Diamond Investment Solutions, s. r. o.
Bratislava - Nové Mesto · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
21 181 €tržby 2017 ▲ 80 %+8 553 €zisk 2017aktívna 11 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby 3 735 €, výsledok hospodárenia 2 885 €
- 16 : tržby 11 750 €, výsledok hospodárenia 4 180 €
- 17 : tržby 21 181 €, výsledok hospodárenia 8 553 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Diamond Investment Solutions, s. r. o. (IČO 48078140), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 13. 3. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Diamond Investment Solutions
V roku 2023 mala Diamond Investment Solutions priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2023 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2023 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Diamond Investment Solutions
Podľa Registra právnických osôb koná za Diamond Investment Solutions 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník Diamond Investment Solutions
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Diamond Investment Solutions
Za rok 2017 má Diamond Investment Solutions v závierke tržby 21 181 €, o 80,3 % viac než v roku 2016, a výsledok hospodárenia +8 553 €. Závierky máme za 4 roky (2015 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2017: 21 181 €.
Výkaz ziskov a strát Diamond Investment Solutions
Najvyššie tržby: rok 2017, 21 181 €. Najnižšie: rok 2015, 3 735 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2023 | — |
| 2017 | 21 181 € |
| 2016 | 11 750 € |
| 2015 | 3 735 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 15 618 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2023 | 0 € |
| 2017 | 8 553 € |
| 2016 | 4 180 € |
| 2015 | 2 885 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Diamond Investment Solutions
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +40,4 %, medián odvetvia +5,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Diamond Investment Solutions | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | — | +4,8 % |
| 2017 | +40,4 % | +5,7 % |
| 2016 | +35,6 % | +5,6 % |
| 2015 | +77,2 % | +4,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Diamond Investment Solutions
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2023 mala súvaha majetok 0 €, vlastné imanie — a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2023 | 0 € | — | — |
| 2017 | 45 272 € | 20 618 € | 24 654 € |
| 2016 | 5 061 € | 12 065 € | −7 004 € |
| 2015 | 515 € | 7 885 € | −7 370 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Diamond Investment Solutions (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | 0 € | 0 € | — | — | — | — |
| 2017 | 21 181 € | 8 553 € | 45 272 € | 20 618 € | 24 654 € | 14 663 € | +40,4 % |
| 2016 | 11 750 € | 4 180 € | 5 061 € | 12 065 € | −7 004 € | 5 870 € | +35,6 % |
| 2015 | 3 735 € | 2 885 € | 515 € | 7 885 € | −7 370 € | 3 735 € | +77,2 % |
Riziko: zaplatí Diamond Investment Solutions?
Peniaze od štátu: Diamond Investment Solutions
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Diamond Investment Solutions
Dátum vzniku Diamond Investment Solutions je 13. 3. 2015, teda pred 11 rokmi. Skoršie obchodné meno: Goldem, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/102926/B
- Nový štatutár: Radim VilhanKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým Goldem, s. r. o., odvtedy Diamond Investment Solutions, s. r. o.
- Nový spoločník: Radim VilhanSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 3 735 € · majetok 515 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Diamond Investment Solutions
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vydavateľská činnosť
- Administratívne služby
- Reklamné a marketingové služby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Diamond Investment Solutions v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
Diamond Investment Solutions je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 36 060 € (9 405 závierok), Diamond Investment Solutions má 21 181 €, čo je 59 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 028 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Diamond Investment Solutions 1 022. z 1 368.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 11 800 €, polovica do 36 060 €, tri štvrtiny do 106 285 €; 10 % firiem má viac než 368 782 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 11 800 € |
| medián | 36 060 € |
| horný kvartil | 106 285 € |
| 10 % firiem má viac než | 368 782 € |
| Diamond Investment Solutions | 21 181 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Diamond Investment Solutions
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Diamond Investment Solutions s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Diamond Investment Solutions | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | — | 41 550 € |
| 2017 | 21 181 € | 36 060 € |
| 2016 | 11 750 € | 34 198 € |
| 2015 | 3 735 € | 33 443 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2017.
Čísla v tabuľke
| Diamond Investment Solutions | 21 181 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 49 445 € |
| medián kraja | 40 492 € |
| medián Slovenska | 36 060 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Agro Bistava s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 51 588 € (2025)
- TORMUND s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 51 578 € (2025)
- Taures Slovakia, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 51 550 € (2025)
- Poa s.r.o.Banská Bystrica · tržby 51 521 € (2025)
- PIF spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 51 462 € (2021)
- Secom Group s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 51 430 € (2025)
- ProMaStaR s. r. o.Kysucké Nové Mesto · tržby 51 430 € (2025)
- Hacienda s. r. o.Holice · tržby 51 429 € (2025)
- Kris digital s.r.o.Bratislava - mestská časť Lamač · tržby 51 412 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Diamond Investment Solutions, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›
Sídlo Diamond Investment Solutions: Bratislava - Nové Mesto
Diamond Investment Solutions sídli na adrese Račianska 109/C, 831 02 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 590 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 396. Na tej istej adrese je zapísaných 38 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
Diamond Investment Solutions: IČO, sídlo a základné údaje
Diamond Investment Solutions, s. r. o. (IČO 48078140) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 13. 3. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Radim Vilhan. Za rok 2017 sú v závierke tržby 21 181 € a výsledok hospodárenia +8 553 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 13. 3. 2015 |
| Skoršie názvy | Goldem, s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) Diamond Investment Solutions, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2017 mala 21 181 €, typická firma odvetvia 36 060 € (medián z 9 405 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy Diamond Investment Solutions
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Diamond Investment Solutions
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Diamond Investment Solutions
- Tendre36súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 300 €
- Granty a dotácie67výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov87firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 096 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava629 zmlúv za 3 roky · 6 134 702 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 066 120 € · naposledy 13. 10. 2026 Všetkých 3 070 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
emakto s.r.o.SUNSHINE TEA, s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava III
Baramist, s.r.o.TRANSFER International Staff k.s.Greyson Consulting s.r.o.SZILCAR PARTNERS s.r.o.FBA Slovakia, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.