Kristy Wolf s.r.o.
Bratislava - Petržalka · Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ
24 500 €tržby 2025 ▲ 18 %+3 458 €zisk 2025aktívna 11 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby 9 987 €, výsledok hospodárenia -31 €
- 16 : tržby 16 521 €, výsledok hospodárenia 1 626 €
- 17 : tržby 11 685 €, výsledok hospodárenia 1 662 €
- 18 : tržby 12 568 €, výsledok hospodárenia -1 350 €
- 19 : tržby 12 337 €, výsledok hospodárenia 122 €
- 20 : tržby 7 214 €, výsledok hospodárenia -129 €
- 21 : tržby 21 150 €, výsledok hospodárenia 743 €
- 22 : tržby 17 985 €, výsledok hospodárenia 632 €
- 23 : tržby 17 777 €, výsledok hospodárenia 826 €
- 24 : tržby 20 780 €, výsledok hospodárenia 1 940 €
- 25 : tržby 24 500 €, výsledok hospodárenia 3 458 €
Kristy Wolf s.r.o. (IČO 48072001) mala v roku 2025 tržby 24 500 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Kristy Wolf
Kristy Wolf má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 811 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 811 € | — |
| 2024 | — | 811 € | — |
| 2023 | — | 564 € | — |
| 2022 | — | 321 € | — |
| 2020 | — | 1 129 € | 837 € |
| 2019 | — | 1 057 € | 783 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ Kristy Wolf
Podľa Registra právnických osôb koná za Kristy Wolf 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločník Kristy Wolf
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Kristína Vlkovičová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Kristína Vlkovičováod 27. 3. 2015 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Kristy Wolf
Za rok 2025 má Kristy Wolf v závierke tržby 24 500 €, o 17,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 458 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 24 500 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 384 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Kristy Wolf
Najvyššie tržby: rok 2025, 24 500 €. Najnižšie: rok 2020, 7 214 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 24 500 € |
| 2024 | 20 780 € |
| 2023 | 17 777 € |
| 2022 | 17 985 € |
| 2021 | 21 150 € |
| 2020 | 7 214 € |
| 2019 | 12 337 € |
| 2018 | 12 568 € |
| 2017 | 11 685 € |
| 2016 | 16 521 € |
| 2015 | 9 987 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 3 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: 9 499 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 458 € |
| 2024 | 1 940 € |
| 2023 | 826 € |
| 2022 | 632 € |
| 2021 | 743 € |
| 2020 | −129 € |
| 2019 | 122 € |
| 2018 | −1 350 € |
| 2017 | 1 662 € |
| 2016 | 1 626 € |
| 2015 | −31 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Kristy Wolf
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +14,1 %, medián odvetvia +4,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Kristy Wolf | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +14,1 % | +4,5 % |
| 2024 | +9,3 % | +3,1 % |
| 2023 | +4,6 % | +1,2 % |
| 2022 | +3,5 % | +0,7 % |
| 2021 | +3,5 % | −0,3 % |
| 2020 | −1,8 % | −0,4 % |
| 2019 | +1,0 % | +0,2 % |
| 2018 | −10,7 % | +0,4 % |
| 2017 | +14,2 % | +1,2 % |
| 2016 | +9,8 % | +1,7 % |
| 2015 | −0,3 % | +1,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 10 rokov, najviac v roku 2021 (+193,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +17,9 % |
| 2024 | +16,9 % |
| 2023 | −1,2 % |
| 2022 | −15,0 % |
| 2021 | +193,2 % |
| 2020 | −41,5 % |
| 2019 | −1,8 % |
| 2018 | +7,6 % |
| 2017 | −29,3 % |
| 2016 | +65,4 % |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Kristy Wolf
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 15 071 €, vlastné imanie 14 499 € a záväzky 572 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 15 071 € | 14 499 € | 572 € |
| 2024 | 11 451 € | 11 041 € | 410 € |
| 2023 | 11 494 € | 9 101 € | 2 393 € |
| 2022 | 8 414 € | 8 275 € | 139 € |
| 2021 | 7 804 € | 7 643 € | 161 € |
| 2020 | 6 930 € | 6 900 € | 30 € |
| 2019 | 7 266 € | 7 029 € | 237 € |
| 2018 | 7 017 € | 6 907 € | 110 € |
| 2017 | 9 694 € | 8 257 € | 1 437 € |
| 2016 | 7 845 € | 6 595 € | 1 250 € |
| 2015 | 5 156 € | 4 969 € | 187 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Kristy Wolf (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24 500 € | 3 458 € | 15 071 € | 14 499 € | 572 € | 4 919 € | +14,1 % |
| 2024 | 20 780 € | 1 940 € | 11 451 € | 11 041 € | 410 € | 3 093 € | +9,3 % |
| 2023 | 17 777 € | 826 € | 11 494 € | 9 101 € | 2 393 € | 1 535 € | +4,6 % |
| 2022 | 17 985 € | 632 € | 8 414 € | 8 275 € | 139 € | 1 136 € | +3,5 % |
| 2021 | 21 150 € | 743 € | 7 804 € | 7 643 € | 161 € | 874 € | +3,5 % |
| 2020 | 7 214 € | −129 € | 6 930 € | 6 900 € | 30 € | 1 075 € | −1,8 % |
| 2019 | 12 337 € | 122 € | 7 266 € | 7 029 € | 237 € | 1 329 € | +1,0 % |
| 2018 | 12 568 € | −1 350 € | 7 017 € | 6 907 € | 110 € | −1 477 € | −10,7 % |
| 2017 | 11 685 € | 1 662 € | 9 694 € | 8 257 € | 1 437 € | 4 165 € | +14,2 % |
| 2016 | 16 521 € | 1 626 € | 7 845 € | 6 595 € | 1 250 € | 3 689 € | +9,8 % |
| 2015 | 9 987 € | −31 € | 5 156 € | 4 969 € | 187 € | 409 € | −0,3 % |
Riziko: zaplatí Kristy Wolf?
