VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

crazystyle, s. r. o.

Rohožník · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu

1 400 €tržby 2023 ▼ 40 %−37 €strata 2023

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 400 €tržby 2023 ▼ 40 %
−37 €strata 2023
  1. 15 : tržby 2 991 €, výsledok hospodárenia 175 €
  2. 16 : tržby 4 169 €, výsledok hospodárenia 1 186 €
  3. 17 : tržby 5 451 €, výsledok hospodárenia 1 801 €
  4. 18 : tržby 15 990 €, výsledok hospodárenia 1 819 €
  5. 19 : tržby 5 589 €, výsledok hospodárenia -3 346 €
  6. 20 : tržby 2 196 €, výsledok hospodárenia 836 €
  7. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 154 €
  8. 22 : tržby 2 350 €, výsledok hospodárenia -11 €
  9. 23 : tržby 1 400 €, výsledok hospodárenia -37 €
  10. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 838 €
  11. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 382 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

crazystyle, s. r. o. (IČO 48107484), sídlo Rohožník, je v registri zapísaná od 9. 4. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci crazystyle

V roku 2025 mala crazystyle priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ crazystyle

Podľa Registra právnických osôb koná za crazystyle 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník crazystyle

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch crazystyle
Podiely spoločníkov na vkladoch crazystyle Roman Truchlivý 100,0 %. Spolu 5 000 €. Roman Truchlivý: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Roman Truchlivý100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Roman Truchlivýod 24. 6. 2026 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok crazystyle

Za rok 2023 má crazystyle v závierke tržby 1 400 €, o 40,4 % menej než v roku 2022, a výsledok hospodárenia −37 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 15 990 €.

Tržby 20231 400 €▼ −40,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2023−37 €strata
Majetok (aktíva) 20253 388 €
Vlastné imanie 20253 048 €
Záväzky 2025340 €10,0 % majetku
Pridaná hodnota 2025−906 €
Zisková marža 2023−2,6 %medián odvetvia +1,9 %
Súčet výsledkov za 11 rokov−1 951 €2015 až 2025

Výkaz ziskov a strát crazystyle

Súvaha crazystyle

Všetky čísla zo závierok crazystyle (11 rokov)
Čísla zo závierok crazystyle po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−1 382 €3 388 €3 048 €340 €−906 €—
2024—−1 838 €4 781 €4 430 €351 €−1 357 €—
20231 400 €−37 €6 711 €6 268 €443 €94 €−2,6 %
20222 350 €−11 €7 456 €6 305 €1 151 €114 €−0,5 %
2021—−1 154 €7 152 €6 316 €836 €−965 €—
20202 196 €836 €8 418 €7 471 €947 €948 €+38,1 %
20195 589 €−3 346 €7 479 €6 635 €844 €−3 251 €−59,9 %
201815 990 €1 819 €10 864 €9 982 €882 €2 376 €+11,4 %
20175 451 €1 801 €6 671 €8 163 €−1 492 €2 352 €+33,0 %
20164 169 €1 186 €6 987 €6 362 €625 €1 737 €+28,4 %
20152 991 €175 €5 748 €5 175 €573 €320 €+5,9 %

Riziko: zaplatí crazystyle?

Peniaze od štátu: crazystyle

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy crazystyle

Dátum vzniku crazystyle je 9. 4. 2015, teda pred 11 rokmi. Skoršie obchodné mená: rainy days s.r.o., Atemi s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/103410/B
  2. Zmena obchodného menaPredtým rainy days s.r.o., odvtedy Atemi s. r. o.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 2 991 € · majetok 5 748 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11.
  5. Zmena obchodného menaPredtým Atemi s. r. o., odvtedy crazystyle, s. r. o.
  6. Nový štatutár: Roman TruchlivýKonateľ
  7. Nový spoločník: Roman TruchlivýSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti crazystyle

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

crazystyle v odvetví veľkoobchod

crazystyle je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 134 713 € (15 382 závierok), crazystyle má 1 400 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Malacky je v tomto odvetví 531 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je crazystyle 149. z 151.

V odvetví v okrese Malacky531aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou15 382Slovensko, rok 2023
Medián tržieb odvetvia135 tis. €rok 2023
Medián ziskovej marže+1,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb crazystyle, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Malacky ›

Sídlo crazystyle: Rohožník

crazystyle sídli na adrese Školské námestie 392/29, 906 38 Rohožník, okres Malacky. V obci Rohožník je 409 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 504.

Subjektov v obci Rohožník409aktívnych
Subjektov v okrese Malacky14 504aktívnych
V tom istom odvetví531okres Malacky

Rohožník: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›

crazystyle: IČO, sídlo a základné údaje

crazystyle, s. r. o. (IČO 48107484) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rohožník, okres Malacky. Dátum vzniku je 9. 4. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Roman Truchlivý. Za rok 2023 sú v závierke tržby 1 400 € a výsledok hospodárenia −37 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619)
Základné imanie5 000 €
Vznik9. 4. 2015
Skoršie názvyrainy days s.r.o.
Atemi s. r. o.
ObecRohožník
OkresOkres Malacky
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) crazystyle, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 1 400 €, typická firma odvetvia 134 713 € (medián z 15 382 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Malacky ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Malacky ›

Sieť prepojení firmy crazystyle

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu crazystyle

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu crazystyle

  • Tendre30súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 17 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
  • Výhry konkurentov196firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
  • Diery na trhu5odvetví chýba v obci Rohožníktypický nepokrytý dopyt 188 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Náš Rohožník

Najväčšie firmy v obci Rohožník

Danucem Slovensko a.s.TransPlus (Slovensko) s.r.o.CAKY-Trans, s.r.o.E.P.A. ZDRAVIE, s.r.o.Obecný podnik Rohožník s.r.o.Všetky firmy v obci Rohožník ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Malacky

VILLA Development s. r. o.AXIAL, s.r.o.POLYS, s.r.o.NEMECO s. r. o.PIR company s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk