Lukáš Repovský
Aktívny · Sučany · podniká od 2015 · 11 rokov
Fakturačné údaje
Čo robí
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2015Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 24. 9. 2026 o 03:26
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 24. 9. 2026
Tržby a zisk
Lukáš Repovský: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Lukáš Repovský (IČO 48072508), sídlo Sučany, je v registri zapísaný od 20. 2. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 24. 9. 2026).
Financie a závierky Lukáš Repovský
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Tendre vhodné pre Lukáš RepovskýNÁSKOK
Súťaže štátu v odbore firmy, do ktorých sa môže zapojiť v najbližších 6 mesiacoch.
16,4 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží s lehotou v najbližších 6 mesiacoch
Riziko: zaplatí Lukáš Repovský?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Lukáš Repovský z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Lukáš Repovský a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Lukáš Repovský z roku 2021.
Granty a dotácie pre Lukáš RepovskýNÁSKOK
Výzvy na granty a dotácie, o ktoré môže firma žiadať v najbližších 6 mesiacoch.
171,8 mil. €Peniaze vo výzvach s uzávierkou v najbližších 6 mesiacoch
História Lukáš Repovský
Dátum vzniku Lukáš Repovský je 20. 2. 2015, teda pred 11 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 550-26262
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin. Firma vznikla 20. 2. 2015.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Lukáš Repovský
V registri je zapísaných 12 predmetov podnikania, teda čo Lukáš Repovský smie robiť.
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Reklamné a marketingové služby
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 24. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Lukáš RepovskýNÁSKOK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Zmluvy, ktoré čoskoro končia v odbore firmy Lukáš RepovskýNÁSKOK
Vieme, ktorým kontraktom úradov v odbore sa v najbližších 6 mesiacoch blíži koniec, takže sa firma pripraví na novú súťaž skôr než konkurencia.
115,9 mil. €Hodnota zmlúv v odbore, ktoré skončia v najbližších 6 mesiacoch
Lukáš Repovský v odvetví veľkoobchod
Lukáš Repovský je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. V okrese Martin je v tomto odvetví 1 029 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Sučany
Lukáš Repovský má miesto podnikania v obci Sučany, okres Martin. V obci Sučany je 1 018 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 15 593.
Sučany: obyvatelia a dáta ›Okres Martin ›Adresár firiem v okrese Martin ›
Diery na trhu v okrese firmy Lukáš RepovskýNÁSKOK
Odvetvia, ktoré v okrese chýbajú oproti podobne veľkým okresom, a koľko dopytu v nich nikto nepokrýva.
Lukáš Repovský: IČO, sídlo a základné údaje
Lukáš Repovský (IČO 48072508) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Sučany, okres Martin. Začiatok podnikania je 20. 2. 2015, podniká 11 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 24. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619) |
| Vznik | 20. 2. 2015 |
| Obec | Sučany |
| Okres | Okres Martin |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Lukáš RepovskýNÁSKOK
Firmy, ktoré v odbore za posledných 6 mesiacov vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko, teda s kým sa firma bude merať.
202,9 mil. €Víťazné ceny v odbore za posledných 6 mesiacov
Stráženie firmy Lukáš Repovský a ExcelNÁSKOK
Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.