TOPEBA s.r.o.
Michalovce · Služby súvisiace s pestovaním plodín
72 115 €tržby 2025 ▼ 1 %+7 312 €zisk 2025aktívna 11 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -46 €
- 16 : tržby 17 578 €, výsledok hospodárenia 610 €
- 17 : tržby 30 881 €, výsledok hospodárenia -54 €
- 18 : tržby 33 963 €, výsledok hospodárenia 431 €
- 19 : tržby 32 080 €, výsledok hospodárenia 1 440 €
- 20 : tržby 35 156 €, výsledok hospodárenia 10 415 €
- 21 : tržby 66 394 €, výsledok hospodárenia 1 801 €
- 22 : tržby 90 290 €, výsledok hospodárenia -54 €
- 23 : tržby 79 485 €, výsledok hospodárenia 1 353 €
- 24 : tržby 73 136 €, výsledok hospodárenia 1 286 €
- 25 : tržby 72 115 €, výsledok hospodárenia 7 312 €
TOPEBA s.r.o. (IČO 48156817) mala v roku 2025 tržby 72 115 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Konateľ TOPEBA
Podľa Registra právnických osôb koná za TOPEBA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
Spoločník TOPEBA
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Anton Babinčák100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Anton Babinčákod 14. 5. 2015 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok TOPEBA
Za rok 2025 má TOPEBA v závierke tržby 72 115 €, o 1,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +7 312 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 90 290 €.
Výkaz ziskov a strát TOPEBA
Najvyššie tržby: rok 2022, 90 290 €. Najnižšie: rok 2016, 17 578 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 72 115 € |
| 2024 | 73 136 € |
| 2023 | 79 485 € |
| 2022 | 90 290 € |
| 2021 | 66 394 € |
| 2020 | 35 156 € |
| 2019 | 32 080 € |
| 2018 | 33 963 € |
| 2017 | 30 881 € |
| 2016 | 17 578 € |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 3 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: 24 494 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 7 312 € |
| 2024 | 1 286 € |
| 2023 | 1 353 € |
| 2022 | −54 € |
| 2021 | 1 801 € |
| 2020 | 10 415 € |
| 2019 | 1 440 € |
| 2018 | 431 € |
| 2017 | −54 € |
| 2016 | 610 € |
| 2015 | −46 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- TOPEBA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +10,1 %, medián odvetvia +3,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | TOPEBA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +10,1 % | +3,1 % |
| 2024 | +1,8 % | +3,0 % |
| 2023 | +1,7 % | +1,9 % |
| 2022 | −0,1 % | +4,1 % |
| 2021 | +2,7 % | +3,3 % |
| 2020 | +29,6 % | +1,3 % |
| 2019 | +4,5 % | +1,7 % |
| 2018 | +1,3 % | +2,2 % |
| 2017 | −0,2 % | +2,9 % |
| 2016 | +3,5 % | +3,3 % |
| 2015 | — | +1,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 9 rokov, najviac v roku 2021 (+88,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −1,4 % |
| 2024 | −8,0 % |
| 2023 | −12,0 % |
| 2022 | +36,0 % |
| 2021 | +88,9 % |
| 2020 | +9,6 % |
| 2019 | −5,5 % |
| 2018 | +10,0 % |
| 2017 | +75,7 % |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TOPEBA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 384 804 €, vlastné imanie 29 495 € a záväzky 355 309 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 384 804 € | 29 495 € | 355 309 € |
| 2024 | 401 996 € | 22 183 € | 379 813 € |
| 2023 | 413 637 € | 20 897 € | 392 740 € |
| 2022 | 428 613 € | 19 544 € | 409 069 € |
| 2021 | 380 678 € | 19 598 € | 361 080 € |
| 2020 | 361 871 € | 17 797 € | 344 074 € |
| 2019 | 262 225 € | 7 382 € | 254 843 € |
| 2018 | 200 940 € | 5 942 € | 194 998 € |
| 2017 | 194 221 € | 5 510 € | 188 711 € |
| 2016 | 203 339 € | 5 564 € | 197 775 € |
| 2015 | 4 984 € | 4 954 € | 30 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TOPEBA (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 72 115 € | 7 312 € | 384 804 € | 29 495 € | 355 309 € | 39 410 € | +10,1 % |
| 2024 | 73 136 € | 1 286 € | 401 996 € | 22 183 € | 379 813 € | 26 510 € | +1,8 % |
| 2023 | 79 485 € | 1 353 € | 413 637 € | 20 897 € | 392 740 € | 29 305 € | +1,7 % |
| 2022 | 90 290 € | −54 € | 428 613 € | 19 544 € | 409 069 € | 22 513 € | −0,1 % |
| 2021 | 66 394 € | 1 801 € | 380 678 € | 19 598 € | 361 080 € | 12 110 € | +2,7 % |
| 2020 | 35 156 € | 10 415 € | 361 871 € | 17 797 € | 344 074 € | 18 409 € | +29,6 % |
| 2019 | 32 080 € | 1 440 € | 262 225 € | 7 382 € | 254 843 € | 8 088 € | +4,5 % |
| 2018 | 33 963 € | 431 € | 200 940 € | 5 942 € | 194 998 € | 6 422 € | +1,3 % |
| 2017 | 30 881 € | −54 € | 194 221 € | 5 510 € | 188 711 € | 5 330 € | −0,2 % |
| 2016 | 17 578 € | 610 € | 203 339 € | 5 564 € | 197 775 € | 3 895 € | +3,5 % |
| 2015 | — | −46 € | 4 984 € | 4 954 € | 30 € | — | — |
Riziko: zaplatí TOPEBA?
TOPEBA a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom TOPEBA v objeme 111 € z roku 2022. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Michalovce: 111 € v 1 zmluve.
História firmy TOPEBA
Dátum vzniku TOPEBA je 14. 5. 2015, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/37328/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015majetok 4 984 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120077905
- Nový spoločník: Anton BabinčákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Mesto Michalovce, hodnota zmluvy 111 €. Firma vznikla 14. 5. 2015.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 72 115 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TOPEBA
- poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- prevádzkovanie výdajne stravy
- poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- prenájom hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
TOPEBA v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat
TOPEBA je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01), činnosť služby súvisiace s pestovaním plodín. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 102 782 € (3 903 závierok), TOPEBA má 72 115 €, čo je 70 % mediánu. V okrese Michalovce je v tomto odvetví 506 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TOPEBA 74. z 115.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 606 €, polovica do 102 782 €, tri štvrtiny do 607 012 €; 10 % firiem má viac než 2 034 724 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 885 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 606 € |
| medián | 102 782 € |
| horný kvartil | 607 012 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 034 724 € |
| TOPEBA | 72 115 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- TOPEBA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby TOPEBA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | TOPEBA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 72 115 € | 102 782 € |
| 2024 | 73 136 € | 98 286 € |
| 2023 | 79 485 € | 100 418 € |
| 2022 | 90 290 € | 101 550 € |
| 2021 | 66 394 € | 101 818 € |
| 2020 | 35 156 € | 91 974 € |
| 2019 | 32 080 € | 97 046 € |
| 2018 | 33 963 € | 106 258 € |
| 2017 | 30 881 € | 110 207 € |
| 2016 | 17 578 € | 99 167 € |
| 2015 | — | 106 185 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| TOPEBA | 72 115 € |
|---|---|
| medián okresu Michalovce | 143 579 € |
| medián kraja | 105 490 € |
| medián Slovenska | 102 782 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- FARMA ISKROŠ, s. r. o.Otrhánky · tržby 181 119 € (2025)
- Liliva, s.r.o.Janík · tržby 181 070 € (2025)
- PZ AGRO STAV s. r. o.Haniska · tržby 181 060 € (2025)
- BENOLES s.r.o.Veľký Krtíš · tržby 180 584 € (2025)
- MonteBells s. r. o.Liptovská Kokava · tržby 180 453 € (2025)
- Brahoz Agro, s.r.o.Myjava · tržby 179 398 € (2025)
- Oto Brozman s.r.o. „v konkurze“Brezno · tržby 178 754 € (2024)
- Steelmag s.r.o.Lúčka · tržby 178 308 € (2021)
- KONSAD s. r. o.Malacky · tržby 178 084 € (2020)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TOPEBA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Michalovce ›
Sídlo TOPEBA: Michalovce
TOPEBA sídli na adrese Gorkého 2, 071 01 Michalovce, okres Michalovce. V obci Michalovce je 6 145 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 12 745.
Michalovce: obyvatelia a dáta ›Okres Michalovce ›Adresár firiem v okrese Michalovce ›
TOPEBA: IČO, sídlo a základné údaje
TOPEBA s.r.o. (IČO 48156817) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, okres Michalovce. Dátum vzniku je 14. 5. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Anton Babinčák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 72 115 € a výsledok hospodárenia +7 312 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Služby súvisiace s pestovaním plodín (SK NACE 0161) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 14. 5. 2015 |
| Obec | Michalovce |
| Okres | Okres Michalovce |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01) TOPEBA s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 72 115 €, typická firma odvetvia 102 782 € (medián z 3 903 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Michalovce ›Pestovanie plodín a chov zvierat: tržby a mzdy ›Pestovanie plodín a chov zvierat v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Michalovce ›
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Michalovce
BSH Drives and Pumps s.r.o.SYRÁREŇ BEL SLOVENSKO a.s.Unomedical s.r.o.Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru…Chemkostav, a.s.Všetky firmy v obci Michalovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 01.61) v okrese Michalovce
Delta Agro s.r.o.POWER CARS s.r.o.AGROTECHNA, s.r.o. MichalovceAG Agro s.r.o.DERMEK s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.