NIELS, s.r.o.
Cabaj - Čápor
15 650 €tržby 2021 ▼ 18 %+519 €zisk 2021zaniknutá 21. 1. 2025
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 21. 1. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby 15 600 €, výsledok hospodárenia 339 €
- 16 : tržby 25 366 €, výsledok hospodárenia 1 748 €
- 17 : tržby 17 385 €, výsledok hospodárenia 1 888 €
- 18 : tržby 21 667 €, výsledok hospodárenia 616 €
- 19 : tržby 22 422 €, výsledok hospodárenia 680 €
- 20 : tržby 19 017 €, výsledok hospodárenia 734 €
- 21 : tržby 15 650 €, výsledok hospodárenia 519 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 897 €
NIELS, s.r.o. (IČO 48079189), sídlo Cabaj-Čápor, je v registri zapísaná od 25. 3. 2015 do 21. 1. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci NIELS
osobné náklady v roku 2022 boli 1 761 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2022 | — | 1 761 € | — |
| 2021 | — | 3 737 € | — |
| 2020 | — | 3 244 € | — |
| 2019 | — | 3 630 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2022 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 10. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci NIELS
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok NIELS
Za rok 2021 má NIELS v závierke tržby 15 650 €, o 17,7 % menej než v roku 2020, a výsledok hospodárenia +519 €. Závierky máme za 8 rokov (2015 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2016: 25 366 €.
Výkaz ziskov a strát NIELS
Najvyššie tržby: rok 2016, 25 366 €. Najnižšie: rok 2015, 15 600 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2022 | — |
| 2021 | 15 650 € |
| 2020 | 19 017 € |
| 2019 | 22 422 € |
| 2018 | 21 667 € |
| 2017 | 17 385 € |
| 2016 | 25 366 € |
| 2015 | 15 600 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 1 roku z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: 627 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2022 | −5 897 € |
| 2021 | 519 € |
| 2020 | 734 € |
| 2019 | 680 € |
| 2018 | 616 € |
| 2017 | 1 888 € |
| 2016 | 1 748 € |
| 2015 | 339 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- NIELS
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +3,3 %, medián odvetvia +3,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | NIELS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | — | +2,7 % |
| 2021 | +3,3 % | +3,0 % |
| 2020 | +3,9 % | +2,5 % |
| 2019 | +3,0 % | +2,2 % |
| 2018 | +2,8 % | +2,5 % |
| 2017 | +10,9 % | +4,0 % |
| 2016 | +6,9 % | +4,3 % |
| 2015 | +2,2 % | +4,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 6 rokov, najviac v roku 2016 (+62,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2022 | — |
| 2021 | −17,7 % |
| 2020 | −15,2 % |
| 2019 | +3,5 % |
| 2018 | +24,6 % |
| 2017 | −31,5 % |
| 2016 | +62,6 % |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha NIELS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 485 €, vlastné imanie 485 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2022 | 485 € | 485 € | — |
| 2021 | 6 803 € | 6 382 € | 421 € |
| 2020 | 7 906 € | 6 414 € | 1 492 € |
| 2019 | 6 178 € | 5 680 € | 498 € |
| 2018 | 6 079 € | 5 616 € | 463 € |
| 2017 | 6 888 € | 6 888 € | — |
| 2016 | 6 748 € | 6 748 € | — |
| 2015 | 5 435 € | 5 339 € | 96 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok NIELS (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | −5 897 € | 485 € | 485 € | — | −4 136 € | — |
| 2021 | 15 650 € | 519 € | 6 803 € | 6 382 € | 421 € | 4 432 € | +3,3 % |
| 2020 | 19 017 € | 734 € | 7 906 € | 6 414 € | 1 492 € | 4 191 € | +3,9 % |
| 2019 | 22 422 € | 680 € | 6 178 € | 5 680 € | 498 € | 5 297 € | +3,0 % |
| 2018 | 21 667 € | 616 € | 6 079 € | 5 616 € | 463 € | 4 448 € | +2,8 % |
| 2017 | 17 385 € | 1 888 € | 6 888 € | 6 888 € | — | 5 691 € | +10,9 % |
| 2016 | 25 366 € | 1 748 € | 6 748 € | 6 748 € | — | 4 801 € | +6,9 % |
| 2015 | 15 600 € | 339 € | 5 435 € | 5 339 € | 96 € | 435 € | +2,2 % |
Riziko: zaplatí NIELS?
Peniaze od štátu: NIELS
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy NIELS
Dátum vzniku NIELS je 25. 3. 2015. Skoršie obchodné meno: NIELS, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/38963/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 15 600 € · majetok 5 435 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022Závierok máme 8.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
NIELS v odvetví administratívne a kancelárske služby
NIELS je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82). Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 35 891 € (14 999 závierok), NIELS má 15 650 €, čo je 44 % mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 2 177 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je NIELS 632. z 869.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 983 €, polovica do 35 891 €, tri štvrtiny do 112 293 €; 10 % firiem má viac než 400 977 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 117 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 983 € |
| medián | 35 891 € |
| horný kvartil | 112 293 € |
| 10 % firiem má viac než | 400 977 € |
| NIELS | 15 650 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- NIELS
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby NIELS s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | NIELS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | — | 39 924 € |
| 2021 | 15 650 € | 35 891 € |
| 2020 | 19 017 € | 34 323 € |
| 2019 | 22 422 € | 37 025 € |
| 2018 | 21 667 € | 36 751 € |
| 2017 | 17 385 € | 34 300 € |
| 2016 | 25 366 € | 31 944 € |
| 2015 | 15 600 € | 31 310 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2021.
Čísla v tabuľke
| NIELS | 15 650 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 40 906 € |
| medián kraja | 33 458 € |
| medián Slovenska | 35 891 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- PRODOT s. r. o.Petrovice · tržby 39 016 € (2025)
- KMN s. r. o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 39 013 € (2025)
- Clean Carbon team s. r. o.Hrnčiarska Ves · tržby 39 005 € (2023)
- ELA-VA s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 39 004 € (2025)
- GaSt services, s. r. o.Miloslavov · tržby 39 004 € (2025)
- Mayllo Group, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 39 000 € (2025)
- GEPEA s.r.o.Prusy · tržby 39 000 € (2025)
- M&M services SK s. r. o.Alekšince · tržby 39 000 € (2025)
- Grand Capital s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 39 000 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb NIELS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo NIELS: Cabaj - Čápor
NIELS sídli na adrese Cabaj 169, 951 17 Cabaj-Čápor, okres Nitra. V obci Cabaj - Čápor je 568 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 552.
Cabaj - Čápor: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
NIELS: IČO, sídlo a základné údaje
NIELS, s.r.o. (IČO 48079189) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Cabaj - Čápor, okres Nitra. Dátum vzniku je 25. 3. 2015, zánik je v registri zapísaný ku dňu 21. 1. 2025, po 9 rokoch. Za rok 2021 sú v závierke tržby 15 650 € a výsledok hospodárenia +519 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 82110 |
| Vznik | 25. 3. 2015 |
| Zánik | 21. 1. 2025 |
| Skoršie názvy | NIELS, s.r.o. |
| Obec | Cabaj - Čápor |
| Okres | Okres Nitra |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy NIELS
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu NIELS
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu NIELS
- Tendre26súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 137 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
- Končiace zmluvy55zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 800 €
- Výhry konkurentov100firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 700 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Cabaj - Čáportypický nepokrytý dopyt 128 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.738 zmlúv za 3 roky · 175 211 € · naposledy 29. 7. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny406 zmlúv za 3 roky · 5 791 477 € · naposledy 2. 10. 2026Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky47 zmlúv za 3 roky · 2 161 402 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 879 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Cabaj - Čápor
PHARMACARE SLOVAKIA, s.r.o.Euroklíma, s.r.o.JJ Mont s.r.o.HAAS & PARTNERS, s.r.o.MARKAT s.r.o.Všetky firmy v obci Cabaj - Čápor ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.11) v okrese Nitra
A.MAMUT, s. r. o.MJM Invest, s. r. o.HB living s.r.o.Home Development 2, s. r. o.SHIPGATE s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.