VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ELP-PRO s.r.o.

Púchov · Elektrická inštalácia

167 848 €tržby 2025 ▲ 51 %+8 180 €zisk 2025

aktívna 11 rokov2 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

167 848 €tržby 2025 ▲ 51 %
+8 180 €zisk 2025
  1. 15 : tržby 92 624 €, výsledok hospodárenia -14 099 €
  2. 16 : tržby 139 116 €, výsledok hospodárenia 6 447 €
  3. 17 : tržby 96 940 €, výsledok hospodárenia 9 034 €
  4. 18 : tržby 79 123 €, výsledok hospodárenia -4 581 €
  5. 19 : tržby 99 558 €, výsledok hospodárenia 2 015 €
  6. 20 : tržby 94 922 €, výsledok hospodárenia 4 285 €
  7. 21 : tržby 75 206 €, výsledok hospodárenia -6 706 €
  8. 22 : tržby 110 259 €, výsledok hospodárenia -12 612 €
  9. 23 : tržby 120 656 €, výsledok hospodárenia 2 671 €
  10. 24 : tržby 111 317 €, výsledok hospodárenia 8 182 €
  11. 25 : tržby 167 848 €, výsledok hospodárenia 8 180 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ELP-PRO s.r.o. (IČO 48084794) mala v roku 2025 tržby 167 848 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ELP-PRO

V roku 2025 mala ELP-PRO priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 33 185 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.

Konatelia ELP-PRO

Podľa Registra právnických osôb konajú za ELP-PRO 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločník ELP-PRO

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch ELP-PRO
Podiely spoločníkov na vkladoch ELP-PRO Peter Ruman 100,0 %. Spolu 5 000 €. Peter Ruman: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Peter Ruman100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Peter Rumanod 14. 4. 2015 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ELP-PRO

Za rok 2025 má ELP-PRO v závierke tržby 167 848 €, o 50,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 180 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 167 848 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 248 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025168 tis. €▲ +50,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20258 180 €zisk
Majetok (aktíva) 202593 tis. €
Vlastné imanie 202527 tis. €
Záväzky 202566 tis. €71,3 % majetku
Pridaná hodnota 202564 tis. €
Zisková marža 2025+4,9 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 11 rokov2 816 €2015 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 248 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát ELP-PRO

Súvaha ELP-PRO

Všetky čísla zo závierok ELP-PRO (11 rokov)
Čísla zo závierok ELP-PRO po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025167 848 €8 180 €92 605 €26 533 €66 072 €64 056 €+4,9 %
2024111 317 €8 182 €48 336 €18 353 €29 983 €49 916 €+7,4 %
2023120 656 €2 671 €66 972 €10 171 €56 801 €41 153 €+2,2 %
2022110 259 €−12 612 €74 184 €−11 217 €85 401 €19 626 €−11,4 %
202175 206 €−6 706 €86 279 €1 395 €84 884 €23 939 €−8,9 %
202094 922 €4 285 €53 017 €8 101 €44 916 €28 109 €+4,5 %
201999 558 €2 015 €53 326 €3 815 €49 511 €32 959 €+2,0 %
201879 123 €−4 581 €60 674 €1 801 €58 873 €22 860 €−5,8 %
201796 940 €9 034 €65 241 €6 382 €58 859 €35 859 €+9,3 %
2016139 116 €6 447 €53 828 €−2 652 €56 480 €22 433 €+4,6 %
201592 624 €−14 099 €29 945 €−9 099 €39 044 €−9 579 €−15,2 %

Riziko: zaplatí ELP-PRO?

ELP-PRO a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom ELP-PRO z roku 2021.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20212. 3. 2021

História firmy ELP-PRO

Dátum vzniku ELP-PRO je 14. 4. 2015, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/31511/R
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120075045
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 92 624 € · majetok 29 945 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica. Firma vznikla 14. 4. 2015.
  5. Nový spoločník: Peter RumanSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 167 848 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ELP-PRO

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrických
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

ELP-PRO v odvetví špecializované stavebné práce

ELP-PRO je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť elektrická inštalácia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 954 € (14 571 závierok), ELP-PRO má 167 848 €, čo je 2,3-násobok mediánu. V okrese Púchov je v tomto odvetví 769 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ELP-PRO 32. z 96.

V odvetví v okrese Púchov769aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 571Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ELP-PRO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Púchov ›

Sídlo ELP-PRO: Púchov

ELP-PRO sídli na adrese Komenského 643/40, 020 01 Púchov, okres Púchov. V obci Púchov je 3 075 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 164. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Púchov3 075aktívnych
Subjektov v okrese Púchov6 164aktívnych
V tom istom odvetví769okres Púchov
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Púchov: obyvatelia a dáta ›Okres Púchov ›Adresár firiem v okrese Púchov ›

ELP-PRO: IČO, sídlo a základné údaje

ELP-PRO s.r.o. (IČO 48084794) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Púchov, okres Púchov. Dátum vzniku je 14. 4. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutármi sú Lenka Franková a Peter Ruman. Za rok 2025 sú v závierke tržby 167 848 € a výsledok hospodárenia +8 180 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieElektrická inštalácia (SK NACE 4321)
Základné imanie5 000 €
Vznik14. 4. 2015
ObecPúchov
OkresOkres Púchov
Vyrubená daň z príjmov1 248 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) ELP-PRO s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 167 848 €, typická firma odvetvia 71 954 €, čo je 2,3-násobok mediánu (medián z 14 571 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Púchov ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Púchov ›

Sieť prepojení firmy ELP-PRO

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ELP-PRO

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ELP-PRO

  • Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy85zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 21 tis. €
  • Výhry konkurentov65firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 14 tis. €
  • Diery na trhu9odvetví chýba v meste Púchovtypický nepokrytý dopyt 671 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Komenského 643 - spoločenstvo vlastníkov

Najväčšie firmy v obci Púchov

MIKONA, s r.o.Mäsokombinát Púchov, a.s.Krásno Slovakia, s.r.o.LABANT, spol. s r.o.FERRMONT, a.s.Všetky firmy v obci Púchov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.21) v okrese Púchov

SLÁDEK a syn - Elektroinštalácie, s.r.o.Prenosil, s.r.o.MARNEL, s.r.o.LeadTech s.r.o.TRNÍK - SLUŽBY, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk