VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

METIN s.r.o.

Dunajská Lužná · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu

24 081 €tržby 2022 ▲ 201 %+18 978 €zisk 2022

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 11. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

24 081 €tržby 2022 ▲ 201 %
+18 978 €zisk 2022
  1. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -48 €
  2. 16 : tržby 2 448 €, výsledok hospodárenia 1 219 €
  3. 17 : tržby 32 500 €, výsledok hospodárenia 25 572 €
  4. 18 : tržby 30 000 €, výsledok hospodárenia 18 823 €
  5. 19 : tržby 33 010 €, výsledok hospodárenia 22 578 €
  6. 20 : tržby 35 500 €, výsledok hospodárenia 22 085 €
  7. 21 : tržby 8 001 €, výsledok hospodárenia -853 €
  8. 22 : tržby 24 081 €, výsledok hospodárenia 18 978 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

METIN s.r.o. (IČO 48230090), sídlo Dunajská Lužná, je v registri zapísaná od 19. 8. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 12. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci METIN

osobné náklady v roku 2021 boli 8 854 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konateľ METIN

Podľa Registra právnických osôb koná za METIN 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník METIN

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok METIN

Za rok 2022 má METIN v závierke tržby 24 081 €, o 201,0 % viac než v roku 2021, a výsledok hospodárenia +18 978 €. Závierky máme za 8 rokov (2015 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2020: 35 500 €.

Tržby 202224 tis. €▲ +201,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202219 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2022117 tis. €
Vlastné imanie 2022113 tis. €
Záväzky 20223 439 €2,9 % majetku
Pridaná hodnota 202224 tis. €
Zisková marža 2022+78,8 %medián odvetvia +2,1 %
Súčet výsledkov za 8 rokov108 tis. €2015 až 2022

Výkaz ziskov a strát METIN

Súvaha METIN

Všetky čísla zo závierok METIN (8 rokov)
Čísla zo závierok METIN po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202224 081 €18 978 €116 792 €113 353 €3 439 €23 958 €+78,8 %
20218 001 €−853 €114 461 €98 290 €16 171 €8 001 €−10,7 %
202035 500 €22 085 €112 565 €95 228 €17 337 €35 500 €+62,2 %
201933 010 €22 578 €90 974 €73 144 €17 830 €33 010 €+68,4 %
201830 000 €18 823 €55 569 €50 566 €5 003 €23 898 €+62,7 %
201732 500 €25 572 €38 541 €31 743 €6 798 €32 500 €+78,7 %
20162 448 €1 219 €6 651 €6 171 €480 €1 699 €+49,8 %
2015—−48 €4 952 €4 952 €—−20 €—

Riziko: zaplatí METIN?

Peniaze od štátu: METIN

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy METIN

Dátum vzniku METIN je 19. 8. 2015, teda pred 11 rokmi. Skoršie obchodné meno: ST Floating Houses s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/105773/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015majetok 4 952 €
  3. Nový štatutár: Seçkin DüzüKonateľ
  4. Zmena obchodného menaPredtým ST Floating Houses s. r. o., odvtedy METIN s.r.o.
  5. Nový spoločník: Seçkin DüzüSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti METIN

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt,
  • sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt,
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, výroby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Administratívne služby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

METIN v odvetví veľkoobchod

METIN je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 133 142 € (15 594 závierok), METIN má 24 081 €, čo je 18 % mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 987 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je METIN 268. z 334.

V odvetví v okrese Senec987aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou15 594Slovensko, rok 2022
Medián tržieb odvetvia133 tis. €rok 2022
Medián ziskovej marže+2,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb METIN, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Senec ›

Sídlo METIN: Dunajská Lužná

METIN sídli na adrese Orechová 2955/1213, 900 42 Dunajská Lužná, okres Senec. V obci Dunajská Lužná je 1 732 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 364.

Subjektov v obci Dunajská Lužná1 732aktívnych
Subjektov v okrese Senec24 364aktívnych
V tom istom odvetví987okres Senec

Dunajská Lužná: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›

METIN: IČO, sídlo a základné údaje

METIN s.r.o. (IČO 48230090) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Lužná, okres Senec. Dátum vzniku je 19. 8. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Seçkin Düzü. Za rok 2022 sú v závierke tržby 24 081 € a výsledok hospodárenia +18 978 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619)
Základné imanie5 000 €
Vznik19. 8. 2015
Skoršie názvyST Floating Houses s. r. o.
ObecDunajská Lužná
OkresOkres Senec
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) METIN s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 24 081 €, typická firma odvetvia 133 142 € (medián z 15 594 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Senec ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›

Sieť prepojení firmy METIN

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu METIN

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu METIN

  • Tendre27súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 93 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy89zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 200 €
  • Výhry konkurentov197firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 200 €
  • Diery na trhu10odvetví chýba v meste Dunajská Lužnátypický nepokrytý dopyt 524 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Dunajská Lužná

BONI FRUCTI, spol. s r.o.Ovocinárske družstvo BonumLOG systems, s.r.o.DANUBIUS FRUCT, spol. s r.o.ÚSVIT pri Dunaji, Poľnohospodárske družstvoVšetky firmy v obci Dunajská Lužná ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Senec

Zeleninárska organizácia výrobcov, družstvoPILEXIM s.r.o.Superio Trading s.r.o.BST SOLARTECH s. r. o.OZE Solutions a.s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk