TOPzegarki, s.r.o.
Poprad · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
6 879 €tržby 2017 ▼ 85 %+1 857 €zisk 2017aktívna 11 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby 500 €, výsledok hospodárenia 57 €
- 16 : tržby 46 857 €, výsledok hospodárenia 1 748 €
- 17 : tržby 6 879 €, výsledok hospodárenia 1 857 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
TOPzegarki, s.r.o. (IČO 48189995), sídlo Poprad, je v registri zapísaná od 9. 6. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ TOPzegarki
Podľa Registra právnických osôb koná za TOPzegarki 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník TOPzegarki
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Daniel Budziňák100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Daniel Budziňákod 9. 6. 2015 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok TOPzegarki
Za rok 2017 má TOPzegarki v závierke tržby 6 879 €, o 85,3 % menej než v roku 2016, a výsledok hospodárenia +1 857 €. Závierky máme za 4 roky (2015 až 2018), najvyššie tržby sú z roku 2016: 46 857 €.
Výkaz ziskov a strát TOPzegarki
Najvyššie tržby: rok 2016, 46 857 €. Najnižšie: rok 2015, 500 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2018 | — |
| 2017 | 6 879 € |
| 2016 | 46 857 € |
| 2015 | 500 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 3 662 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2018 | — |
| 2017 | 1 857 € |
| 2016 | 1 748 € |
| 2015 | 57 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- TOPzegarki
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +27,0 %, medián odvetvia +2,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | TOPzegarki | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | — | +1,6 % |
| 2017 | +27,0 % | +2,2 % |
| 2016 | +3,7 % | +2,0 % |
| 2015 | +11,4 % | +1,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TOPzegarki
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2018 mala súvaha majetok 9 579 €, vlastné imanie 8 662 € a záväzky 917 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2018 | 9 579 € | 8 662 € | 917 € |
| 2017 | 9 579 € | 8 662 € | 917 € |
| 2016 | 10 893 € | 6 805 € | 4 088 € |
| 2015 | 5 073 € | 5 057 € | 16 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TOPzegarki (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | — | — | 9 579 € | 8 662 € | 917 € | — | — |
| 2017 | 6 879 € | 1 857 € | 9 579 € | 8 662 € | 917 € | 2 351 € | +27,0 % |
| 2016 | 46 857 € | 1 748 € | 10 893 € | 6 805 € | 4 088 € | 2 442 € | +3,7 % |
| 2015 | 500 € | 57 € | 5 073 € | 5 057 € | 16 € | 73 € | +11,4 % |
Riziko: zaplatí TOPzegarki?
Peniaze od štátu: TOPzegarki
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy TOPzegarki
Dátum vzniku TOPzegarki je 9. 6. 2015, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/31590/P
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2120079610 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 500 € · majetok 5 073 €
- Nový spoločník: Mgr. Daniel BudziňákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TOPzegarki
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Fotografické služby
- Reklamné a marketingové služby
- Administratívne služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
TOPzegarki v odvetví veľkoobchod
TOPzegarki je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 106 142 € (16 651 závierok), TOPzegarki má 6 879 €, čo je 6 % mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 735 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TOPzegarki 242. z 258.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 896 €, polovica do 106 142 €, tri štvrtiny do 577 773 €; 10 % firiem má viac než 2 635 124 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 100 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 896 € |
| medián | 106 142 € |
| horný kvartil | 577 773 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 635 124 € |
| TOPzegarki | 6 879 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- TOPzegarki
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby TOPzegarki s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | TOPzegarki | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | — | 118 244 € |
| 2017 | 6 879 € | 106 142 € |
| 2016 | 46 857 € | 97 867 € |
| 2015 | 500 € | 98 124 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2017.
Čísla v tabuľke
| TOPzegarki | 6 879 € |
|---|---|
| medián okresu Poprad | 142 175 € |
| medián kraja | 94 217 € |
| medián Slovenska | 106 142 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- FEBAS s.r.o.Levoča · tržby 16 850 € (2025)
- EjBiTi, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 16 830 € (2025)
- PROTOMING, s.r.o.Ružomberok · tržby 16 830 € (2025)
- IDEA LABORATORY, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 16 823 € (2025)
- ELIFT, s. r. o.Pezinok · tržby 16 820 € (2025)
- SIMPET, spol. s r.o.Považská Bystrica · tržby 16 802 € (2025)
- SH ONE s.r.o.Žilina · tržby 16 765 € (2025)
- ECOP CONSULTING, s.r.o.Svätý Peter · tržby 16 760 € (2025)
- STUDIO SK, s.r.o.Prešov · tržby 16 728 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TOPzegarki, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo TOPzegarki: Poprad
TOPzegarki sídli na adrese Štúrova 124/1, 058 01 Poprad, okres Poprad. V obci Poprad je 9 419 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 098. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Poprad: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›
TOPzegarki: IČO, sídlo a základné údaje
TOPzegarki, s.r.o. (IČO 48189995) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, okres Poprad. Dátum vzniku je 9. 6. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Mgr. Daniel Budziňák. Za rok 2017 sú v závierke tržby 6 879 € a výsledok hospodárenia +1 857 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 9. 6. 2015 |
| Obec | Poprad |
| Okres | Okres Poprad |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) TOPzegarki, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2017 mala 6 879 €, typická firma odvetvia 106 142 € (medián z 16 651 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›
Sieť prepojení firmy TOPzegarki
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu TOPzegarki
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TOPzegarki
- Tendre32súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 17 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy89zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 200 €
- Výhry konkurentov195firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Popradtypický nepokrytý dopyt 695 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.702 zmlúv za 3 roky · 577 241 € · naposledy 25. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava577 zmlúv za 3 roky · 6 704 980 € · naposledy 30. 9. 2026Ministerstvo obrany SR268 zmlúv za 3 roky · 1 546 763 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 1 483 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
TOPhodinky, s.r.o.Media Help, s.r.o.TOPhodinky Slovakia, s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Poprad
PETROLTRANS, a.s.TATRAVAGÓNKA a.s.Beko Manufacturing Slovakia spol. s r.o.LUNYS, s.r.o.Hossa family, s. r. o.Všetky firmy v obci Poprad ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Poprad
J + P, spol. s r.o.VIVA ProMedic s.r.o.BTB SK PP s.r.o.Autoservis Cehula, s.r.o.Pharmacy doctor, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.