LABO s.r.o.
Varín · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
112 707 €tržby 2025 ▲ 22 %+3 295 €zisk 2025aktívna 11 rokov2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby 49 860 €, výsledok hospodárenia 8 841 €
- 16 : tržby 80 690 €, výsledok hospodárenia 9 507 €
- 17 : tržby 86 220 €, výsledok hospodárenia 1 853 €
- 18 : tržby 47 150 €, výsledok hospodárenia 1 415 €
- 19 : tržby 65 905 €, výsledok hospodárenia 5 003 €
- 20 : tržby 72 706 €, výsledok hospodárenia 10 119 €
- 21 : tržby 77 855 €, výsledok hospodárenia 1 220 €
- 22 : tržby 89 146 €, výsledok hospodárenia 1 052 €
- 23 : tržby 94 046 €, výsledok hospodárenia 7 960 €
- 24 : tržby 92 372 €, výsledok hospodárenia 2 152 €
- 25 : tržby 112 707 €, výsledok hospodárenia 3 295 €
LABO s.r.o. (IČO 48089583) mala v roku 2025 tržby 112 707 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci LABO
V roku 2025 mala LABO priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 14 555 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 14 555 € | 10 667 € |
| 2024 | — | 13 711 € | 10 050 € |
| 2023 | — | 12 988 € | 9 587 € |
| 2022 | — | 12 140 € | 8 963 € |
| 2021 | — | 11 398 € | 8 414 € |
| 2020 | — | 10 462 € | — |
| 2019 | — | 5 662 € | — |
| 2018 | — | 5 523 € | — |
| 2017 | — | 8 165 € | — |
| 2016 | — | 8 983 € | — |
| 2015 | — | 9 896 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 73 % 10 667 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 3 837 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.
Konateľ LABO
Podľa Registra právnických osôb koná za LABO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločník LABO
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ľubomír Tomašov100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ľubomír Tomašovod 21. 4. 2015 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok LABO
Za rok 2025 má LABO v závierke tržby 112 707 €, o 22,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 295 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 112 707 €.
Výkaz ziskov a strát LABO
Najvyššie tržby: rok 2025, 112 707 €. Najnižšie: rok 2018, 47 150 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 112 707 € |
| 2024 | 92 372 € |
| 2023 | 94 046 € |
| 2022 | 89 146 € |
| 2021 | 77 855 € |
| 2020 | 72 706 € |
| 2019 | 65 905 € |
| 2018 | 47 150 € |
| 2017 | 86 220 € |
| 2016 | 80 690 € |
| 2015 | 49 860 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 11 rokoch, strata v 0 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: 52 417 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 295 € |
| 2024 | 2 152 € |
| 2023 | 7 960 € |
| 2022 | 1 052 € |
| 2021 | 1 220 € |
| 2020 | 10 119 € |
| 2019 | 5 003 € |
| 2018 | 1 415 € |
| 2017 | 1 853 € |
| 2016 | 9 507 € |
| 2015 | 8 841 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- LABO
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,9 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | LABO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +2,9 % | +10,2 % |
| 2024 | +2,3 % | +6,5 % |
| 2023 | +8,5 % | +4,8 % |
| 2022 | +1,2 % | +4,2 % |
| 2021 | +1,6 % | +4,7 % |
| 2020 | +13,9 % | +4,0 % |
| 2019 | +7,6 % | +3,7 % |
| 2018 | +3,0 % | +4,3 % |
| 2017 | +2,1 % | +5,7 % |
| 2016 | +11,8 % | +5,6 % |
| 2015 | +17,7 % | +4,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 10 rokov, najviac v roku 2016 (+61,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +22,0 % |
| 2024 | −1,8 % |
| 2023 | +5,5 % |
| 2022 | +14,5 % |
| 2021 | +7,1 % |
| 2020 | +10,3 % |
| 2019 | +39,8 % |
| 2018 | −45,3 % |
| 2017 | +6,9 % |
| 2016 | +61,8 % |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha LABO
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 13 736 €, vlastné imanie 39 069 € a záväzky −25 333 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 13 736 € | 39 069 € | −25 333 € |
| 2024 | 14 530 € | 35 774 € | −21 244 € |
| 2023 | 14 755 € | 33 622 € | −18 867 € |
| 2022 | 6 878 € | 25 662 € | −18 784 € |
| 2021 | 10 104 € | 24 610 € | −14 506 € |
| 2020 | 29 964 € | 23 390 € | 6 574 € |
| 2019 | 17 846 € | 13 271 € | 4 575 € |
| 2018 | 9 172 € | 8 268 € | 904 € |
| 2017 | 19 354 € | 6 853 € | 12 501 € |
| 2016 | 40 411 € | 23 348 € | 17 063 € |
| 2015 | 31 058 € | 13 841 € | 17 217 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok LABO (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 112 707 € | 3 295 € | 13 736 € | 39 069 € | −25 333 € | 20 720 € | +2,9 % |
| 2024 | 92 372 € | 2 152 € | 14 530 € | 35 774 € | −21 244 € | 17 588 € | +2,3 % |
| 2023 | 94 046 € | 7 960 € | 14 755 € | 33 622 € | −18 867 € | 23 581 € | +8,5 % |
| 2022 | 89 146 € | 1 052 € | 6 878 € | 25 662 € | −18 784 € | 14 449 € | +1,2 % |
| 2021 | 77 855 € | 1 220 € | 10 104 € | 24 610 € | −14 506 € | 14 592 € | +1,6 % |
| 2020 | 72 706 € | 10 119 € | 29 964 € | 23 390 € | 6 574 € | 24 123 € | +13,9 % |
| 2019 | 65 905 € | 5 003 € | 17 846 € | 13 271 € | 4 575 € | 12 787 € | +7,6 % |
| 2018 | 47 150 € | 1 415 € | 9 172 € | 8 268 € | 904 € | 8 160 € | +3,0 % |
| 2017 | 86 220 € | 1 853 € | 19 354 € | 6 853 € | 12 501 € | 11 688 € | +2,1 % |
| 2016 | 80 690 € | 9 507 € | 40 411 € | 23 348 € | 17 063 € | 21 561 € | +11,8 % |
| 2015 | 49 860 € | 8 841 € | 31 058 € | 13 841 € | 17 217 € | 21 413 € | +17,7 % |
Riziko: zaplatí LABO?
