 240 000 € (2025)
- EU - TEX, s.r.o.Trenčín · tržby 239 906 € (2025)
- ITAL GROUP SK, s.r.o.Nitra · tržby 239 840 € (2025)
- Sun Consulting s.r.o., v konkurzeBratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 239 124 € (2017)
- Railexpert SK, s. r. o.Žilina · tržby 238 922 € (2025)
- JUNGLE PARK, s.r.o.Rosina · tržby 238 735 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb CON-ing, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›
Sídlo CON-ing: Bratislava - Ružinov
CON-ing sídli na adrese Mlynské nivy 48, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 860 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 361. Na tej istej adrese je zapísaných 35 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
CON-ing: IČO, sídlo a základné údaje
CON-ing, spol. s r.o. (IČO 48250376) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 20. 8. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Mgr. Peter Gula. Za rok 2025 sú v závierke tržby 106 653 € a výsledok hospodárenia +7 728 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 20. 8. 2015 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) CON-ing, spol. s r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 106 653 €, typická firma odvetvia 46 724 €, čo je 2,3-násobok mediánu (medián z 13 613 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy CON-ing
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu CON-ing
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu CON-ing
- Tendre32súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava618 zmlúv za 3 roky · 6 101 593 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR205 zmlúv za 3 roky · 9 061 938 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 072 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
alug s. r. o.alug group s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava II
IBM Slovensko, spol. s r.o. - v slovenskom…COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvoAccenture, s.r.o.1. Deliace centrum, s. r. o.Gotion EMEA Holding s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.