SOmSOm New 2026 Slovakia, s. r. o.
Žilina · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
3 050 €tržby 2024 ▲ 154 %−2 230 €strata 2024aktívna 11 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby 28 099 €, výsledok hospodárenia 613 €
- 16 : tržby 43 061 €, výsledok hospodárenia 1 250 €
- 17 : tržby 26 371 €, výsledok hospodárenia -37 €
- 18 : tržby 34 390 €, výsledok hospodárenia -309 €
- 19 : tržby 48 790 €, výsledok hospodárenia -1 021 €
- 20 : tržby 22 700 €, výsledok hospodárenia -6 870 €
- 21 : tržby 2 501 €, výsledok hospodárenia -569 €
- 22 : tržby 6 440 €, výsledok hospodárenia 1 075 €
- 23 : tržby 1 201 €, výsledok hospodárenia 194 €
- 24 : tržby 3 050 €, výsledok hospodárenia -2 230 €
SOmSOm New 2026 Slovakia, s. r. o. (IČO 48209392) mala v roku 2024 tržby 3 050 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci SOmSOm New 2026 Slovakia
osobné náklady v roku 2024 boli 4 920 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | — | 4 920 € | — |
| 2020 | — | 5 835 € | — |
| 2019 | — | 5 387 € | — |
| 2018 | — | 10 709 € | — |
| 2017 | — | 21 737 € | — |
| 2016 | — | 8 560 € | — |
| 2015 | — | 1 255 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2024 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.
Spoločníci SOmSOm New 2026 Slovakia
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- New Line Slovakia s.r.o.50,0 %
- PROVOCATEUR! s. r.o .50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| New Line Slovakia s.r.o.od 8. 8. 2026 | 2 500 € | 50,0 % |
| PROVOCATEUR! s. r.o .od 8. 8. 2026 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok SOmSOm New 2026 Slovakia
Za rok 2024 má SOmSOm New 2026 Slovakia v závierke tržby 3 050 €, o 154,0 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia −2 230 €. Závierky máme za 10 rokov (2015 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2019: 48 790 €.
Výkaz ziskov a strát SOmSOm New 2026 Slovakia
Najvyššie tržby: rok 2019, 48 790 €. Najnižšie: rok 2023, 1 201 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 3 050 € |
| 2023 | 1 201 € |
| 2022 | 6 440 € |
| 2021 | 2 501 € |
| 2020 | 22 700 € |
| 2019 | 48 790 € |
| 2018 | 34 390 € |
| 2017 | 26 371 € |
| 2016 | 43 061 € |
| 2015 | 28 099 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 6 rokoch z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: −7 904 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | −2 230 € |
| 2023 | 194 € |
| 2022 | 1 075 € |
| 2021 | −569 € |
| 2020 | −6 870 € |
| 2019 | −1 021 € |
| 2018 | −309 € |
| 2017 | −37 € |
| 2016 | 1 250 € |
| 2015 | 613 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SOmSOm New 2026 Slovakia
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −73,1 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SOmSOm New 2026 Slovakia | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | −73,1 % | +2,3 % |
| 2023 | +16,2 % | +1,9 % |
| 2022 | +16,7 % | +2,1 % |
| 2021 | −22,8 % | +2,0 % |
| 2020 | −30,3 % | +1,6 % |
| 2019 | −2,1 % | +1,5 % |
| 2018 | −0,9 % | +1,6 % |
| 2017 | −0,1 % | +2,2 % |
| 2016 | +2,9 % | +2,0 % |
| 2015 | +2,2 % | +1,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 9 rokov, najviac v roku 2022 (+157,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | +154,0 % |
| 2023 | −81,4 % |
| 2022 | +157,5 % |
| 2021 | −89,0 % |
| 2020 | −53,5 % |
| 2019 | +41,9 % |
| 2018 | +30,4 % |
| 2017 | −38,8 % |
| 2016 | +53,2 % |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SOmSOm New 2026 Slovakia
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 8 935 €, vlastné imanie −2 903 € a záväzky 11 838 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 8 935 € | −2 903 € | 11 838 € |
| 2023 | 10 826 € | −673 € | 11 499 € |
| 2022 | 10 641 € | −867 € | 11 508 € |
| 2021 | 9 535 € | −1 943 € | 11 478 € |
| 2020 | 13 411 € | −1 374 € | 14 785 € |
| 2019 | 22 473 € | 5 496 € | 16 977 € |
| 2018 | 19 130 € | 6 516 € | 12 614 € |
| 2017 | 18 247 € | 6 826 € | 11 421 € |
| 2016 | 10 168 € | 6 863 € | 3 305 € |
| 2015 | 18 833 € | 5 613 € | 13 220 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SOmSOm New 2026 Slovakia (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3 050 € | −2 230 € | 8 935 € | −2 903 € | 11 838 € | 3 050 € | −73,1 % |
| 2023 | 1 201 € | 194 € | 10 826 € | −673 € | 11 499 € | 201 € | +16,2 % |
| 2022 | 6 440 € | 1 075 € | 10 641 € | −867 € | 11 508 € | 1 190 € | +16,7 % |
| 2021 | 2 501 € | −569 € | 9 535 € | −1 943 € | 11 478 € | 51 € | −22,8 % |
| 2020 | 22 700 € | −6 870 € | 13 411 € | −1 374 € | 14 785 € | 4 214 € | −30,3 % |
| 2019 | 48 790 € | −1 021 € | 22 473 € | 5 496 € | 16 977 € | 4 508 € | −2,1 % |
| 2018 | 34 390 € | −309 € | 19 130 € | 6 516 € | 12 614 € | 5 584 € | −0,9 % |
| 2017 | 26 371 € | −37 € | 18 247 € | 6 826 € | 11 421 € | 9 337 € | −0,1 % |
| 2016 | 43 061 € | 1 250 € | 10 168 € | 6 863 € | 3 305 € | 7 868 € | +2,9 % |
| 2015 | 28 099 € | 613 € | 18 833 € | 5 613 € | 13 220 € | 2 150 € | +2,2 % |
Riziko: zaplatí SOmSOm New 2026 Slovakia?
