DD MONTAZA s.r.o.
Bratislava - Petržalka
1 214 340 €tržby 2015+30 230 €zisk 2015zaniknutá 21. 6. 2023
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 21. 6. 2023. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby 1 214 340 €, výsledok hospodárenia 30 230 €
DD MONTAZA s.r.o. (IČO 48073369), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaná od 21. 3. 2015 do 21. 6. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci DD MONTAZA
osobné náklady v roku 2015 boli 26 861 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2015 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2015 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci DD MONTAZA
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok DD MONTAZA
Za rok 2015 má DD MONTAZA v závierke tržby 1 214 340 €, a výsledok hospodárenia +30 230 €.
Všetky čísla zo závierok DD MONTAZA (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 1 214 340 € | 30 230 € | 1 219 340 € | 35 230 € | 1 184 110 € | 65 618 € | +2,5 % |
Riziko: zaplatí DD MONTAZA?
Peniaze od štátu: DD MONTAZA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy DD MONTAZA
Dátum vzniku DD MONTAZA je 21. 3. 2015. Závierky v registri máme od roku 2015.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/104057/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 1 214 340 € · majetok 1 219 340 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
DD MONTAZA v odvetví administratívne a kancelárske služby
DD MONTAZA je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82). Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 31 310 € (9 714 závierok), DD MONTAZA má 1 214 340 €, čo je 39-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 3 653 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DD MONTAZA 89. z 1 575.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 9 545 €, polovica do 31 310 €, tri štvrtiny do 102 734 €; 10 % firiem má viac než 406 927 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 409 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 9 545 € |
| medián | 31 310 € |
| horný kvartil | 102 734 € |
| 10 % firiem má viac než | 406 927 € |
| DD MONTAZA | 1 214 340 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| DD MONTAZA | 1 214 340 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 44 308 € |
| medián kraja | 35 996 € |
| medián Slovenska | 31 310 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- CEREBRUM PROPERTIES s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 965 680 € (2019)
- BPM ENERGIE, a. s.Myjava · tržby 2 949 933 € (2025)
- J&L Trade II., s. r. o.Dolný Kubín · tržby 2 947 203 € (2025)
- Samma, s.r.o.Poprad · tržby 2 937 706 € (2020)
- Northline s.r.o.Ivanka pri Dunaji · tržby 2 929 471 € (2025)
- Worldwide trading company s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 919 455 € (2017)
- AP Transport s.r.o.Trnovec nad Váhom · tržby 2 906 855 € (2024)
- Fluencia CNV s.r.o.Banská Bystrica · tržby 2 900 846 € (2023)
- LUMINIUX s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 2 899 530 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DD MONTAZA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo DD MONTAZA: Bratislava - Petržalka
DD MONTAZA sídli na adrese Gogoľová 18, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 435 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
DD MONTAZA: IČO, sídlo a základné údaje
DD MONTAZA s.r.o. (IČO 48073369) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 21. 3. 2015, zánik je v registri zapísaný ku dňu 21. 6. 2023, po 8 rokoch. Za rok 2015 sú v závierke tržby 1 214 340 € a výsledok hospodárenia +30 230 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 82110 |
| Vznik | 21. 3. 2015 |
| Zánik | 21. 6. 2023 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy DD MONTAZA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu DD MONTAZA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu DD MONTAZA
- Tendre24súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 136 tis. €
- Granty a dotácie67výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
- Končiace zmluvy55zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 800 €
- Výhry konkurentov100firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 700 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.738 zmlúv za 3 roky · 175 211 € · naposledy 29. 7. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny406 zmlúv za 3 roky · 5 791 477 € · naposledy 2. 10. 2026Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky47 zmlúv za 3 roky · 2 161 402 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 879 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.11) v okrese Bratislava V
Dr.Max Holding SK, a.s.Bory Home II s.r.o.Predajne Malina, s.r.o.Dacapo Stainless s. r. o.EVENCY SK s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.