TRICERA s. r. o.
Bratislava - Nové Mesto · Výroba olejov a tukov
21 741 €tržby 2025 ▼ 24 %−10 466 €strata 2025aktívna 11 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -25 779 €
- 20 : tržby 35 850 €, výsledok hospodárenia -29 477 €
- 21 : tržby 16 500 €, výsledok hospodárenia -44 919 €
- 22 : tržby 10 880 €, výsledok hospodárenia 5 714 €
- 23 : tržby 6 000 €, výsledok hospodárenia -73 878 €
- 24 : tržby 28 537 €, výsledok hospodárenia -14 376 €
- 25 : tržby 21 741 €, výsledok hospodárenia -10 466 €
TRICERA s. r. o. (IČO 48080004) mala v roku 2025 tržby 21 741 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci TRICERA
V roku 2025 mala TRICERA priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ TRICERA
Podľa Registra právnických osôb koná za TRICERA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník TRICERA
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok TRICERA
Za rok 2025 má TRICERA v závierke tržby 21 741 €, o 23,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −10 466 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 35 850 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát TRICERA
Najvyššie tržby: rok 2020, 35 850 €. Najnižšie: rok 2023, 6 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 21 741 € |
| 2024 | 28 537 € |
| 2023 | 6 000 € |
| 2022 | 10 880 € |
| 2021 | 16 500 € |
| 2020 | 35 850 € |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 8 rokoch z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: −194 141 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −10 466 € |
| 2024 | −14 376 € |
| 2023 | −73 878 € |
| 2022 | 5 714 € |
| 2021 | −44 919 € |
| 2020 | −29 477 € |
| 2019 | −25 779 € |
| 2018 | 0 € |
| 2017 | −480 € |
| 2016 | −480 € |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- TRICERA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −48,1 %, medián odvetvia +2,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | TRICERA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −48,1 % | +2,6 % |
| 2024 | −50,4 % | +2,2 % |
| 2023 | — | +1,3 % |
| 2022 | +52,5 % | +0,7 % |
| 2021 | — | +0,5 % |
| 2020 | −82,2 % | +0,5 % |
| 2019 | — | +0,5 % |
| 2018 | — | +0,6 % |
| 2017 | — | +1,0 % |
| 2016 | — | +0,8 % |
| 2015 | — | +0,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 5 rokov, najviac v roku 2024 (+375,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −23,8 % |
| 2024 | +375,6 % |
| 2023 | −44,9 % |
| 2022 | −34,1 % |
| 2021 | −54,0 % |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TRICERA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 055 356 €, vlastné imanie −189 141 € a záväzky 1 244 497 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 055 356 € | −189 141 € | 1 244 497 € |
| 2024 | 1 065 482 € | −178 675 € | 1 244 157 € |
| 2023 | 584 755 € | −164 299 € | 749 054 € |
| 2022 | 627 988 € | −90 421 € | 718 409 € |
| 2021 | 596 291 € | −96 135 € | 692 426 € |
| 2020 | 535 914 € | −51 216 € | 587 130 € |
| 2019 | 395 424 € | −21 739 € | 417 163 € |
| 2018 | 104 040 € | 4 040 € | 100 000 € |
| 2017 | 104 520 € | 4 040 € | 100 480 € |
| 2016 | 105 000 € | 4 520 € | 100 480 € |
| 2015 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TRICERA (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21 741 € | −10 466 € | 1 055 356 € | −189 141 € | 1 244 497 € | −10 126 € | −48,1 % |
| 2024 | 28 537 € | −14 376 € | 1 065 482 € | −178 675 € | 1 244 157 € | −32 483 € | −50,4 % |
| 2023 | 6 000 € | −73 878 € | 584 755 € | −164 299 € | 749 054 € | −5 193 € | −1 231,3 % |
| 2022 | 10 880 € | 5 714 € | 627 988 € | −90 421 € | 718 409 € | −1 809 € | +52,5 % |
| 2021 | 16 500 € | −44 919 € | 596 291 € | −96 135 € | 692 426 € | 5 199 € | −272,2 % |
| 2020 | 35 850 € | −29 477 € | 535 914 € | −51 216 € | 587 130 € | 15 907 € | −82,2 % |
| 2019 | — | −25 779 € | 395 424 € | −21 739 € | 417 163 € | −8 544 € | — |
| 2018 | — | 0 € | 104 040 € | 4 040 € | 100 000 € | — | — |
| 2017 | — | −480 € | 104 520 € | 4 040 € | 100 480 € | — | — |
| 2016 | — | −480 € | 105 000 € | 4 520 € | 100 480 € | — | — |
| 2015 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí TRICERA?
Peniaze od štátu: TRICERA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy TRICERA
Dátum vzniku TRICERA je 22. 4. 2015, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/103659/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015majetok 5 000 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120129561
- Nový štatutár: Anasztazia GerzsenyiKonateľ
- Nový spoločník: Anasztazia GerzsenyiSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 21 741 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TRICERA
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Faktoring a forfaiting
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vedenie účtovníctva
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Reklamné a marketingové služby
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Výroba minerálnych olejov
- Nákup a predaj minerálnych olejov
- Nákup a predaj biogénnych látok
- Nákup a predaj zmesi minerálneho oleja a biogénnej látky
- Výroba zmesi minerálneho oleja a biogénnej látky
- Skladovanie
- Verejné obstarávanie
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
TRICERA v odvetví výroba potravín
TRICERA je v registri v odvetví Výroba potravín (SK NACE 10), činnosť výroba olejov a tukov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 82 611 € (2 787 závierok), TRICERA má 21 741 €, čo je 26 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 324 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TRICERA 113. z 152.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 24 590 €, polovica do 82 611 €, tri štvrtiny do 420 480 €; 10 % firiem má viac než 1 768 189 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 984 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 24 590 € |
| medián | 82 611 € |
| horný kvartil | 420 480 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 768 189 € |
| TRICERA | 21 741 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- TRICERA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby TRICERA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | TRICERA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 21 741 € | 82 611 € |
| 2024 | 28 537 € | 73 519 € |
| 2023 | 6 000 € | 69 360 € |
| 2022 | 10 880 € | 67 261 € |
| 2021 | 16 500 € | 59 820 € |
| 2020 | 35 850 € | 62 567 € |
| 2019 | — | 65 152 € |
| 2018 | — | 82 040 € |
| 2017 | — | 92 530 € |
| 2016 | — | 138 793 € |
| 2015 | — | 153 803 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| TRICERA | 21 741 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 45 096 € |
| medián kraja | 55 854 € |
| medián Slovenska | 82 611 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- N A U R U , spol. s r.o.Dobrá Niva · tržby 51 582 € (2020)
- andrewchef s.r.o.Banská Bystrica · tržby 51 522 € (2025)
- Hlavinka s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 51 509 € (2025)
- JURBA s.r.o.Košice - mestská časť Myslava · tržby 51 500 € (2025)
- Pedro Service s. r. o.Šaľa · tržby 51 400 € (2025)
- Sociálny podnik Jarovnice, s.r.o.Jarovnice · tržby 51 104 € (2022)
- AMP TATRY, s. r. o.Svit · tržby 50 986 € (2025)
- JP&VP s. r. o.Zádiel · tržby 50 969 € (2025)
- ABR INVESTMENT, s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 50 900 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TRICERA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo TRICERA: Bratislava - Nové Mesto
TRICERA sídli na adrese Magurská 1/B, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 596 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 393.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
TRICERA: IČO, sídlo a základné údaje
TRICERA s. r. o. (IČO 48080004) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 22. 4. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Anasztazia Gerzsenyi. Za rok 2025 sú v závierke tržby 21 741 € a výsledok hospodárenia −10 466 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba olejov a tukov (SK NACE 1041) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 22. 4. 2015 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba potravín (SK NACE 10) TRICERA s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 21 741 €, typická firma odvetvia 82 611 € (medián z 2 787 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Výroba potravín: tržby a mzdy ›Výroba potravín v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy TRICERA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu TRICERA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TRICERA
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 176 tis. €
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy530zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
- Výhry konkurentov51firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 32 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Pôdohospodárska platobná agentúra12 zmlúv za 3 roky · 318 145 € · naposledy 27. 10. 2025Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská Sobota12 zmlúv za 3 roky · 40 615 € · naposledy 26. 11. 2025Slovenská inovačná a energetická agentúra*2 zmluvy za 3 roky · 29 410 € · naposledy 2. 4. 2025 Všetkých 15 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 10.41) v okrese Bratislava III
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.