Kristy Wolf a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Kristy Wolf z roku 2020.
História firmy Kristy Wolf
Dátum vzniku Kristy Wolf je 27. 3. 2015, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/103234/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 9 987 € · majetok 5 156 €
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2120058171 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava. Firma vznikla 27. 3. 2015.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 24 500 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Kristy Wolf
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Administratívne služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Kristy Wolf v odvetví ostatné osobné služby
Kristy Wolf je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 29 709 € (4 123 závierok), Kristy Wolf má 24 500 €, čo je 82 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 969 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Kristy Wolf 141. z 238.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 544 €, polovica do 29 709 €, tri štvrtiny do 60 683 €; 10 % firiem má viac než 193 677 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 211 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 544 € |
| medián | 29 709 € |
| horný kvartil | 60 683 € |
| 10 % firiem má viac než | 193 677 € |
| Kristy Wolf | 24 500 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Kristy Wolf
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Kristy Wolf s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Kristy Wolf | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 24 500 € | 29 709 € |
| 2024 | 20 780 € | 28 360 € |
| 2023 | 17 777 € | 26 344 € |
| 2022 | 17 985 € | 24 030 € |
| 2021 | 21 150 € | 19 902 € |
| 2020 | 7 214 € | 20 799 € |
| 2019 | 12 337 € | 24 374 € |
| 2018 | 12 568 € | 25 409 € |
| 2017 | 11 685 € | 25 128 € |
| 2016 | 16 521 € | 26 619 € |
| 2015 | 9 987 € | 25 902 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Kristy Wolf | 24 500 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 34 415 € |
| medián kraja | 30 805 € |
| medián Slovenska | 29 709 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Madelaine, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 59 142 € (2025)
- Štúdio E, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 58 896 € (2025)
- SOLÁRIUM Oscar cafe, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 58 714 € (2025)
- VS VITALITY STUDIO s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 58 654 € (2025)
- Nauticos s. r. o.Veľká Dolina · tržby 58 579 € (2025)
- L&M Gold s. r. o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 58 571 € (2024)
- SnowHow s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 58 550 € (2021)
- beaute&art s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 58 380 € (2025)
- ENBESY s. r. o.Keť · tržby 58 182 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Kristy Wolf, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Kristy Wolf: Bratislava - Petržalka
Kristy Wolf sídli na adrese Vavilovova 24, 851 01 Bratislava, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
Kristy Wolf: IČO, sídlo a základné údaje
Kristy Wolf s.r.o. (IČO 48072001) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 27. 3. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Kristína Vlkovičová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 24 500 € a výsledok hospodárenia +3 458 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ (SK NACE 9623) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 27. 3. 2015 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Vyrubená daň z príjmov | 384 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ostatné osobné služby (SK NACE 96) Kristy Wolf s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 24 500 €, typická firma odvetvia 29 709 € (medián z 4 123 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Ostatné osobné služby: tržby a mzdy ›Ostatné osobné služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy Kristy Wolf
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Kristy Wolf
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Kristy Wolf
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
- Končiace zmluvy17zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
- Výhry konkurentov13firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 101 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 055 zmlúv za 3 roky · 6 971 909 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.404 zmlúv za 3 roky · 33 001 € · naposledy 7. 8. 2026Centrum voľného času Dubnica nad Váhom32 zmlúv za 3 roky · 3 990 € · naposledy 31. 7. 2026 Všetkých 235 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 96.04) v okrese Bratislava V
Blue Elephant, s. r. o.Organic Oasis SK s.r.o.CORPTRADE s. r. o.Sunshine-Pool s. r. o.FITSTREAM s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.