EL TECH SK, s.r.o.
Stará Ľubovňa · Prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
372 337 €tržby 2025 ▼ 16 %+10 145 €zisk 2025aktívna 11 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby 214 381 €, výsledok hospodárenia 17 763 €
- 16 : tržby 669 056 €, výsledok hospodárenia 3 373 €
- 17 : tržby 143 068 €, výsledok hospodárenia -1 685 €
- 18 : tržby 427 136 €, výsledok hospodárenia 15 170 €
- 19 : tržby 233 621 €, výsledok hospodárenia -19 512 €
- 20 : tržby 120 757 €, výsledok hospodárenia 10 685 €
- 21 : tržby 316 666 €, výsledok hospodárenia 14 733 €
- 22 : tržby 347 328 €, výsledok hospodárenia 13 391 €
- 23 : tržby 530 123 €, výsledok hospodárenia 62 160 €
- 24 : tržby 440 670 €, výsledok hospodárenia 32 042 €
- 25 : tržby 372 337 €, výsledok hospodárenia 10 145 €
EL TECH SK, s.r.o. (IČO 48088170) mala v roku 2025 tržby 372 337 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci EL TECH SK
osobné náklady v roku 2020 boli 44 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2020 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.
Konateľ EL TECH SK
Podľa Registra právnických osôb koná za EL TECH SK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník EL TECH SK
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Jozef Ženčuch100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Jozef Ženčuchod 10. 12. 2021 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok EL TECH SK
Za rok 2025 má EL TECH SK v závierke tržby 372 337 €, o 15,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +10 145 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 669 056 €.
Výkaz ziskov a strát EL TECH SK
Najvyššie tržby: rok 2016, 669 056 €. Najnižšie: rok 2020, 120 757 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 372 337 € |
| 2024 | 440 670 € |
| 2023 | 530 123 € |
| 2022 | 347 328 € |
| 2021 | 316 666 € |
| 2020 | 120 757 € |
| 2019 | 233 621 € |
| 2018 | 427 136 € |
| 2017 | 143 068 € |
| 2016 | 669 056 € |
| 2015 | 214 381 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 2 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: 158 265 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 10 145 € |
| 2024 | 32 042 € |
| 2023 | 62 160 € |
| 2022 | 13 391 € |
| 2021 | 14 733 € |
| 2020 | 10 685 € |
| 2019 | −19 512 € |
| 2018 | 15 170 € |
| 2017 | −1 685 € |
| 2016 | 3 373 € |
| 2015 | 17 763 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- EL TECH SK
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,7 %, medián odvetvia +4,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | EL TECH SK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +2,7 % | +4,7 % |
| 2024 | +7,3 % | +3,1 % |
| 2023 | +11,7 % | +1,8 % |
| 2022 | +3,9 % | +2,2 % |
| 2021 | +4,7 % | +1,6 % |
| 2020 | +8,8 % | +1,7 % |
| 2019 | −8,4 % | +1,5 % |
| 2018 | +3,6 % | +1,5 % |
| 2017 | −1,2 % | +2,7 % |
| 2016 | +0,5 % | +2,5 % |
| 2015 | +8,3 % | +2,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 10 rokov, najviac v roku 2016 (+212,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −15,5 % |
| 2024 | −16,9 % |
| 2023 | +52,6 % |
| 2022 | +9,7 % |
| 2021 | +162,2 % |
| 2020 | −48,3 % |
| 2019 | −45,3 % |
| 2018 | +198,6 % |
| 2017 | −78,6 % |
| 2016 | +212,1 % |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha EL TECH SK
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 189 467 €, vlastné imanie 121 124 € a záväzky 68 343 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 189 467 € | 121 124 € | 68 343 € |
| 2024 | 182 585 € | 132 484 € | 50 101 € |
| 2023 | 137 856 € | 100 442 € | 37 414 € |
| 2022 | 64 849 € | 38 282 € | 26 567 € |
| 2021 | 51 597 € | 24 891 € | 26 706 € |
| 2020 | 49 498 € | 10 158 € | 39 340 € |
| 2019 | 71 076 € | −527 € | 71 603 € |
| 2018 | 111 789 € | 18 985 € | 92 804 € |
| 2017 | 49 593 € | 24 451 € | 25 142 € |
| 2016 | 87 388 € | 26 136 € | 61 252 € |
| 2015 | 54 995 € | 22 763 € | 32 232 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok EL TECH SK (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 372 337 € | 10 145 € | 189 467 € | 121 124 € | 68 343 € | 30 828 € | +2,7 % |
| 2024 | 440 670 € | 32 042 € | 182 585 € | 132 484 € | 50 101 € | 33 043 € | +7,3 % |
| 2023 | 530 123 € | 62 160 € | 137 856 € | 100 442 € | 37 414 € | 92 426 € | +11,7 % |
| 2022 | 347 328 € | 13 391 € | 64 849 € | 38 282 € | 26 567 € | 34 567 € | +3,9 % |
| 2021 | 316 666 € | 14 733 € | 51 597 € | 24 891 € | 26 706 € | 35 228 € | +4,7 % |
| 2020 | 120 757 € | 10 685 € | 49 498 € | 10 158 € | 39 340 € | 10 873 € | +8,8 % |
| 2019 | 233 621 € | −19 512 € | 71 076 € | −527 € | 71 603 € | −2 264 € | −8,4 % |
| 2018 | 427 136 € | 15 170 € | 111 789 € | 18 985 € | 92 804 € | 28 145 € | +3,6 % |
| 2017 | 143 068 € | −1 685 € | 49 593 € | 24 451 € | 25 142 € | 9 107 € | −1,2 % |
| 2016 | 669 056 € | 3 373 € | 87 388 € | 26 136 € | 61 252 € | 15 342 € | +0,5 % |
| 2015 | 214 381 € | 17 763 € | 54 995 € | 22 763 € | 32 232 € | 25 827 € | +8,3 % |
Riziko: zaplatí EL TECH SK?
Peniaze od štátu: EL TECH SK
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy EL TECH SK
Dátum vzniku EL TECH SK je 8. 4. 2015, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/31345/P
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120059766
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 214 381 € · majetok 54 995 €
- Nový spoločník: Jozef ŽenčuchSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 372 337 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti EL TECH SK
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Stavebné cenárstvo
- Prenájom hnuteľných vecí
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrických
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
EL TECH SK v odvetví prenájom a lízing
EL TECH SK je v registri v odvetví Prenájom a lízing (SK NACE 77), činnosť prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 50 770 € (2 282 závierok), EL TECH SK má 372 337 €, čo je 7,3-násobok mediánu. V okrese Stará Ľubovňa je v tomto odvetví 21 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EL TECH SK 5. z 12.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 337 €, polovica do 50 770 €, tri štvrtiny do 219 724 €; 10 % firiem má viac než 790 532 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 343 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 337 € |
| medián | 50 770 € |
| horný kvartil | 219 724 € |
| 10 % firiem má viac než | 790 532 € |
| EL TECH SK | 372 337 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- EL TECH SK
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby EL TECH SK s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | EL TECH SK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 372 337 € | 50 770 € |
| 2024 | 440 670 € | 49 190 € |
| 2023 | 530 123 € | 47 167 € |
| 2022 | 347 328 € | 46 424 € |
| 2021 | 316 666 € | 43 766 € |
| 2020 | 120 757 € | 42 101 € |
| 2019 | 233 621 € | 45 041 € |
| 2018 | 427 136 € | 45 163 € |
| 2017 | 143 068 € | 43 133 € |
| 2016 | 669 056 € | 45 574 € |
| 2015 | 214 381 € | 42 903 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| EL TECH SK | 372 337 € |
|---|---|
| medián okresu Stará Ľubovňa | 68 940 € |
| medián kraja | 46 932 € |
| medián Slovenska | 50 770 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- PlayLease s. r. o.Štúrovo · tržby 841 610 € (2025)
- JUVE Trans s.r.o.Stuľany · tržby 840 324 € (2025)
- Horti Garden, spol. s r.o.Ivanka pri Dunaji · tržby 829 116 € (2025)
- Allcars s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 819 053 € (2025)
- DEKaDAR, spol. s r.o.Matúškovo · tržby 815 018 € (2025)
- Metallock s. r. o.Nesluša · tržby 810 074 € (2025)
- RAJAMI Invest s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 805 620 € (2025)
- BELLIFER s. r. o.Senica · tržby 804 052 € (2025)
- TREVOR GROUP s.r.o.Rovinka · tržby 800 918 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EL TECH SK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo EL TECH SK: Stará Ľubovňa
EL TECH SK sídli na adrese Mierová 1102/80, 064 01 Stará Ľubovňa, okres Stará Ľubovňa. V obci Stará Ľubovňa je 3 028 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 466. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Stará Ľubovňa: obyvatelia a dáta ›Okres Stará Ľubovňa ›Adresár firiem v okrese Stará Ľubovňa ›
EL TECH SK: IČO, sídlo a základné údaje
EL TECH SK, s.r.o. (IČO 48088170) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stará Ľubovňa, okres Stará Ľubovňa. Dátum vzniku je 8. 4. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Jozef Ženčuch. Za rok 2025 sú v závierke tržby 372 337 € a výsledok hospodárenia +10 145 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť (SK NACE 7722) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 8. 4. 2015 |
| Obec | Stará Ľubovňa |
| Okres | Okres Stará Ľubovňa |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví prenájom a lízing (SK NACE 77) EL TECH SK, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 372 337 €, typická firma odvetvia 50 770 €, čo je 7,3-násobok mediánu (medián z 2 282 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Stará Ľubovňa ›Prenájom a lízing: tržby a mzdy ›Prenájom a lízing v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Stará Ľubovňa ›
Sieť prepojení firmy EL TECH SK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu EL TECH SK
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu EL TECH SK
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 200 tis. €
- Končiace zmluvy35zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 300 €
- Výhry konkurentov1firma vyhrala súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 371 tis. €
- Diery na trhu11odvetví chýba v meste Stará Ľubovňatypický nepokrytý dopyt 136 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo obrany SR143 zmlúv za 3 roky · 456 020 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.98 zmlúv za 3 roky · 210 199 € · naposledy 9. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava55 zmlúv za 3 roky · 465 721 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 1 077 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Stará Ľubovňa
Ľubovnianska nemocnica, n. o.BEST SORTIMENTS, s.r.o.GURLEX, s.r.o.AS-SPOL, s.r.o.mkem, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Stará Ľubovňa ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 77.29) v okrese Stará Ľubovňa
BUPRO s. r. o.KE Elektro s. r. o.ERANSA s. r. o.XTREME s. r. o.Jasle Julinka s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.