Peniaze od štátu: SOmSOm New 2026 Slovakia
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SOmSOm New 2026 Slovakia
Dátum vzniku SOmSOm New 2026 Slovakia je 1. 7. 2015, teda pred 11 rokmi. Skoršie obchodné mená: B10 Liptov, s.r.o., Epika by B10, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/63996/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 28 099 € · majetok 18 833 €
- Zmena obchodného menaPredtým B10 Liptov, s.r.o., odvtedy Epika by B10, s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 10, posledné tržby 3 050 €.
- Zmena obchodného menaPredtým Epika by B10, s.r.o., odvtedy SOmSOm New 2026 Slovakia, s. r. o.
- Nový spoločník: PROVOCATEUR! s. r.o .Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SOmSOm New 2026 Slovakia
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vedenie účtovníctva
- Reklamné a marketingové služby
- Organizovanie kurzov, školení a seminárov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Čistiace a upratovacie služby
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
SOmSOm New 2026 Slovakia v odvetví veľkoobchod
SOmSOm New 2026 Slovakia je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 139 389 € (15 047 závierok), SOmSOm New 2026 Slovakia má 3 050 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 1 709 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SOmSOm New 2026 Slovakia 654. z 676.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 30 968 €, polovica do 139 389 €, tri štvrtiny do 756 840 €; 10 % firiem má viac než 3 778 039 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 347 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 30 968 € |
| medián | 139 389 € |
| horný kvartil | 756 840 € |
| 10 % firiem má viac než | 3 778 039 € |
| SOmSOm New 2026 Slovakia | 3 050 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- SOmSOm New 2026 Slovakia
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SOmSOm New 2026 Slovakia s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SOmSOm New 2026 Slovakia | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 3 050 € | 139 389 € |
| 2023 | 1 201 € | 134 750 € |
| 2022 | 6 440 € | 133 421 € |
| 2021 | 2 501 € | 117 743 € |
| 2020 | 22 700 € | 112 008 € |
| 2019 | 48 790 € | 120 401 € |
| 2018 | 34 390 € | 118 273 € |
| 2017 | 26 371 € | 106 235 € |
| 2016 | 43 061 € | 97 886 € |
| 2015 | 28 099 € | 98 091 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| SOmSOm New 2026 Slovakia | 3 050 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 138 728 € |
| medián kraja | 147 072 € |
| medián Slovenska | 139 389 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Prenájom a správa majetku s.r.o.Banská Štiavnica · tržby 7 282 € (2017)
- Joker Fashion s.r.o.Komárno · tržby 7 280 € (2023)
- ORMOS SLOVAKIA, spol. s r.o.Považská Bystrica · tržby 7 275 € (2025)
- T. R. I. Solutions k.s.Banská Bystrica · tržby 7 259 € (2025)
- ARASLI s.r.o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 7 256 € (2025)
- Regia, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 7 249 € (2014)
- LWF s.r.o.Zvolen · tržby 7 241 € (2025)
- SPONA-ROL SK s.r.o.Banská Bystrica · tržby 7 236 € (2025)
- DUO TRADE PLUS, s.r.o.Soľ · tržby 7 233 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SOmSOm New 2026 Slovakia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SOmSOm New 2026 Slovakia: Žilina
SOmSOm New 2026 Slovakia sídli na adrese Sad na Studničkách 2E, 010 01 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 468 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 947. Na tej istej adrese je zapísaných 10 aktívnych subjektov.
Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
SOmSOm New 2026 Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje
SOmSOm New 2026 Slovakia, s. r. o. (IČO 48209392) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 1. 7. 2015, na trhu je 11 rokov. Za rok 2024 sú v závierke tržby 3 050 € a výsledok hospodárenia −2 230 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 7. 2015 |
| Skoršie názvy | B10 Liptov, s.r.o. Epika by B10, s.r.o. |
| Obec | Žilina |
| Okres | Okres Žilina |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) SOmSOm New 2026 Slovakia, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 3 050 €, typická firma odvetvia 139 389 € (medián z 15 047 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›
Sieť prepojení firmy SOmSOm New 2026 Slovakia
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SOmSOm New 2026 Slovakia
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SOmSOm New 2026 Slovakia
- Tendre27súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 10 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy92zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
- Výhry konkurentov193firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.706 zmlúv za 3 roky · 577 241 € · naposledy 25. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava591 zmlúv za 3 roky · 6 916 590 € · naposledy 30. 9. 2026Ministerstvo obrany SR271 zmlúv za 3 roky · 1 559 737 € · naposledy 15. 10. 2026 Všetkých 1 487 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
ASAN Union Logistic Pro Next Slovakia, s…Oswald Corporation Slovakia, s. r. o.Pražská Lucerna, s. r. o.ZASSA Market Slovakia, s. r. o.Haus Mobile No Go Instruction Slovakia, s…
Najväčšie firmy v obci Žilina
Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Žilina
Bohrfix s. r. o.CONEXTRA s. r. o.Wel, s. r. o.Kopun elektro, s. r. o.VARIA PLUS Slovakia,spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.