Peniaze od štátu: LABO
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy LABO
Dátum vzniku LABO je 21. 4. 2015, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/63663/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 49 860 € · majetok 31 058 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120055993
- Nový spoločník: Ľubomír TomašovSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 112 707 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti LABO
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod).
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.
- Reklamné a marketingové služby.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
LABO v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
LABO je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 724 € (13 613 závierok), LABO má 112 707 €, čo je 2,4-násobok mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 989 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LABO 131. z 456.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 058 €, polovica do 46 724 €, tri štvrtiny do 116 000 €; 10 % firiem má viac než 406 395 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 488 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 058 € |
| medián | 46 724 € |
| horný kvartil | 116 000 € |
| 10 % firiem má viac než | 406 395 € |
| LABO | 112 707 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- LABO
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby LABO s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | LABO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 112 707 € | 46 724 € |
| 2024 | 92 372 € | 42 174 € |
| 2023 | 94 046 € | 41 555 € |
| 2022 | 89 146 € | 40 572 € |
| 2021 | 77 855 € | 38 034 € |
| 2020 | 72 706 € | 36 000 € |
| 2019 | 65 905 € | 38 637 € |
| 2018 | 47 150 € | 37 016 € |
| 2017 | 86 220 € | 36 064 € |
| 2016 | 80 690 € | 34 199 € |
| 2015 | 49 860 € | 33 447 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| LABO | 112 707 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 46 475 € |
| medián kraja | 45 612 € |
| medián Slovenska | 46 724 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- REGOLD s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 276 000 € (2025)
- RF Group, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 275 923 € (2025)
- Go SMART, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 275 713 € (2025)
- Wes-Kaap s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 275 663 € (2025)
- Power System Management, s.r.o.Košice - mestská časť Vyšné Opátske · tržby 275 640 € (2025)
- TEAM 4 YOU SK s. r. o.Žilina · tržby 275 420 € (2025)
- Sandra Dent s.r.o.Drahovce · tržby 274 982 € (2025)
- ILL. Mont Steel s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 274 919 € (2025)
- FinEasy s.r.o.Prievidza · tržby 274 872 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LABO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo LABO: Varín
LABO sídli na adrese M. R. Štefánika 2094/2A, 013 03 Varín, okres Žilina. V obci Varín je 626 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 952.
Varín: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
LABO: IČO, sídlo a základné údaje
LABO s.r.o. (IČO 48089583) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Varín, okres Žilina. Dátum vzniku je 21. 4. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Ľubomír Tomašov. Za rok 2025 sú v závierke tržby 112 707 € a výsledok hospodárenia +3 295 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 21. 4. 2015 |
| Obec | Varín |
| Okres | Okres Žilina |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) LABO s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 112 707 €, typická firma odvetvia 46 724 €, čo je 2,4-násobok mediánu (medián z 13 613 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›
Sieť prepojení firmy LABO
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu LABO
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu LABO
- Tendre33súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Varíntypický nepokrytý dopyt 47 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava618 zmlúv za 3 roky · 6 101 593 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR205 zmlúv za 3 roky · 9 061 938 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 072 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Varín
DOLVAP, s.r.o.AZ CAR, s.r.o.X-Scaffolder, s. r. o.Benneb, s.r.o.TICHÝ, s.r.o.Všetky firmy v obci Varín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Žilina
solution4U s. r. o.Slovexperta, s.r.o.aMARTINI & PARTNERS s. r. o.InterConti Trading s. r. o.NEPI Slovakia Management s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.