Proledor, a.s. v likvidácii
Bratislava - Staré Mesto · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
zaniknutá 18. 4. 2026
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 18. 4. 2026. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk
Proledor, a.s. v likvidácii: subjekt je zrušený ku dňu 18. 4. 2026, tržby v registri nemá.
Proledor, a.s. v likvidácii (IČO 48222577), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 26. 6. 2015 do 18. 4. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci Proledor, a.s.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Proledor, a.s.
Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát Proledor, a.s.
Zisk v 0 rokoch, strata v 9 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: −10 628 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 0 € |
| 2024 | 0 € |
| 2023 | −531 € |
| 2022 | −173 € |
| 2021 | −54 € |
| 2020 | −360 € |
| 2019 | −1 919 € |
| 2018 | −1 602 € |
| 2017 | −3 273 € |
| 2016 | −1 251 € |
| 2015 | −1 465 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Proledor, a.s.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 18 409 €, vlastné imanie 18 409 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 18 409 € | 18 409 € | — |
| 2024 | 18 409 € | 18 409 € | 0 € |
| 2023 | 18 409 € | 16 872 € | 1 537 € |
| 2022 | 18 409 € | 17 403 € | 1 006 € |
| 2021 | 18 408 € | 17 576 € | 832 € |
| 2020 | 18 290 € | 17 630 € | 660 € |
| 2019 | 18 290 € | 17 990 € | 300 € |
| 2018 | 20 209 € | 19 909 € | 300 € |
| 2017 | 22 291 € | 21 511 € | 780 € |
| 2016 | 25 264 € | 24 784 € | 480 € |
| 2015 | 13 542 € | 6 785 € | 6 757 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Proledor, a.s. (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 € | 18 409 € | 18 409 € | — | — | — |
| 2024 | — | 0 € | 18 409 € | 18 409 € | 0 € | — | — |
| 2023 | — | −531 € | 18 409 € | 16 872 € | 1 537 € | −531 € | — |
| 2022 | — | −173 € | 18 409 € | 17 403 € | 1 006 € | −173 € | — |
| 2021 | — | −54 € | 18 408 € | 17 576 € | 832 € | −54 € | — |
| 2020 | — | −360 € | 18 290 € | 17 630 € | 660 € | −360 € | — |
| 2019 | — | −1 919 € | 18 290 € | 17 990 € | 300 € | −1 778 € | — |
| 2018 | — | −1 602 € | 20 209 € | 19 909 € | 300 € | −1 500 € | — |
| 2017 | — | −3 273 € | 22 291 € | 21 511 € | 780 € | −2 700 € | — |
| 2016 | — | −1 251 € | 25 264 € | 24 784 € | 480 € | −667 € | — |
| 2015 | — | −1 465 € | 13 542 € | 6 785 € | 6 757 € | −1 428 € | — |
Riziko: zaplatí Proledor, a.s.?
Peniaze od štátu: Proledor, a.s.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Proledor, a.s.
Dátum vzniku Proledor, a.s. je 26. 6. 2015. Závierky v registri máme od roku 2015.
- Vznik spoločnostiAkciová spoločnosť · Sa/7048/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015majetok 13 542 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Proledor, a.s. v odvetví veľkoobchod
Proledor, a.s. je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 1 948 aktívnych subjektov.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava I ›
Sídlo Proledor, a.s.: Bratislava - Staré Mesto
Proledor, a.s. sídli na adrese Tallerova 4, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 461. Na tej istej adrese je zapísaných 1 157 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Proledor, a.s.: IČO, sídlo a základné údaje
Proledor, a.s. v likvidácii (IČO 48222577) je akciová spoločnosť so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 26. 6. 2015, zánik je v registri zapísaný ku dňu 18. 4. 2026, po 10 rokoch.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Akciová spoločnosť |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619) |
| Vznik | 26. 6. 2015 |
| Zánik | 18. 4. 2026 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Proledor, a.s.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Proledor, a.s.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Proledor, a.s.
- Tendre29súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 84 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy89zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 200 €
- Výhry konkurentov197firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 200 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.704 zmlúv za 3 roky · 578 079 € · naposledy 25. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava577 zmlúv za 3 roky · 6 704 980 € · naposledy 30. 9. 2026Ministerstvo obrany SR269 zmlúv za 3 roky · 1 548 763 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 1 485 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Bratislava I
KLARSTEIN Business Services a. s.SE&K TRADE s.r.o.Hotel Elements Properties s.r.o.CarPay, s.r.o.IM EXPERT, s.r.o
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.