VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

DADY INVEST s. r. o.

Mýto pod Ďumbierom · Výstavba obytných a neobytných budov

43 279 €tržby 2025 ▲ 116 %+3 358 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

43 279 €tržby 2025 ▲ 116 %
+3 358 €zisk 2025
  1. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -223 €
  2. 16 : tržby 1 700 €, výsledok hospodárenia 1 171 €
  3. 17 : tržby 2 300 €, výsledok hospodárenia 1 759 €
  4. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -60 €
  5. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -100 €
  6. 20 : tržby 15 445 €, výsledok hospodárenia 495 €
  7. 21 : tržby 38 958 €, výsledok hospodárenia 1 097 €
  8. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  9. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  10. 24 : tržby 20 006 €, výsledok hospodárenia 7 647 €
  11. 25 : tržby 43 279 €, výsledok hospodárenia 3 358 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

DADY INVEST s. r. o. (IČO 48199401) mala v roku 2025 tržby 43 279 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ DADY INVEST

Podľa Registra právnických osôb koná za DADY INVEST 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločník DADY INVEST

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch DADY INVEST
Podiely spoločníkov na vkladoch DADY INVEST Marián Schwarz 100,0 %. Spolu 5 000 €. Marián Schwarz: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Marián Schwarz100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Marián Schwarzod 16. 7. 2020 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok DADY INVEST

Za rok 2025 má DADY INVEST v závierke tržby 43 279 €, o 116,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 358 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 43 279 €.

Tržby 202543 tis. €▲ +116,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 358 €zisk
Majetok (aktíva) 202520 tis. €
Vlastné imanie 202520 tis. €
Záväzky 2025373 €1,8 % majetku
Pridaná hodnota 20254 525 €
Zisková marža 2025+7,8 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 11 rokov15 tis. €2015 až 2025

Výkaz ziskov a strát DADY INVEST

Súvaha DADY INVEST

Všetky čísla zo závierok DADY INVEST (11 rokov)
Čísla zo závierok DADY INVEST po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202543 279 €3 358 €20 370 €19 997 €373 €4 525 €+7,8 %
202420 006 €7 647 €18 818 €17 469 €1 349 €8 996 €+38,2 %
2023—0 €9 822 €9 822 €———
2022—0 €9 822 €9 822 €———
202138 958 €1 097 €10 015 €9 822 €193 €2 264 €+2,8 %
202015 445 €495 €8 782 €8 695 €87 €589 €+3,2 %
2019—−100 €7 597 €7 547 €50 €——
2018—−60 €7 647 €7 647 €———
20172 300 €1 759 €9 011 €7 707 €1 304 €2 300 €+76,5 %
20161 700 €1 171 €6 701 €5 947 €754 €1 700 €+68,9 %
2015—−223 €5 001 €4 777 €224 €−190 €—

Riziko: zaplatí DADY INVEST?

Peniaze od štátu: DADY INVEST

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy DADY INVEST

Dátum vzniku DADY INVEST je 13. 6. 2015, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/57660/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015majetok 5 001 €
  3. Nový štatutár: Marián SchwarzKonateľ
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 43 279 €.
  5. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120082195
  6. Nový spoločník: Marián SchwarzSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Zmena sídlaLermontovova 3|81105|Bratislava - mestská časť Staré Mesto → 91|97644|Mýto pod Ďumbierom

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti DADY INVEST

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Sťahovacie služby
  • Kuriérske služby
  • Skladovanie
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Vydavateľská činnosť
  • Finančný leasing
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Faktoring a forfaiting
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Vedenie účtovníctva
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Fotografické služby
  • Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

DADY INVEST v odvetví výstavba budov

DADY INVEST je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 669 € (9 878 závierok), DADY INVEST má 43 279 €, čo je 70 % mediánu. V okrese Brezno je v tomto odvetví 1 305 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DADY INVEST 374. z 615.

V odvetví v okrese Brezno1 305aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 878Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia62 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DADY INVEST, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Brezno ›

Sídlo DADY INVEST: Mýto pod Ďumbierom

DADY INVEST sídli na adrese 91, 976 44 Mýto pod Ďumbierom, okres Brezno. V obci Mýto pod Ďumbierom je 118 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 460.

Subjektov v obci Mýto pod Ďumbierom118aktívnych
Subjektov v okrese Brezno45 460aktívnych
V tom istom odvetví1 305okres Brezno

Mýto pod Ďumbierom: obyvatelia a dáta ›Okres Brezno ›Adresár firiem v okrese Brezno ›

DADY INVEST: IČO, sídlo a základné údaje

DADY INVEST s. r. o. (IČO 48199401) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Mýto pod Ďumbierom, okres Brezno. Dátum vzniku je 13. 6. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Marián Schwarz. Za rok 2025 sú v závierke tržby 43 279 € a výsledok hospodárenia +3 358 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100)
Základné imanie5 000 €
Vznik13. 6. 2015
ObecMýto pod Ďumbierom
OkresOkres Brezno
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 4. 10. 2026.

V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) DADY INVEST s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 43 279 €, typická firma odvetvia 61 669 € (medián z 9 878 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Brezno ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Brezno ›

Sieť prepojení firmy DADY INVEST

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu DADY INVEST

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu DADY INVEST

  • Tendre118súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy170zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 42 tis. €
  • Výhry konkurentov406firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Mýto pod Ďumbierom

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Mýto pod Ďumbierom

HARIKOE s.r.o.Urbársko pozemkové spoločenstvo Mýto pod…DEMAX stavebné materiály, spol. s.r.o.PENZION ROJAS s.r.o.LIBRATUM s. r. o.Všetky firmy v obci Mýto pod Ďumbierom ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Brezno

Adifex, a. s.L-Construction, s.r.o.DSC, a.s.DIMARKO REAL, s.r.o.ACS 5, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk