Montio Trading s.r.o.
Bratislava - Staré Mesto · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
6 587 €tržby 2016 ▲ 577 %+2 630 €zisk 2016aktívna 11 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby 973 €, výsledok hospodárenia -2 035 €
- 16 : tržby 6 587 €, výsledok hospodárenia 2 630 €
Montio Trading s.r.o. (IČO 48075353), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 24. 3. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.
Prejsť na časť profilu 11
Spoločník Montio Trading
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Montio Trading
Za rok 2016 má Montio Trading v závierke tržby 6 587 €, o 577,0 % viac než v roku 2015, a výsledok hospodárenia +2 630 €. Závierky máme za 2 roky (2015 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2016: 6 587 €.
Výkaz ziskov a strát Montio Trading
Najvyššie tržby: rok 2016, 6 587 €. Najnižšie: rok 2015, 973 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2016 | 6 587 € |
| 2015 | 973 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 595 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | 2 630 € |
| 2015 | −2 035 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Montio Trading
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 13 098 €, vlastné imanie 5 695 € a záväzky 7 403 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 13 098 € | 5 695 € | 7 403 € |
| 2015 | 6 916 € | 3 065 € | 3 851 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Montio Trading (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 6 587 € | 2 630 € | 13 098 € | 5 695 € | 7 403 € | 6 587 € | +39,9 % |
| 2015 | 973 € | −2 035 € | 6 916 € | 3 065 € | 3 851 € | 973 € | −209,1 % |
Riziko: zaplatí Montio Trading?
Peniaze od štátu: Montio Trading
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Montio Trading
Dátum vzniku Montio Trading je 24. 3. 2015, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/103120/B
- Nový spoločník: Ekaterina ShcherbatykhSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 973 € · majetok 6 916 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 2, posledné tržby 6 587 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Montio Trading
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod).
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu.
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.
- Reklamné a marketingové služby.
- Počítačové služby.
- Obstarávanie služieb spojených so správou bytového a nebytového fondu.
- Prenájom hnuteľných vecí.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Montio Trading v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
Montio Trading je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 34 200 € (9 203 závierok), Montio Trading má 6 587 €, čo je 19 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 4 192 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Montio Trading 1 675. z 1 944.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 11 060 €, polovica do 34 200 €, tri štvrtiny do 101 525 €; 10 % firiem má viac než 358 244 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 800 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 11 060 € |
| medián | 34 200 € |
| horný kvartil | 101 525 € |
| 10 % firiem má viac než | 358 244 € |
| Montio Trading | 6 587 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Montio Trading
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Montio Trading s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Montio Trading | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | 6 587 € | 34 200 € |
| 2015 | 973 € | 33 439 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2016.
Čísla v tabuľke
| Montio Trading | 6 587 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 50 471 € |
| medián kraja | 37 977 € |
| medián Slovenska | 34 200 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Profi Holding, s.r.o.Žilina · tržby 14 664 € (2025)
- VHMS, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 14 657 € (2025)
- JTX Tech consulting s. r. o.Bratislava - mestská časť Lamač · tržby 14 646 € (2025)
- GUARANT International, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 14 640 € (2025)
- RCA - Svet možností s. r. o.Dobšiná · tržby 14 607 € (2025)
- COHERE s. r. o.Bratislava - mestská časť Devín · tržby 14 600 € (2025)
- GRAVT, s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 14 600 € (2025)
- ConVenGo s.r.o.Dunajská Streda · tržby 14 600 € (2025)
- TL VN, s.r.o.Vráble · tržby 14 600 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Montio Trading, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava I ›
Sídlo Montio Trading: Bratislava - Staré Mesto
Montio Trading sídli na adrese Boženy Němcovej 8, 811 04 Bratislava, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 460. Na tej istej adrese je zapísaných 209 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Montio Trading: IČO, sídlo a základné údaje
Montio Trading s.r.o. (IČO 48075353) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 24. 3. 2015, na trhu je 11 rokov. Za rok 2016 sú v závierke tržby 6 587 € a výsledok hospodárenia +2 630 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 24. 3. 2015 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) Montio Trading s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2016 mala 6 587 €, typická firma odvetvia 34 200 € (medián z 9 203 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy Montio Trading
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Montio Trading
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Montio Trading
- Tendre30súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava618 zmlúv za 3 roky · 6 101 593 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR205 zmlúv za 3 roky · 9 061 938 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 072 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava I
Dell s.r.o.Development 5, s. r. o.Regional Card Processing Centre, s. r. o.Porpentina s.r.o.Workcontrol s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.